Clubowicz o ksywce Pokus7, który stał się niedawno posiadaczem Nokii N900 informuje iż może ona cierpieć na podobny problem jak HTC Leo.„... Zauważyłem dziwne różowo-fioletowy odcień zdjęć (pionowe paski) wykonanych aparatem mojej noki n900. Paski sa szczegolnie widoczne na bialym tle, w moim wypadku glownie gdy robie zdjecia dokumentow. Od razu przypomnial mi sie problem z htc hd2. Niestety nie mam jak sprawdzic czy inne egzemplarze tez tak sie zachowuja. Nie wiem moze mam pecha i trafilem na wadliwy model albo to problem ogolny ...”
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Nokia zrobiła niezłego psikusa redaktorom zagranicznych serwisów internetowych. Zamiast modelu N900, fiński producent rozesłał… czarne skrzynki wyposażone w port mini USB. Cały psikus polega na tym, że faktyczną zawartością skrzynki jest N900, o czym można przekonać się po skutecznym złamaniu zabezpieczeń. Ot taki gwiazdkowy prezent. Jak dobrali się do pudełka redaktorzy portalu tracyandmatt możecie obejrzeć na krótkim wideo poniżej.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Jednym z poważniejszych konkurentów dla klawiaturkowego HTC Touch Pro2, jesli na pewno LG eXpo. Oferuje on prawie wszystko to co urządzenie korporacji HTC, a nawet więcej - czytnik odcisków palców i opcjonalny pico-projektor, podłączany do tylnej ścianki. Jeśli chcecie przeczytać coś więcej na temat LG eXpo, to Engadget przygotował całkiem ciekawy mini-test tego PDA, a zamieszczony w tym artykule film prezentujący eXpo osadziliśmy wewnątrz tego newsa.
Tagi:
- lg,
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Pojawiła się już pierwsza aktualizacja oprogramowania do czytnika książek firmy Barnes & Noble. Po aktualizacji Nooka do v1.1 otrzymujemy przede wszystkim zdalny dostęp do księgarni Barnes & Noble, ale również zauważymy wzrost szybkości pracy urządzenia. Dodatkowo wszyscy którzy zamówili Nooka w przedsprzedaży, a nie otrzymają go tak jak obiecano, do 24 grudnia, mogą spać spokojnie. Producent wynagrodzi im to opóźnienie, zwracając nawet 100 USD, czyli prawie 40% wartości tego urządzenia.
Tagi:


