Sony Japan ogłosił, że grudniu rozpocznie dostawy miniaturowego tunera telewizyjnego przeznaczonego dla notebooków, palmtopów i telefonów komórkowych, o którym pisaliśmy już prawie rok temu. BTD-ZJ611 jest mniejszy od znaczka pocztowego i posiada cyfrowy interfejs, który pozwoli na łatwą integrację go z innymi urządzeniami. Dużą zaletą tego procesora jest także niski pobór mocy, który bardzo liczy się wsród urządzeń korzystających z baterii.
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
W ofercie sklepu Brando pojawiła się karta WiFi działająca na złączu Compact Flash typu II charakteryzująca się niezłymi parametrami i atrakcyjną ceną. Za jedyne $65 ($68 z przesyłką), czyli ok. 280zł otrzymujemy markowy produkt (Asus) współpracujący z palmtopami opartymi na systemie Windows CE 3.0, PocketPC 2002 oraz PocketPC 2003; pozwalający na korzytsanie z dobrodziejstw sieci bezprzewodowej dziłającej w standardzie IEEE 802.11b.Asus Wireless LAN CF Card
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Firma ScreenGuardz oferuje teraz na swoich stronach folie ochronne po promocyjnych cenach. Jak przekonuje producent folię łatwo przykleić, a po zdjęciu nie zostawia ona śladów. Jest bardzo cienka dzięki czemu nie zniekształca kolorów i nie utrudnia rozpoznawania pisma odręcznego. ScreenGuardz oferuje folie dopasowane do konkretnych modeli PDA. Jedno opakowanie zawiera 15 folii i gumową wycieraczkę do ich czyszczenia. Promocyjna cena wynosi 8,99 USD (3 USD mniej niż zwykle). Przy zakupie dwóch opakowań zapłacimy 15 USD.
Tagi:


