Avaion dodała nowe wersje językowe: hiszpańską, francuską, włoską i szwedzką do FatFinger ver. 2.5, systemu wprowadzania danych. Firma twierdzi, że w nowej wersji poprawiona została współpraca pomiędzy FatFinger a innymi aplikacjami.

Komentarze::DISQUS_COMMENTS


Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Wszyscy użytkownicy Clie TG50 wiedzą, że klawiaturka jest mało wygodna. Dzieje się to za sprawą mało wystających klawiszy, co utrudnia ich naciskanie. Z pomocą przychodzi nakładka, którą zakłada się na Clie. Zwiększa ona precyzję naciśnięć klawiszy, a tym samym wygodę pisania. Od niedawna jest dostępna także w ofercie sklepu Brando w cenie $32.

Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Proporta zaproponowała kolejne aluminiowe etui, tym razem dla Sony Clie TG-50. Podobnie jak jego poprzednicy etui jest dokładnie dopasowane do kształtu palma, wyłożone neoprenem i przystosowane tak, aby wyjmowanie PDA z etui konieczne było jak najrzadziej.