Runes to gra polegająca na układaniu różnokolorowych klocków oznaczonych runami. Należy je tak pogrupować i następnie usunąć, by nie został ani jeden klocek - wtedy to przechodzi się do następnego levelu. Przypomina ona słynną grę Vexed dostępną dla posiadaczy PDA z Palm OS. Runes jest jednak nieco ulepszona w porównaniu ze swym pierwowzorem. Gra wymaga systemu Pocket PC 2002 lub Windows Mobile 2003 for Pocket PC oraz 800KB dostępnej pamięci.
Tagi:
- gry,
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
UltraProfiler to program przeznaczony dla posiadaczy urządzeń z systemem Windows Mobile 2003 for Pocket PC Phone Edition, którzy chcą mieć możliwość wygodnego zarządzania profilami ustawień dźwięku (i nie tylko) w swym PDA. Standardowo dostępne są profile takie jak: cicho, głośno, normalnie, spotkanie, samolot (wyłącza moduły łączności bezprzewodowej), bluetooth (aktywuje bluetooth) oraz własny - pozwalający dostosować parametry profilu do indywidualnych potrzeb.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Dla systemu Palm OS powstało już ponad dwadzieścia tysięcy różnych aplikacji. Niektóre z nich są bardzo przydatne, niektóre trochę mniej, a kilka w ogóle. Do tych ostatnich możemy chyba zaliczyć najnowszy program Thuliumware z cyklu "Virtual Enviorments", Virtual Fireplace. Aplikacja ta jest wręcz genialna w swojej prostocie, wyświetla ona bowiem romantyczny obraz wirtualnego kominka w postaci animacji z dźwiękiem. Program przeznaczony jest dla wszystkim palmtopów z systemem OS 5 i zajmuje 6 MB miejsca w pamięci RAM, bądź na karcie. Pełna wersja kosztuje 19.7 USD i jest do nabycia w serwisie Handango.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Jeden z czytelników grupy dyskusyjnej pl.comp.sys.palm o nicku pitus55 przygotował kalendarz konkursów skoków narciarskich na sezon 2003/2004. Baza jest w formacie MobileDB, konieczne jest więc zainstalowanie tego programu do jej odczytania.Pobierz kalendarz skoków


