Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638701 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5190 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:11:06 »
do hameryki jeżdzo, obieżyświaty bananowce  :-|

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i Ty wybrał się do USA. :)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5191 dnia: Grudzień 08, 2013, 03:37:48 »
Dobrze, że w maju wracam do USA, to sobie coś kupię za te ekstra $50 :D

Na długo?
Pamiętasz że masz do mnie zaproszenie?
Ja o tej flaszce ciągle pamiętam. :P
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5192 dnia: Grudzień 08, 2013, 08:30:13 »
do hameryki jeżdzo, obieżyświaty bananowce  :-|

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i Ty wybrał się do USA. :)

Też mam zamiar sobie pojechać za jakiś czas, kasę pozbierać i wakacje. :) Dlatego uważam aby na Twitterze nie napisać zdań zawierających: "bomba", "zabić", "allah", "Obama nie wygląda najlepiej w tym garniturze" itp. :P
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5193 dnia: Grudzień 08, 2013, 11:19:23 »
Już to napisałeś.
Myślisz że tu Cię nie śledzą?
Przecież używasz BB czyli hamerykanckiego telefonu.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5194 dnia: Grudzień 08, 2013, 14:54:38 »
Dobrze, że w maju wracam do USA, to sobie coś kupię za te ekstra $50 :D

Na długo?
Pamiętasz że masz do mnie zaproszenie?
Ja o tej flaszce ciągle pamiętam. :P

Też pamiętam, muszę tylko czas znaleźć i wpaść w końcu do Trójmiasta. Do Stanów na jakieś 4 miesiące, miało być dłużej ale kuzyn się żeni i mam być na ślubie.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5195 dnia: Grudzień 08, 2013, 15:45:12 »
@daras - odnosilem się do tego, że jakiemuś anglikowi zabrali wizę, bo na Twitterze napisał, "jadę wysadzić Amerykę" czy coś w tym guście.

A BlackBerry jest kanadyjskie.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5196 dnia: Grudzień 09, 2013, 20:14:20 »
I tak wszystko do z niego wysyłasz bekapuje Ci NSA.

Połączone: Grudzień 09, 2013, 20:18:46
Dobrze, że w maju wracam do USA, to sobie coś kupię za te ekstra $50 :D

Na długo?
Pamiętasz że masz do mnie zaproszenie?
Ja o tej flaszce ciągle pamiętam. :P

Też pamiętam, muszę tylko czas znaleźć i wpaść w końcu do Trójmiasta. Do Stanów na jakieś 4 miesiące, miało być dłużej ale kuzyn się żeni i mam być na ślubie.

Lać na trujmiasto, w sezonie na wieś do mnie!
Domek 40 zeta za dobę więc można tanio pobumelować.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2013, 20:18:46 wysłana przez daras28-82 »
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5197 dnia: Grudzień 12, 2013, 12:29:12 »
No oni na tym opierają swoje działania: klient najpierw, później długo, długo nic i ewentualnie pracownicy. :E

Życzę, więc aberdycie i Tobie oraz innym zachwyconych Amazonem pracy w ich centrach logistycznych, jako białi niewolnicy, sterowanych jak roboty.
 Poprzez interkom i/lub słuchawkę w uchu, co mają robić i ile mają jeszcze na to czasu, odliczanego w tej słuchawce!!

Połączone: [time]Grudzień 12, 2013, 12:46:12[/time]
Miałem okazję pracować we Wrocławiu w hamerykańskiej firmie jeszcze w czasie studiów w ich centrum logistycznym i wiem o czym piszę . Nigdy więcej !!
Normę zatrudnienia miałem 3/4 etatu, ale jakoś dziwnym trafem zawsze pracowało się do skończenia zleceń telefonicznych/ e-mailowych ect. .
Co się równało pracy i po 14 h . Minimum praca trwała 9h zamisat 6ciu .
 W metalowej hali magazynowej w której wyłączano klimatyzację, aby oszczędzić na premię za koszty ekspolotacyjne, dla dyrektora tego przybytku .
 W upały było w środku jak w hucie .Temperatura przekraczała  55C (tyle posiadany przez nas termometr mógł pokazać maksymalnie póżniej już się poddawał i pokazywał --,-C ). Nie raz ktoś zasłabł . Normą było picie do 4 PETów 1,5l podczas pracy .
Modliliśmy się aby jakiś spóźniony kireowca tira z dostawą przyjechał wieczorową porą bo wtedy była otwarta rampa i dochodziło świeże chłodniejsze powietrze.
 Oczywiście wodę trzeba było sobie kupić albo przywieźć do pracy .
  Normą było też,  że po jednym dniu pracy moja koszulka i spodenki pachniały od wydalonego i wyschniętego potu jak skarpetki po tygodniu wycieczki wysokogórskiej / poligonu . 

Połączone: Grudzień 12, 2013, 12:55:10
Po 4rech miesiącach takiej wspaniałęj pracy schudłem o 9kg mimo nabrania masy np. w nogach (obwód uda wzrósł mi o 4cm ) bo dojazd i powrót do pracy był możliwy albo samochodem albo pieszo lub jak ja wybrałem- rowerem . 12.5 km tylko w jedną stronę . Za to rzeźbę miałem, że hoho . 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 12:55:10 wysłana przez brahmin »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5198 dnia: Grudzień 12, 2013, 13:26:56 »
Skoro się ludzie na to godzą to ich sprawa. Tego właśnie nie lubię. Robienie afery z tego, że ktoś ma źle w pracy. Zawsze można znaleźć inną. Problem w tym, że większość osób aby dostać się wyżej musi być przeturlana w takich warunkach pracy. Mądrzejsi szukają w tym czasie lepszej pracy, Ci mniej rozgarnięci boją się wysłać CV do innego zakładu, bo a nuż Pan Nasz Wielki i Władca Najjaśniejszy Pracodawca się dowie.

Każdy ma wybór. Ja tez się musiałem przeczołgać pracując dla schizofrenika robiąc w pracy zupełnie absurdalne zadania.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5199 dnia: Grudzień 12, 2013, 13:46:23 »


Każdy ma wybór.

Chyba żartujesz albo faktycznie jesteś znajomym królików z wiejskiej i żyjesz w innej rzeczywistości ? Albo masz jakąś specjalność , zawód rzadki lub korporacyjny, gdzie nie dopuszcza się konkurencji i możesz wybierać w ofertach pracy . Na rynku pracy gdzie brakuje minimum 3mln miejsc pracy bo reszta robi za grosze i ponad siły (za dwóch lub trzech lub zmuszona jest wykonywać nie tylko swoje obowiązki)to co piszesz to jakaś herezja .

Połączone: [time]Grudzień 12, 2013, 13:55:12[/time]
A jak wejdzie Amazon to liczcie się z tym że zniknie naprawdę olbrzymia ilość miejsc pracy związana z handlem tradycyjnym co się równa utratą m.in. pracy sprzedawców, ich kierowników, przedstawicieli , kierowców przewożących towar do tych np.centrów handlowych , sprzątaczek , magazynierów , księgowych lub innych ludzi z obsługi finansowej tych placówek, ochroniarzy,cieci i pracowników firm remontowych a nawet taksówkarzy co stoją pod centrami .Dotknie to także służb związanych z energetyką i wodociągami a nawet transportu publicznego bo spadnie zapotrzebowanie na ich usługi . W zamian powstanie niewielki ułamek w stosunku do poprzedniego czasu słabo opłacanych miejsc pracy związanych z pracą kuriera i na magazynach Amazona . 

Połączone: [time]Grudzień 12, 2013, 13:58:12[/time]
A zyski i podatki będzie on zapewne płacił oddziałowi w UK albo Irlandii (jak to robi np.Google) co oczywiście nie przysporzy nam wpływów podatkowych, ale da zarobek ameryce i innym z anglosaskiej grupy krajów .

Połączone: [time]Grudzień 12, 2013, 14:49:28[/time]
Zresztą co ja będę Ci tłumaczył
Posłuchaj wiersza z muzyką opartą o Rammstein :

 OBERSCHLESIEN (zespół) - RICHTER (Industrial metal)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 14:52:46 wysłana przez brahmin »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5200 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:59:14 »
Po 4rech miesiącach takiej wspaniałęj pracy schudłem o 9kg mimo nabrania masy np. w nogach (obwód uda wzrósł mi o 4cm ) bo dojazd i powrót do pracy był możliwy albo samochodem albo pieszo lub jak ja wybrałem- rowerem . 12.5 km tylko w jedną stronę . Za to rzeźbę miałem, że hoho . 
Jedno mnie zaciekawiło: zawsze zaczynając nowa pracę mierzysz obwód uda?  :mrgreen: Bo ja to swojego chyba nigdy nie mierzyłem :P

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5201 dnia: Grudzień 12, 2013, 15:03:08 »
Siedząć na przysłowiowej dupie (jako gryzipiórek ,umysłowy) raczej krzepy nie nabierzesz, więc i nie myślałeś o tym :E .

Połączone: Grudzień 12, 2013, 15:03:57
Raczej obwód to Ci może urosnąć co najwyżej w talii hihi .

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5202 dnia: Grudzień 12, 2013, 15:42:26 »
Póki co od roku spada, bo się za siebie wziąłem, więc jest ok. Gdyby nie kolano to pewnie bym już zszedł do zamierzonych 90kg.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5203 dnia: Grudzień 12, 2013, 16:07:56 »

Życzę, więc aberdycie i Tobie oraz innym zachwyconych Amazonem pracy w ich centrach logistycznych, jako białi niewolnicy, sterowanych jak roboty.

Możesz mi życzyć czego chcesz, jednak musiałby się wydarzyć kataklizm typu okupacja, żebym spadł z drabiny społecznej na Twój szczebelek. Myślę jednak, że i wtedy dał bym radę temu zapobiec. I Twoje życzenia, biadolenia i inne narzekania tego nie zmienią. Nie moja wina, że chcą za mój czas i uwagę płacić dobrze, a Ciebie pracodawca ceni, jak ceni.


*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5204 dnia: Grudzień 12, 2013, 16:30:30 »
No z podejściem do życia Ferdynanda Kiepskiego to rzeczywiście ciężko znaleźć pracę.

Sam też sporo zawalilem, bo jakbym pomyślał, że jeden język obcy to za mało, to teraz projektowałbym deski rozdzielcze do VW Caddy. :P
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5205 dnia: Grudzień 12, 2013, 18:15:00 »
"musiałby się wydarzyć kataklizm typu okupacja, żebym spadł z drabiny społecznej na Twój szczebelek"

wlasnie siedze i sie ucze te go tekstu na pamiec, jest rewelacyjny : )

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5206 dnia: Grudzień 12, 2013, 18:46:51 »
Jest świetny i prawdziwy. Niestety nie trzeba (ale można) mieć pleców żeby do czegoś dojść, za to trzeba mieć łeb na karku. Niektórzy mają urodę a inni inteligencję, reszta narzeka. Trzeba samemu zadbać o swój los, nie ma co liczyć na kogoś. Ja studia skończyłem dopiero na trzeciej uczelni, magisterka obroniona w wieku 30 lat, ale się opłacało, bo trafiłem w dobry kierunek. Potem studia podyplomowe, bo trzeba cały czas się rozwijać żeby mieć ewentualnie alternatywę.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5207 dnia: Grudzień 12, 2013, 21:06:30 »
Póki co od roku spada, bo się za siebie wziąłem, więc jest ok. Gdyby nie kolano to pewnie bym już zszedł do zamierzonych 90kg.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia lub jakiegoś znośnego stanu constans vonski .

@wiater . Waląc ciągle głową w mur, gdy zawsze ma się wynik jakichiś tam durnych testów dużo,dużo lepsze niż średnia , lecz pomimo tego nie potrafisz się poruszać w jakimś środowisku/rzeczywistości, bo nie masz środków,nie znasz nikogo lub po prostu być nie masz sił lub czasami nie masz ochoty na kontakt z tym srodowiskiem, to jesteś udupiony i tyle .  Ten człowiek zamiast mieć "twardszą czaszkę" ma w końcu "wodę z mózgu" i w pewnym momencie  ma to wszystko w d.ie tyle i tyle .
Zgodnie z przypowieścią o :
naszej durnej rzeczywistości

@aberdycie gratuluję, mimo wszystko, że jest z siebie zadowolony , ale co dobrego wczoraj zrobiłeś np.dla ludzkości :P .

@tomaszkap tak jak tylko rodzina jest ważna ale też wszystko zależy komu w rodzinie przypadnie rola "woła roboczego/zatykacza dziur" a komu "wisienki na torcie"

Połączone: [time]Grudzień 12, 2013, 22:50:12[/time]
a dla wszystkich przyszlość polakow w pracy jak nas juz City nauczy po inglisz spikac .
http://m.youtube.com/watch?v=3nrdq9eHApI

Połączone: [time]Grudzień 12, 2013, 23:25:17[/time]

Życzę, więc aberdycie i Tobie oraz innym zachwyconych Amazonem pracy w ich centrach logistycznych, jako białi niewolnicy, sterowanych jak roboty.

Możesz mi życzyć czego chcesz, jednak musiałby się wydarzyć kataklizm typu okupacja, żebym spadł z drabiny społecznej na Twój szczebelek. Myślę jednak, że i wtedy dał bym radę temu zapobiec. I Twoje życzenia, biadolenia i inne narzekania tego nie zmienią. Nie moja wina, że chcą za mój czas i uwagę płacić dobrze, a Ciebie pracodawca ceni, jak ceni.
o widze że potomek tych walecznych mężów co w bezpiecznym Londynie/ NY/ Urugwaju lub innej zamorskiej krainie zdecydowali o śmierci prawdziwej Warszawy . Odezwał się!  Ten , kogo rodzina przeczekała zapewne zawieruchę wojenną jak miglanc . Za to w szarej strefie pomiędzy rządami nazistowsko-komunistycznymi. I obroślo się w "tłuszcz" i już Taki śmie pouczać jak i inni szpicle prosty lud .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 23:57:54 wysłana przez brahmin »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5208 dnia: Grudzień 13, 2013, 00:33:40 »
Oto głos ludu uciśnionego.
Niech zgadnę, zwolennik Kaczyńskiego i jego partii psychopatów?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5209 dnia: Grudzień 13, 2013, 10:50:32 »
Możesz sobie wnioskować co chcesz. Pradziad i prababka ze strony ojca w kanałach w tym głupim powstaniu warszawskim. Dziadek ułan. Z drugiej strony rodzice dziadków w Treblince, a ich córka w leśnych oddziałach.

Trzeba być idiotą kompletnym, żeby wierzyć w genetyczny patriotyzm.   

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5210 dnia: Grudzień 13, 2013, 16:37:52 »
Kurde w pracy sobie wymyślili wyjazd w delegacje od wtorku do piątku do warszawy.przed świętami.pogielo ich...

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5211 dnia: Grudzień 13, 2013, 17:02:21 »
Gdybym organizowano u mnie w domu obchody narodzin proroka, cieszyłbym się, że mam pretekst uciec z panującego przy takich okazjach zgiełku i znoju.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5212 dnia: Grudzień 13, 2013, 18:19:58 »
no niby tak ale mieszkajac na wsi musisz jechac autem na zakupy,a prawko "mom ino jo"
i tu problem.no i prezenty dla corki musze kupic...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5213 dnia: Grudzień 13, 2013, 18:24:48 »
Ja też w wigilię święta przesilenia zimowego, zwanego Świętem Godowym biorę te najdłuższe zmiany, żeby mieć wymówkę przed siedzeniem w domu i krzątaninie  :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5214 dnia: Grudzień 13, 2013, 18:46:52 »
no niby tak ale jednak wole byc w domu,mam nie widziec corki 3 dni?to troche dlugo...a zakupy z moja idzie przezyc

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5215 dnia: Grudzień 13, 2013, 20:19:07 »
Ja niestety na święta mam największe kongo, ale nadgodziny płacą.
Poza tym szef osobiście każdemu kopertę daje ...

A tak by się chciało wyspać zamiast dymać...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5216 dnia: Grudzień 13, 2013, 22:49:49 »
Możesz sobie wnioskować co chcesz. Pradziad i prababka ze strony ojca w kanałach w tym głupim powstaniu warszawskim. Dziadek ułan. Z drugiej strony rodzice dziadków w Treblince, a ich córka w leśnych oddziałach.

Trzeba być idiotą kompletnym, żeby wierzyć w genetyczny patriotyzm.
Poniosło mnie. Przepraszam .


Połączone: Grudzień 13, 2013, 22:55:38
Oto głos ludu uciśnionego.
Niech zgadnę, zwolennik Kaczyńskiego i jego partii psychopatów?
Nie daras mylisz się bliżej mi do Palikota niż do PISu .
A muzycznie to wolę to :

Architects - Devil's Island
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2013, 22:55:38 wysłana przez brahmin »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5217 dnia: Grudzień 13, 2013, 23:16:32 »
Palikot to się ostatnio tylko ośmiesza. Sam nie potrafię uwierzyć, że ten człowiek jest aż takim kretynem jak to pokazuje ostatnio. :)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5218 dnia: Grudzień 13, 2013, 23:17:44 »
ale lepsze będzie to:

 Architects - 'These Colours Don't Run'

Połączone: Grudzień 13, 2013, 23:45:37
Palikot to się ostatnio tylko ośmiesza. Sam nie potrafię uwierzyć, że ten człowiek jest aż takim kretynem jak to pokazuje ostatnio. :)
Po prostu:

"Pozoracja"

I jej efektywne wykorzystywanie jest to  czysta taktyka starosłowiańska lub starsza.
My tę taktykę znamy np. z pochodów 1-go Maja ect, ale może ona być, także dla ludzi  użyteczniejszą :) .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2013, 23:45:37 wysłana przez brahmin »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #5219 dnia: Grudzień 14, 2013, 19:52:37 »
Żona się pyta co chcę na gwiazdkę, a ja nie mam żadnych potrzeb. Koniec konsumpcjonizmu !!!  :mrgreen: