Texas Instruments zaprezentowało przed paroma dniami swój najnowszy procesor dla urządzeń przenośnych z systemami Palm OS, Windows Mobile, Nucleus, Linux oraz Symbian. OMAP1710 jest to pierwszy CPU w swoim segmencie wyprodukowany w technologii 90 nanometrów. Wedle zapewnień producenta oferuje on wydajność o 40% wyższą niż poprzednik, przy jednoczesnym zmniejszeniu poboru prądu o połowę. Zachowuje także pełną kompatybilność z aplikacjami napisanymi dla wcześniejszych procesorów tej serii. Pierwsze dostawy OMAP1710 powinny rozpocząć się w pierwszym kwartale 2004 roku.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
W ostatnim programie TOYAnet telewizji TOYA Wojciech Fray, dyrektor generalny firmy Motorola Polska, zaprezentował najnowsze modele telefonów tej firmy. Znalazł się wśród nich model MPx200, który ma być dostępny w Polsce w pierwszym kwartale przyszłego roku. Telewizja TOYA udostępnia na stronie http://skaner.net.pl/odwiedzili.php fragmenty poprzednich programów. Jest wśród nich ten dotyczący Motoroli MPx200. Zapraszam do oglądania. Ze względu na rozmiar filmów polecam oglądanie na ekranach pocketów.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Znajomy z Krakowa będąc w Office Depot podał informację, że jest tam promocja dotycząca T|T2 - cena z VAT poniżej 1000 PLN (obniżka o 53%). Nie mam możliwości sprawdzenia tego ale jeśli to prawda.. To trzeba biec do sklepu!!!Newsa nadesłał Petersen - dziękujemy !
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Posiadacze urządzeń T-Sinus i Simpad wiedzą jak niewiele, szczególnie ostatnio wydanych, gier działa na nich w rozdzielczości 800x600. Jednak okazuje się, że zdarzają się wyjątki. Wyjątkiem takim jest, nie byle jaka, gra WarFare Incorporated. W dalszej części artykułu znajduje się opis pokazujący krok po kroku jak uruchomić tą gre, a także screenshoty z tej gry.
Tagi:
- gry,


