Nowości od Samsunga - Galaxy Note 10 i 10+

08 sierpień 2019 Autor :  
Na wczorajszym wydarzeniu Unpacked, Samsung zaprezentował nowe modele swoich smartfonów serii Galaxy Note. 6,3" Galaxy Note 10 oraz 6,8" Galaxy Note 10+

Po raz pierwszy Galaxy Note dostępny jest w dwóch rozmiarach, co pozwala wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do potrzeb. Galaxy Note10 oferuje panoramiczny wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,3 cala, który umieszczono w najmniejszym jak dotąd smartfonie z serii Galaxy Note. Z kolei ekran Galaxy Note10+ ma przekątną 6,8 cala i jest największym, jaki dotychczas zastosowano w urządzeniach Note. Mimo to, smartfon nadal wygodnie leży w dłoni i jest łatwy w obsłudze.

Ramki panoramicznego wyświetlacza Infinity-O Galaxy Note10 są niemal niewidoczne a wyświetlacz Dynamic AMOLED, dzięki certyfikacji HDR10+ i dynamicznemu mapowaniu tonów powoduje, że prezentowane na nim zdjęcia i filmy są jaśniejsze niż w poprzednich urządzeniach serii Note i oferują szeroką gamę barw.

Użytkownicy Note od zawsze oczekują od smartfonów bezkompromisowej produktywności. Z myślą o nich Galaxy Note10 oferuje nowe technologie, zapewniające jeszcze większe możliwości i głębszą integrację – wszystko co zapewnia swobodną i efektywną pracę.

 

 • Przekształcanie pisma odręcznego w tekst cyfrowy: Teraz użytkownicy Galaxy Note10 mogą robić notatki, po czym natychmiast konwertować pismo odręczne na tekst cyfrowy w programie Samsung Notes i eksportować go do różnych formatów, w tym do programu Microsoft Word. Mogą także personalizować zapiski: zmniejszać tekst, powiększać go lub zmieniać jego kolor. Wystarczy kilka kliknięć, aby sformatować i udostępnić notatki ze spotkania, a nagły przypływ inspiracji szybko przemienić w nadający się do edycji dokument.
 • Ewolucja rysika S Pen: S Pen w Galaxy Note10 oferuje nowe funkcje umożliwiające sterowanie niektórymi aspektami urządzenia za pomocą gestów. Programiści SDK opracowali funkcje sterowania gestami, aby dać użytkownikom możliwość grania w gry lub korzystania z ulubionych aplikacji z wykorzystaniem gestów jako niestandardowych elementów sterujących.
 • Samsung DeX dla PC: Galaxy Note10 rozszerza możliwości Samsung DeX, ułatwiając użytkownikom pracę na komputerze PC lub Mac przy wykorzystaniu podłączonego do niego smartfonu. Łącząc urządzenia przy pomocy złącza USB, mogą oni przeciągać i upuszczać pliki między urządzeniami oraz korzystać z ulubionych aplikacji mobilnych za pomocą myszy i klawiatury podłączonego komputera. Ich dane zgromadzone w smartfonie pozostają przy tym zabezpieczone za sprawą Samsung Knox.
 • Link to Windows: Galaxy Note10 oferuje funkcję Link to Windows, którą umieszczono bezpośrednio w panelu szybkich ustawień. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy mogą połączyć się z komputerem PC z systemem Windows 10, by wyświetlać powiadomienia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz przeglądać najnowsze zdjęcia.

 

Dzięki Galaxy Note10 twórcy treści i zwykli użytkownicy mogą korzystać z najnowocześniejszych narzędzi do robienia wspaniałych filmów i zdjęć. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii obrazowania z oprogramowaniem, Galaxy Note10 wynosi mobilną rejestrację wideo i fotografię na jeszcze wyższy poziom.

 • Technologia wideo klasy premium: Galaxy Note10 umożliwia nagrywanie doskonałych filmów bez konieczności noszenia dodatkowego sprzętu. Funkcja Live Focus Video reguluje głębię ostrości wideo, pozwalając uzyskać efekt rozmycia tła i ustawić ostrość na filmowanym obiekcie. Z kolei funkcja Audio Zoom wzmacnia dźwięk w kadrze i dodatkowo wycisza odgłosy w tle w celu wydobycia dźwięków pierwszoplanowych. Aby pozbyć się poruszeń i wstrząsów, które zwykle powodują brak ostrości materiału filmowego, nowy, ulepszony tryb Super Steady stabilizuje obraz wideo. Teraz ten tryb dostępny jest także w przypadku poklatkowych ujęć w ruchu w trybie Hyperlapse.
 • Szybka i łatwa edycja wideo: Po zarejestrowaniu wideo użytkownicy Galaxy Note10 mogą od razu edytować je bezpośrednio na telefonie. Edytora wideo można używać, korzystając z rysika S Pen, więc zamiast dotykania ekranu w celu selekcji i edycji klipu użytkownicy mogą precyzyjnie wybrać moment, który chcą przyciąć. Z kolei twórcy, którym potrzebna jest jeszcze większa kontrola nad materiałem filmowym, mogą korzystać z Adobe Rush zapewniającego zaawansowany zestaw narzędzi edycyjnych, teraz jeszcze dokładniejszych dzięki rysikowi S Pen.
 • Nagrywanie ekranowe: Z myślą o graczach, którzy chcą wnieść nieco swojej osobowości do publikowanych relacji wideo, lub vlogerach, którzy chcą ulepszyć swoje tutoriale, w Galaxy Note10 wprowadzono Nagrywanie ekranowe. Dzięki temu przechwytywanie tego, co znajduje się na ekranie, stało się banalnie proste. Dzięki obrazowi w obrazie można dodawać reakcje i używać rysika S Pen, by podczas rejestrowania dodawać adnotacje i uzyskać bardziej angażujące wideo.
 • AR Doodle i skaner 3D: Aparat Galaxy Note10 oferuje najnowocześniejsze możliwości AR i 3D. W połączeniu z obiektywem ultraszerokokątnym daje to zupełnie nowe medium dla twórców. Przy pomocy AR Doodle i rysika S Pen można spersonalizować zdjęcia za pomocą dynamicznych rysunków, efektów i animacji śledzących obraz. A dzięki skanerowi 3D[5], pierwszemu w historii serii Note, aparat Galaxy Note10+ DepthVision może wykonać skan obiektu i natychmiast przekształcić go w ruchomy render 3D.
 • Tryb nocny: Użytkownicy smartfonów wykonują mnóstwo autoportretów w warunkach słabego oświetlenia – podczas kolacji, na koncertach lub w świetle zachodzącego słońca. Tryb nocny, teraz dostępny w aparacie przednim, umożliwia robienie zachwycających selfie, niezależnie od tego, jak słabe jest światło otoczenia.

 

Fani serii Galaxy Note używają swoich telefonów niemal do wszystkiego – nie tylko do codziennych zadań, ale także do realizacji dużych projektów: prowadzenia firmy, edycji wideo do kanałów społecznościowych czy tworzenia pięknych ilustracji za pomocą S Pen. Aby im to ułatwić, smartfon wyposażono w najwyższej klasy sprzęt i funkcje nowej generacji.

 

 • Inteligentna bateria i superszybkie ładowanie: Wystarczy zaledwie 30 minut, by Galaxy Note10+ naładować do 60%, a to za sprawą ładowania przewodowego do 45 W.
 • Bezprzewodowe PowerShare: Za pomocą Galaxy Note10 użytkownicy mogą bezprzewodowo ładować Galaxy Watch, Galaxy Buds lub inne urządzenia obsługujące Qi.
 • Gry: Galaxy Note10 wyposażony jest w najsmuklejszy na świecie układ chłodzenia, który zapewnia optymalną wydajność podczas grania, umożliwiając jednocześnie zachowanie smukłości i eleganckiego wyglądu urządzenia. Oparta na sztucznej inteligencji funkcja Game Booster optymalizuje wydajność i zużycie energii smartfonu. A dzięki usłudze przesyłania strumieniowego P2P PlayGalaxy Link użytkownicy mogą ponownie rozpocząć rozgrywkę w miejscu, w którym przerywali ją na PC, i kontynuować grę z dala od komputera.

 Galaxy Note10 znajduje się w samym sercu ekosystemu Galaxy, który oferuje pakiet najwyższej jakości produktów i usług. Urządzenia ubieralne takie jak Galaxy Watch Active 2 i tablety takie jak Galaxy Tab S6 pozwalają użytkownikom utrzymać łączność i pomagają im osiągnąć więcej, nawet gdy są w drodze.

To między innymi na tych produktach bazują usługi firmy Samsung, które gwarantują łączność ze światem i komfort korzystania z urządzeń serii Galaxy. Samsung Health pomaga osiągać cele zdrowotne i dobre samopoczucie, zapewniając bezproblemowe śledzenie i monitorowanie aktywności i stanu zdrowia.[10] Kompleksowa platforma zabezpieczeń Samsung Knox chroni dane przechowywane na urządzeniach. Z kolei Bixby, wirtualny asystent firmy Samsung, oferuje zintegrowane wsparcie, zapewniając użytkownikom lepszą organizację ich czasu i działania.

 

Dostępność:

Galaxy Note10 będzie dostępny w kolorach Aura Glow,  Aura Pink i Aura Black.
Galaxy Note10+ będzie dostępny w kolorach Aura Glow, Aura White, i Aura Black.

Oba smartfony będą dostępne w sprzedaży od 23 sierpnia.

 

Przedsprzedaż smartfonów rozpoczyna się 7 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Konsumenci zainteresowani zakupem Galaxy Note10 w przedsprzedaży będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty Samsung Odkup i odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon zyskując kod zwiększający jego wycenę o 400 zł. Aby skorzystać z oferty należy kupić smartfon Galaxy Note10 w przedsprzedaży, aktywować urządzenie przed 8 września 2019 roku i wygenerować kod w aplikacji Samsung Members, a następnie wycenić i odsprzedać stary smartfon za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl.

Promocja obowiązuje od 07.08 do 22.08.2019 roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Szczegóły na odkupn10.samsung.pl

Specyfikacja Galaxy Note10 i Note10+

 

 Galaxy Note10 Galaxy Note10+
Wyświetlacz FHD+ 6,3 cala

 

Wyświetlacz Dynamic AMOLED Infinity-O,

2280×1080 (401 ppi)

Certyfikat HDR10+

Quad HD+ 6,8 cala

 

Wyświetlacz Dynamic AMOLED Infinity-O,

3040×1440 (498 ppi)

Certyfikat HDR10+

* Ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów/ Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

 

*Domyślną rozdzielczością Galaxy Note10+ jest Full HD+, którą w ustawieniach można zmienić na Quad HD+.

Aparat fotograficzny Tył: Potrójny aparat

 

– Obiektyw ultraszerokokątny: 16 MP F2,2 (123°)

– Obiektyw szerokokątny: 12 MP 2PD AF F1,5/F2,4 OIS (77°)

– Teleobiektyw: 12 MP F2,1 OIS (45°)

 

 

Przód: 10 MP 2PD AF F2,2 (80°)

Tył: Poczwórny aparat

 

– Obiektyw ultraszerokokątny: 16 MP F2,2 (123°)

– Obiektyw szerokokątny: 12 MP 2PD AF F1,5/F2,4 OIS (77°)

– Teleobiektyw: 12 MP F2,1 OIS (45°)

– Aparat DepthVision: VGA

 

Przód: 10 MP 2PD AF F2,2 (80°)

Korpus 71,8 x 151,0 x 7,9 mm; 168 g

 

(Rysik BLE S Pen: 5,8 × 4,35 × 105,08 mm; 3,04 g)

77,2 x 162,3 x 7,9 mm; 196 g

 

(Rysik BLE S Pen: 5,8 × 4,35 × 105,08; 3,04 g)

AP – 64-bitowy ośmiordzeniowy procesor 7 nm
Pamięć – 8 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci wewnętrznej

 

 

– 12 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci wewnętrznej

 

– 12 GB pamięci RAM z 512 GB pamięci wewnętrznej

* Może się różnić w zależności od modelu, koloru, rynku i operatora telefonii komórkowej.

 

* Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza niż całkowita pamięć ze względu na miejsce przeznaczone na system operacyjny i oprogramowanie używane do obsługi funkcji urządzenia. Rzeczywista pamięć dostępna dla użytkownika będzie uzależniona od operatora i może ulec zmianie po przeprowadzeniu aktualizacji oprogramowania.

Karta SIM LTE Dual SIM: jedna karta Nano SIM i jedna karta Nano SIM Dual SIM (Hybryda): jedna karta Nano SIM i jedna karta Nano SIM lub jedno gniazdo MicroSD

 

(do 1 TB)

* Może się różnić w zależności od rynku i operatora telefonii komórkowej.

 

* Karta SIM i karta MicroSD sprzedawane osobno.

* Hybrydowa kieszeń na kartę SIM dostępna tylko w modelu Galaxy Note10+ LTE.

Bateria 3500 mAh (typowa) 4300 mAh (typowa)
* Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość dla Galaxy Note10 wynosi 3400 mAh, a dla Galaxy Note10+ 4170 mAh. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od otoczenia sieciowego, schematu użytkowania i innych czynników. Więcej informacji pod adresem: www.samsung.com.

 

Inteligeuperszybkie ładowanie kompatybilne z przewodowymi ładowarkami z QC2.0, AFC i PD3.0.

Prędkość ładowania bezprzewodowego podana wg szybkiego ładowanie bezprzewodowego 2.0.

Bezprzewodowe PowerShare

OS Android 9.0 (Pie)
Sieć LTE Enhanced 4×4 MIMO, do 7CA, LAA, LTE kat. 20

 

– Pobieranie z prędkością do 2,0 Gbps / przesyłanie z prędkością do 150 Mbps

* Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od rynku, operatora i środowiska użytkownika.

Łączność Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2,4/5 GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM

 

– Pobieranie z prędkością do 1,2 Gb/s / przesyłanie z prędkością do 1,2 Gbps

* Uzależnione od poszczególnych rynków i dostawców usług.

Bluetooth® v 5.0, ANT, USB typu C, NFC, lokalizacja (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*)

* Zasięg Galileo i BeiDou może być ograniczony. System BeiDou może nie być dostępny na niektórych rynkach.

Płatności NFC, MST

 

* Może się różnić w zależności od rynku, operatora telefonii komórkowej i dostawcy usług.

Czujniki Akcelerometr, barometr, ultradźwiękowy skaner linii papilarnych, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik Halla, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła RGB

 

(Rysik BLE S Pen: 6-osiowy czujnik, w tym czujnik żyroskopowy i czujnik przyspieszenia)

Uwierzytelnianie Rodzaj blokady: przesunięcie palcem, wzór, PIN, hasło
Rodzaje blokady biometrycznej: skaner linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy
Audio Głośniki stereo i słuchawki: dźwięk dostrojony przez AKG

 

(Słuchawki w zestawie: wtyczka typu C, hybrydowy typ kanału, 2-kierunkowy głośnik dynamiczny)

Dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos (w tym Dolby Digital, Dolby Digital Plus)

 

Format odtwarzania audio:

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DSF, DFF, APE

Wideo MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM


O Serwisie

Wortal PDAclub.pl to serwis internetowy zajmujący się tematyką technologii mobilnych. U nas znajdziesz najnowsze informacje o smartfonach, tabletach, smartwatch i innych urządzeniach mobilnych pracujących zarówno pod kontrolą Apple iOS jak i Google Android czy też Windows. PDAclub.pl to także jednao z najstarszych forów internetowych, gdzie każdy użytkownik znajdzie fachową pomoc.

PDAclub POLECA


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Można dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję otrzymywanie plików cookies z serwisu pdaclub.pl. Akceptuję