10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie

  • 15 Odpowiedzi
  • 2861 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AdIoS

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio DigiWalker A702
Coś mnie podkusiło i wszedłem sobie zobaczyć czy są jakieś nowinki na stronie producenta Mio-Technology, moim oczom  jak w temacie ukazał się tytuł ,,10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie". Sam jestem użytkownikiem A702-ójki, lecz te argumenty za bardzo by mnie nie zachęciły do kupna go 2 osobie, a tym bardziej nie dziewczynie/żonie. Powiedzcie sami co o tym sądzicie :smile: :

Cytuj
~ Mio na Walentynki ~

Po świątecznej gorączce zostało już tylko wspomnienie, ale zbliża się kolejna okazja, by obdarować ukochane osoby – 14 luty obchodzony jako Dzień Zakochanych. Mio ma wyjątkową propozycję – super elegancki telefon Mio A702. Oto 10 powodów dla których będzie to idealny prezent dla każdej Walentynki…

 

1.  Bo to telefon, palmtop i nawigacja w jednym modnym urządzeniu, więc nie zajmie wiele miejsca w jej ulubionej torebce.

 

2.  Bo dodatkowo posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapixela którym może zrobić zdjęcie butów, które będą idealne dla jej przyjaciółki. 

 

3.  Bo ma wbudowane łącze Wi-Fi I Bluetooth, więc zawsze będziecie w kontakcie. 

 

4.  Bo jest elegancki i nowoczesny – zupełnie tak jak Ona.

 

5.  Bo posiada 2 GB pamięci, żeby mogła mieć zawsze przy sobie wasze zdjęcia z wakacji i filmiki ze ślubu koleżanki.

 

6.  Bo posiada odtwarzach MP3, więc będzie mogła słuchać swojej ulubionej muzyki kiedy tylko zechce.

 

7.  Bo zawiera ponad million POI (miejsc godnych uwagi) więc nie będzie już nigdy musiała krążyć w poszukiwaniu stacji benzynowej, czy bankomatu. A Ty nie będziesz musiał rzucać wszystkiego, żeby jej pomóc…

 

8.  Bo posiada unikalną funkcję geotagging, która pozwala zapisywać zdjęcia od razu ze współrzędnymi geograficznymi, więc możesz zrobić zdjęcie romantycznej knajpki i wysłać do niej, A702 doprowadzi ją na miejsce.

 

9.  Bo ma wgrane wciągające gry, żebyś nie nudził się na wspólnych zakupach.

 

10.  Bo Twoja ukochana zasługuje na wyjątkowe prezenty.

 

Więcej informacji o paramertach i akcesoriach Mio A702 znajdziesz na stronie http://www.mio-tech.com.pl/



Ach zapomniałem dodać od siebie:

Cytuj
5.  Bo posiada 2 GB pamięci, żeby mogła mieć zawsze przy sobie wasze zdjęcia z wakacji i filmiki ze ślubu koleżanki.
- kurcze nie pamiętam komu pożyczyłem 1GB... może ktoś z was go widział ?

Cytuj
7.  Bo zawiera ponad million POI (miejsc godnych uwagi) więc nie będzie już nigdy musiała krążyć w poszukiwaniu stacji benzynowej, czy bankomatu. A Ty nie będziesz musiał rzucać wszystkiego, żeby jej pomóc…
- nie wiem jaki inni użytkownicy A702-ójki ale ja tych POI nigdzie nie widziałem.

Cytuj
9.  Bo ma wgrane wciągające gry, żebyś nie nudził się na wspólnych zakupach.
- Bubble Breaker, Solitaire, czy wy będąc na zakupach kładli byście sobie pasjansa w PPC?  :grin:
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 13:41:10 wysłana przez AdIoS »
,,Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny."      -      Albert Einstein

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2008, 13:51:51 »
najbardziej mi się podoba 4.pkt......
To tak jak by starej babce ktoś  zęby (BT i WF) wprawił i zamiast nowego serducha wrzucił stary rozrusznik (200 mHz)....będzie jakiś czas udawała 16-tkę .....
1 pkt.  też niezły ... PDA w torebce obok kluczy puderniczki ..ciekawe jak długo tak podziała...
8 pkt. dobreee..... jeszcze się nie zdażyło by komuś żona zgineła...one zawsze wracają..... jak uwagi od szefów :E

Podsumowując..... jeśli masz czas by uczyć swoją wybrankę obsługi Mio (w porywach od 1 tyg. do miesiąca w zależnosci od jej zainteresowania) zamiast robić z nią inne bardziej zaawansowane rzeczy do których są lepiej przygotowane :O  :grin:  kup..kup...kup :E.........................niedługo będziesz miał dwa Mio na własność  :grin:
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 14:03:40 wysłana przez januszjur »

*

Offline anatidus

  • *
  • 72
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2008, 14:17:56 »
Nie no pomysły Mio są naprawdę wyborne nic tylko się pochlastać ... Większość kobiet nie potrafi obsłużyć normalnego telefonu (bez urazy dla płci pięknej, są oczywiście odstępstwa od reguły  :E), a co dopiero na tyle skomplikowany sprzęt.
Czuję że po zakupie PDA żonie przez wiele lat budziłbym się nocami zalany potem z obawą kolejnego superinteligentnego pytania, na które odpowiedz była by równie superinteligentna   :-|.
Pamiętam gdy próbowałem namówić wybrankę życia by zaczęła korzystać z Mio 168 bo szkoda było mi oddawać go za grosze ale cóż poniosłem sromotną klęskę.
Więc Panowie zanim popełnicie ten błąd pomyślcie dwadzieścia dwa razy  :proud:

Choć może to tylko kwestia modelu (żony)??

Czuje zbliżający się lincz ale cóż to tylko opinia  :E

*

Offline DRIFT-R

  • ****
  • 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej..
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2008, 15:08:35 »
Jeśli ktoś kupi drugiej połówce taki sprzęt to niech się przygotuje na pytania:

1. Co to?

2. Do czego to służy?

3. Czemu to takie duże.

4. Po co mi GPS w telefonie.

5. Nie było czerwonych? ;)

i jak już przeczyta tekst na stronie MIO

6. Kupiłeś jakąś tańszą wersję, bo nie ma tego wszystkiego o czym piszą na tej stronie;)

MIO 336/ACER N50/ACER N50P/ASUS A730/MIO A701/HP 6515/SPV E650/HTC TOUCH/ASUS P525/HTC TOUCH/HTC TOUCH DUAL/HTC TyTn II Kaiser/HTC TOUCH PRO/ASUS P552/Asus P750/LG KS20/ASUS M530W/HTC VOX/DIAMOND/HD2/FLYER/DESIRE Z/ONE V/HOX(wkrótce) - moja historia z PDA

*

Offline AdIoS

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio DigiWalker A702
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2008, 09:43:04 »
Ja bym nie popełnił tego błędu :D a zresztą kobiety [nie mówie tutaj o wszystkich] nie umieją sie do końca obsłużyć zwykłą Nokią a co dopiero Pocket PC, przeciętna blondynka nie wiedziała by pewnie jak wejść w aparat chodź po boku jest przycisk :D. Użytkowanie zwykłego telefonu przez kobietę ogranicza sie do wykonywania telefonów i pisania sms'ów [u starszych kobiet z sms'ami jest problem :evil:]
,,Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny."      -      Albert Einstein

*

Offline carl0s

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mitac Mio A701
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2008, 09:52:10 »
Problemem jest też wielkość wyświetlacza. I nie chodzi mi o samą przekątną, a raczej o ilość informacji, która może z tego wyświetlacza popłynąć w danej chwili. Kiedyś mojej ex podarowałem nokie 9210 - większośc wie co to był za telefon - po tygodniu wrócił do mnie, bo Squaw nie potrafiła ogarnąć bomby informacyjnej płynącej z ekranika ;).

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2008, 10:53:33 »
 :ok:
hehe... jakbym słyszał moją... "czemu to takie skomplikowane jest?"...
6nt - jak Twoja luba posługuje się A701?
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline DRIFT-R

  • ****
  • 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej..
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2008, 00:00:52 »
Powinni zrobić coś w stylu:
10 powodów, dla których nie warto kupić Mio A702 ukochanej osobie  :E

ewentualnie mogli napisać o powodach dla których warto kupić A702 facetowi.... to byłoby sensowniejsze
MIO 336/ACER N50/ACER N50P/ASUS A730/MIO A701/HP 6515/SPV E650/HTC TOUCH/ASUS P525/HTC TOUCH/HTC TOUCH DUAL/HTC TyTn II Kaiser/HTC TOUCH PRO/ASUS P552/Asus P750/LG KS20/ASUS M530W/HTC VOX/DIAMOND/HD2/FLYER/DESIRE Z/ONE V/HOX(wkrótce) - moja historia z PDA

*

Offline Walduss

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio A701
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2008, 15:08:30 »
Słuchajcie a może to jest tak(dla tych co jeszcze nie mają wogóle A702).
Kupuje się lubej na walentynki po czym za tydzień ona w akcie rozpaczy oddaje go Tobie i tym sposobem masz A702 i nie ma zrzędzenia "znowu kupiłeś sobie zabawkę a ja dalej w tych samych butach chodzę*"

*tu można wstawić inny zrzędliwy tekst w stylu nie mam w co się ubrać, mimo że szafa pełna :)

*

Offline AdIoS

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio DigiWalker A702
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 05, 2008, 16:04:40 »
@Walduss: możliwe :D ale trzeba uważać żeby nie było np. tak > Kupujesz 2 połówce A702, w pierwszy tydzień jesteś zasypywany banalnymi pytaniami :D, i któregoś dnia widzisz ją z innym modelem, i już nie PDA tylko zwykłego telefonu GSM, a ona oznajmia ci że wymieniła sie z koleżanką, że sprzedała bo nie umiała sie nim obsługiwać etc. < to by było ciężko ;)
,,Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny."      -      Albert Einstein

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2008, 17:15:49 »
 Oto 10 powodów dla których nie będzie to idealny prezent dla każdej Walentynki…

 

1. Bo to telefon, palmtop i nawigacja w jednym modnym urządzeniu, więc zajmie wiele miejsca w jej ulubionej torebce, a w przypadku kiedy zdzieli Cię tą torebką (za nie trafony prezent) masz niewielkie szanse by uniknąć obrażenia...

2.  Bo dodatkowo posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapixela którym może zrobić zdjęcie jej  kochanka schowanego w twojej szafie.

3.  Bo ma wbudowane łącze Wi-Fi I Bluetooth, więc zawsze będziecie w kontakcie tzn. będzie narzekała że i tak nie wie co z tym można zrobić....

4.  Bo jest elegancki i nowoczesny – zupełnie tak jak Ona......tzn. co?  też jest plastikowa i ma przyciski?

5.  Bo posiada 2 GB pamięci, żeby mogła mieć zawsze przy sobie wasze zdjęcia z nieudanych wakacji i filmiki ze ślubu koleżanki.....swojego ślubu już nie pamięta albo nie chce...pamiętać...

6.  Bo posiada odtwarzacz MP3, więc będzie mogła słuchać swojej ulubionej muzyki kiedy tylko zechce...a nie ględzenia dzieci ...i Twoich zachęt by pójść do łóżka...

7.  Bo zawiera ponad million POI (miejsc godnych uwagi) więc nie będzie już nigdy musiała krążyć w poszukiwaniu stacji benzynowej, czy bankomatu. A Ty nie będziesz musiał rzucać wszystkiego, żeby jej pomóc..jak dojdzie do tego co to są te POIe (tak po roku....) to następny będzie szukała ich w Mio..

8.  Bo posiada unikalną funkcję geotagging......brak słów...i tak nie wie co je co...

9.  Bo ma wgrane wciągające gry w sam raz do użycia z suszarka na głowie u fryzjera...

10.Bo Twoja ukochana zasługuje na wyjątkowe prezenty..wersja soft - łóżko wodne...........wersja hard - krótki łańcuch w kuchni.......

 

« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 17:18:45 wysłana przez januszjur »

*

Offline DRIFT-R

  • ****
  • 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej..
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2008, 19:09:42 »
4.  Bo jest elegancki i nowoczesny – zupełnie tak jak Ona......tzn. co?  też jest plastikowa i ma przyciski?


Producentowi chodziło to to że nowoczesne kobiety są z kiepskiego plastiku i można się nimi bawić godzinami  :O~
MIO 336/ACER N50/ACER N50P/ASUS A730/MIO A701/HP 6515/SPV E650/HTC TOUCH/ASUS P525/HTC TOUCH/HTC TOUCH DUAL/HTC TyTn II Kaiser/HTC TOUCH PRO/ASUS P552/Asus P750/LG KS20/ASUS M530W/HTC VOX/DIAMOND/HD2/FLYER/DESIRE Z/ONE V/HOX(wkrótce) - moja historia z PDA

*

Offline kolsek345

  • ***
  • 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS 3  16 GB
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 05, 2008, 21:13:44 »
Cytuj
Producentowi chodziło to to że nowoczesne kobiety są z kiepskiego plastiku i można się nimi bawić godzinami 

O i to prezent własnie dla takich - są ciche , dobrze wychowane  i nie marudzą że urzadzenie zbyt skomplikowane  :grin:

*

Offline carl0s

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mitac Mio A701
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2008, 08:49:12 »


10.Bo Twoja ukochana zasługuje na wyjątkowe prezenty..wersja soft - łóżko wodne...........wersja hard - krótki łańcuch w kuchni.......

 



HARDCORE....:D:D. Teraz czuję się tu jak w domu :D:D

*

Offline AdIoS

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio DigiWalker A702
Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2008, 17:04:02 »
Wczoraj wchodze do kuchni na obiadek, a moja mama do mnie ,,Sprawdź czy sie naładował" chodziło telefon Nokia 6030 :D.
,,Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny."      -      Albert Einstein

Odp: 10 powodów, dla których warto kupić Mio A702 ukochanej osobie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 20, 2008, 23:37:03 »
Jedno jest dobre w takim zakupie mówić ze "kochanie wole żebyś sama doszła co do czego bo wtedy będziesz sie tym bardziej cieszyła" ;) haczyk długie godziny na piwku z kumplami bez ględzenia kiedy wracasz bo zanim dojdzie jak sie odblokowuje PDA i znajdzie ta informacje w instrukcji obsługi to wrócisz szczęśliwy podchmielony i pójdziesz spać :) a jak ma sie kochaną żonę to ona wie że nie budzi się swojego kochanego męża po imprezie z kolegami bo musi odpocząć  :D