Te liczby dotyczą nie czego innego jak nowych mobilnych okienek. Tyle programów dostępnych jest już w sklepie (1000 przybyło w ciągu ostatnich 2 tygodni) a nad przygotowaniem kolejnych pracuje 15 tysięcy programistów (o 2 tysiące więcej niż w zeszłym miesiącu). Więcej na ten temat na oficjalnym Windows Phone Dev Blog.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Jeden z bardziej unikalnych PDA z mobilnymi okienkami, czyli wyjątkowo duży i jednocześnie cienki model TG01 marki Toshiba, doczekał się swojego portu Androida. Wszyscy zwolennicy zielonego ludka, którzy chcieliby wprowadzić go do swego PDA, powinni udać się na XDA-Developers.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Ekspert od zabezpieczeń Thomas Cannon odkrył lukę w przeglądarce Android, która umożliwia odczytanie lokalnych danych użytkownika przez specjalnie spreparowaną stronę internetową. Luka występuje we wszystkich wersjach systemu Android - wliczając Froyo. O rozwiązaniu problemu możecie przeczytać wewnątrz newsa.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Idealna stylistyka, modna pod względem kształtu koloru i technologii wykonania obudowa, styl charakterystyczny dla najlepszych, wszystko to cechuje najnowsze urządzenie NavRoad o nazwie Enovo.
Tagi:


