MPO 5500 to urządzenie integrujące w sobie funkcje palmtopa oraz telefonu komórkowego. Przeznaczone jest ono dla niewidomych gdyż zamiast ekranu posiada specjalny 8 punktowy panel, na którym pojawiają się wypukłe znaki pisane brajlem. Do wprowadzania danych do tego PDA służy 8 specjalnych przycisków. Poniżej szczegóły jego konstrukcji:
Firma Mitac zaprezentowała nowego PDA swojej produkcji. Urządzenie Mio 338 Plus to nieco ulepszona wersja palmtopa Mitac Mio 338, który lada dzień pojawi się w naszym kraju. Będzie on sprzedawany przez sieć Karen Notebook pod nazwą California Access Mio 338. Oto dane wersji Plus:


Firma E-Ten już wkrótce wprowadzi do sprzedaży nowego PDA. Urządzenie oznaczone P700 będzie pracować pod kontrolą nowych okienek - Pocket PC 2003. Więcej szczegółów poniżej:


Firma Intermec Technologies zaprezentowała ostatnio palmtopa pracującego pod kontrolą systemu Pocket PC 2002 wyposażonego w 3 standardy łączności bezprzewodowej. Oto jego specyfikacje:
Długo oczekiwany Garmin iQue 3600 o którym pisaliśmy w styczniu tego roku pojawi się w sklepach na początku lipca. Na stronie Amazon.com można składać już na niego zamówienia, a kosztuje on 550$.