Jeden z ostatnich PDA korporacji HTC, czyli szeroko-ekranowy Touch HD, otrzymał wyróżnienie przyznawane przez TVN Turbo, zdobywając tytuł Męskiej Reczy 2008 roku, w kategorii gadżet i elektronika."... Warszawa, 16 stycznia 2009 r. — Zgodnie z zapowiedziami, 15 stycznia br. na uroczystej gali „Męska Rzecz 2008” telwizji TVN Turbo nastąpiło ogłoszenie wyników plebiscytu. Widzowie wraz z jurorami zadecydowali co mężczyźni lubią najbardziej. Miano „Męskiej Rzeczy 2008” w kategorii Gadżet i Elektronika zdobył najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon HTC Touch HD z ogromnym ekranem dotykowym..."
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Na ostatniej konferencji prasowej prezes korporacji HTC chwalił się tym, że firma nie odczuwa skutków kryzysu. Tymczasem minęły dwa miesiące i HTC zmuszone było obniżyć prognozy zysków na przyszły rok. Ale nie jest tragicznie, gdyż zamiast oczekiwanego 20-procentowego wzrostu wpływów, firma nadal przewiduje dwucyfrowy wynik.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Jak podaje UnwiredView, sieć T-Mobile dodaje do swej oferty aparat T-Mobile G1 w kolejnych europejskich oddziałach. Już 30 stycznia pojawi się on w Austrii, Holandii oraz Czechach. Niemcy poczekają do drugiego lutego, tymczasem Polska za pośrednictwem sieci Era, otrzyma go w mniej więcej w połowie lutego.
Tagi:
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
ASUS odniósł olbrzymi sukces dzięki swej linii tanich notebooków z rodziny Eee PC. Czy wyczyn ten uda się powtórzyć z kolejnym urządzeniem noszącym trzy literki „e” w nazwie? ASUS planuje bowiem prowadzić na rynek Eee Phone, czyli smartphone’a, którego jednym z kluczowych zadań ma być sterowanie całą domową elektroniką. Niestety praktycznie tylko tyle wiadomo na ten temat. Nie wiadomo nawet jaki systemem operacyjnym zarządzać będzie pracą Eee Phone. Ale dużo wskazuje na to, że może to być Google Android.
Tagi:
- asus,


