Serwis Brighthand opublikował ciekawy artykuł będący porównaniem wszystkich dostępnych na rynku standardów kart pamięci. Znajdziecie tam m.in. materiały na temat kart PCMCIA, CompactFlash, MMC, RS-MMC, SD, MemoryStick, MicroDrive, SpringBoard, SmartMedia, oraz xD. Ponadto w przystępny sposób przedstawiono również różnice między pamięcią ROM oraz RAM palmtopów. Wspomniany tekst znajduje się pod tym adresem.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Proporta zaproponowała tym razem etui dla Tungstena C. Podobnie jak wszystkie poprzednie etui zostało wykonane z bardzo wytrzymałego i jednocześnie lekkiego aluminium.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Jedyne z lepszych uchwytów samochodowych, służących do mocowania naszego PDA w czasie jazdy, to produkty firmy Arkon. Do tej pory w naszym kraju trudno było znaleźć wysokiej klasy artykuły z tej kategorii. Sytuacja ta uległa zmianie dzięki firmie Media Office, która to poszerzyła swoją ofertę o 20 modeli uchwytów samochodowych marki Arkon.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
W związku z ogromnym zainteresowaniem artykułami z Brando, postanowiłem zebrać kolejne zamówienia. Można je składać do 12 lipca za pomocą formularza, który można znaleść na stronie www.palmpage.pl/brando.


