Dotychczas specjalizujący się w oprogramowaniu dla Palm OS MobiMate, zachęcony ciepłym przyjęciem swojego PhoneMate przez użytkowników Pocket PC, przenosi na tę platformę kolejne aplikacje.WorldMate to podręczny programik dla podróżników i turystów z mapą świata, zegarem światowym, przelicznikami walut, miar i wag i prognozami pogody dla różnych regionów świata. Kursy walut i prognozy uaktualniane są bezprzewodowo lub przy synchronizacji urządzenia.Dwie pozostałe aplikacje to drobne programiki do zarządzania rzeczami, o których łatwo zapominamy: powtarzającymi się zdarzeniami (DateMate współpracuje z systemowym kalendarzem, wstawiając do niego odpowiednie wpisy i ustawiając alarm) oraz długami i pożyczkami (IOUMate pozwala notować zarówno te pieniężne, jak i rzeczowe, np. książki czy płyty).Aplikacje MobiMate dla Pocket PC

Komentarze::DISQUS_COMMENTS


Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Na stronie Microsoftu pojawił się emulator systemu Windows CE .NET. Wszyscy którzy chcą przyjrzeć się bliżej tej platformie mogą to zrobić właśnie dzięki tej aplikacji, gdyż na nowe palmtopy z owymi okienkami przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Compaq wypuścił długo oczekiwaną poprawkę do systemu PocketPC 2002 zainstalowanego w palmtopach iPAQ serii H3600 i H3700. Usuwa ona niedogodności związane z trzaskami dochodzącymi z wbudowanego głośnika np. w czasie przełączania odtwarzanych plików MP3. Ten SoftPaq zajmuje 1.2MB i można go pobrać klikając tutaj.