Korporacja Hon Hai, znana bardziej jako Foxconn, zgłosiła do programu certyfikującego organizacji FCC nowy produkt, kryjąc się pod oznaczeniem HSTNH-F16C. Okazuje się, że jest to jeden z zapowiadanych kilka dni temu nowych PDA HP, który oferować ma moduł BT 2.0 EDR, WiFi 802.11g, USB 2.0 i charakterystyczny pokrowiec zwany popularnie skarpetą. Niestety nic więcej na ten temat nie wiadomo. Jeśli nie kojarzycie marki Foxconn, to muszę Was uspokoić. Jest to od lat liczący się na rynku producent ODM/OEM, współpracujący z największymi firmami takimi jak Dell, HP, Apple itd. Do tej pory Foxconn był jednak wyłącznie producentem niektórych komponentów dla PDA serii iPAQ, składanych później w całość przez HTC.
Tagi:
- HP,
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
i-mate ledwo trzyma się na powierzchni, a tymczasem korporacja ETEN jest u szczytu formy. Zgodnie z raportem finansowym opublikowanym przez DigiTimes, ten znany producent palmtopo-telefonów w ciągu pierwszej połowy tego roku zaliczył 73% wzrost zysków, w stosunku do wyników z poprzedniego okresu. Przelicza się to na 7.6 miliona dolarów (249NT$), w pierwszej połowie 2007 roku. Wewnątrz newsa zapożyczona z DigiTimes tabelka szczegółowo przedstawiająca wyniki finansowe korporacji ETEN.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Tytułowe pytanie stawia sobie zapewne niejeden fan produktów marki HTC, przymierzający się do wymiany swego palmtopo-telefonu na nowszy model. Sam zaliczam się do tego grona, a na tą nowość w ofercie Ery czekam szczególnie dlatego, że skończyła mi się umowa i liczę na jakąś promocyjną wymianę aparatu, przy jej przedłużeniu. Choć Kaiser w wydaniu T-Mobile, które to zawita również do Ery, nie specjalnie podoba mi się pod względem stylistyki, to jeśli cena będzie rozsądna, to może jednak się skuszę. Nie wiem tylko czy wytrzymam tak długo... Ile zatem trzeba będzie czekać na premierę Kaisera, czyli MDA Vario III w Erze? Jak informuje anonimowy pracownik tego operatora, który wielokrotnie podsyłał nam wiarygodne przecieki na temat premier nowych PDA w tej sieci, HTC Kaiser powinien pojawić się na półkach salonów Ery w połowie października. To zaledwie półtora miesiąca, tyle że premiera wydania firmowanego przez HTC, które bardzo, ale to bardzo wpadło mi w oko, planowana jest na wrzesień. Dla przypomnienia w głębi newsa fotki obu edycji Kaisera.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
DigiTimes potwierdza wcześniejsze doniesienia, jakoby firma Palm, miała jeszcze w tym roku wprowadzić na rynek swój pierwszy palmtopo-telefon, pracujący pod kontrola nowej generacji systemu operacyjnego, opartego na Linuksie. Dokładnie premiera tego nienazwanego jeszcze PDA miałaby odbyć się w październiku. Niestety żadne szczegóły dotyczące tej konstrukcji nie są dostępne. Wiadomo tylko tyle, że urządzenie to podobnie jak Palm Foleo ma być produkowane przez Wind River Systems, a samo oprogramowanie będzie doskonale współgrać z Foleo. Niestety nie podano źródła tej informacji.
Tagi:


