Niemiecka firma GooRoo ma w swojej ofercie kilka interesujących urządzeń, które na pierwszy rzut oka przypominają popularnego w naszym kraju SIMpada. Chodzi o przenośne urządzenia ze sporymi ekranami i czułą na dotyk powierzchnią, napędzane mobilną (ale nie tylko) edycją okienek lub innym systemem operacyjny. Oto dokładne informacje na temat poszczególnych modeli tych handheldów:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Na forum serwisu 1src jeden z użytkowników zamieścił swoje pierwsze wrażenia z użytkowania najnowszego Clie. Jak łatwo się domyśleć, mimo iż model VZ90 pracuje pod kontrolą japońskiej wersji systemu, autor opisuje go w samych superlatywach. Okazuje się, że nie tylko ekran robi piorunujące wrażenie; poprawiona została także bateria, obsługa trybu landscape (możliwe jest też uruchomienie trybu potrait), przyspieszone zostało gniazdo dla pamięci Compact Flash.CliePet's VZ90 Review - day 1
Tagi:
- Sony,
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Pojawiły się nowe plotki na temat palmtopów ASUS a730. Otóż być może pierwsza edycja tych urządzeń, która to oficjalnie wyposażona jest tylko w moduł bluetooth posiada również WLAN. Podobno moduł ten został jednak wyłączony (programowo... a może sprzętowo), gdyż nie funkcjonował poprawnie. Dlatego firma postanowiła sprzedawać te PDA jako wyposażone tylko w BT. Czy to prawda? Okaże się to zapewne już wkrótce, gdy pierwsi śmiałkowie rozkręcą swoje zabawki by zobaczyć jakie układy znalazły się pod maską.
Tagi:
- asus,
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Po raz kolejny wypłynęły na jaw informacje na temat nowych iPAQów z serii hx2100, hx2400 oraz hx2700, o których wspominaliśmy już na PDAclub. Niestety dokładne parametry owej trójki nadal nie są znane. Pojawiły się jednak ciekawe fotografie owych PDA, z których można sporo wywnioskować - m.in. to że palmtopy te będą posiadać jog-dial i skaner linii papilarnych. Ich prawdopodobne parametry techniczne są następujące:
Tagi:
- HP,


