Jeśli nie otrzymaliście jeszcze wiadomości z linkiem lub po prostu nie zdążyliście się zapisać do testów, to stąd możecie pobrać oficjalną betę programu.
Zespół programistów pracujący nad aplikacją Flipboard rozpoczął wysyłanie maili z linkami do oficjalnej wersji beta swojego programu dla Androida użytkownikom, którzy zapisali się do testów, o czym informuje portal Engadget. Ta wersja była już pisana z myślą o instalacji na urządzeniach innych niż Samsung Galaxy S III, więc problemy takie, jak brak widżetów ze względu na automatyczną instalację na karcie pamięci już nie powinny występować.
Jeśli nie otrzymaliście jeszcze wiadomości z linkiem lub po prostu nie zdążyliście się zapisać do testów, to stąd możecie pobrać oficjalną betę programu.
Wortal PDAclub.pl to serwis internetowy zajmujący się tematyką technologii mobilnych. U nas znajdziesz najnowsze informacje o smartfonach, tabletach, smartwatch i innych urządzeniach mobilnych pracujących zarówno pod kontrolą Apple iOS jak i Google Android czy też Windows. PDAclub.pl to także jednao z najstarszych forów internetowych, gdzie każdy użytkownik znajdzie fachową pomoc.