(300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.

  • 39 Odpowiedzi
  • 3835 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2012, 13:26:33 »
to bierz xperie neo v ma aktualizacje do ics i będzie szybsza  :wink:

live walkman tez będzie miał ics  :) zresztą ma te same bebechy co neo v  :wink: mini 2 jest słabszy i możesz zapomnieć o ics bo samsung na pewno takiej aktualizacji nie udostępni  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 13:33:04 wysłana przez jirajamgo »

Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 27, 2012, 01:13:51 »
Poczytałem, posprawdzałem i w sumie jestem zdecydowany na dwa telefony:

ZTE Blade i wychwalany LWW

Dwa przedziały cenowe

Nowy ZTE Blade za 389 - oferta warta uwagi? Najprawdopodobniej będzie wymagał wgrania innego, lepszego softu. Czy wpłynie to na baterie? Czy telefon w tej cenie jest najlepszym wyborem?

LWW - aukcję zmieniają się co chwilę ale powiedzmy, że 480-500 za nówkę. Dobry interes? Zaczytałem się o tym modelu i w sumie przeraziły mnie opinie o strasznie "dupnej" baterii. Trzyma ponoć strasznie słabo - ile w tym prawdy? Telefon ma wyświetlacz TFT w roz. 320 - może mi ktoś porównać wyświetlany obraz do Galaxy Ace? Mam w domu ace i wydaje mi się, że samsung, mimo że również ma te same parametry co LWW (roz., wyświetlacz), nie wypada najgorzej pod tym względem (Pewnie wydaje mi się tak, bo jeszcze nie widziałem na prawdę dobrego wyświetlacza)

Zależnie od tego jak bardzo będzie mnie męczyć "powinność oszczędzania" zdecyduję się chyba, raczej, na pewno na jeden z wyżej wymienionych.

Czasami żałuję, że jestem taki szczegółowy - zakupy to jest zmora :D

*

Offline kotopies

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia T
Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2012, 01:48:49 »
Blade nówka za 389 to dobra cena. Sam niedawno za tyle sprzedałem używanego.

LWW nigdy nie miałem, więc baterii nie ocenię. Wiem, że w Neo V i starych x10 mini bateria trzymała standardowo (coś jak w Ace). Zresztą Blade też guru bateryjnym nie jest (jak dla mnie poziom Milestone, czyli jakieś 20% gorzej od Ace). No ale jak go moja Kobieta używała, to na baterie nie narzekała, a wyczulona jest. Więc być może e nowe romy coś tu poprawiły, u mnie tylko leżał przed sprzedażą, więc nie wiem.

wracając do LWW, jeśli wyświetlacz Ace Ci odpowiada, to w LWW będzie jeszcze lepiej - wyświetlacz jest nieco mniejszy, więc i piksele będą mniejsze. to nie jest obleśna jakość, daje radę.

co do tego, który bym wybrał - nie wiem. dla mnie to wręcz identyczna oferta. LWW jest "lepszy" od Blade właśnie o te 100zł. Odpada ludziom, co potrzebują wysokiej rozdzielczości. Z kolei Blade odpada tym, co potrzebują szybkiego działania, jest jedynie "poprawny".

Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2012, 02:01:50 »
Super, to raczej wszystko co chciałem wiedzieć - od dnia i samopoczucia będzie zależeć, który z nich kupie.

ZTE którego chce kupić jest pod nazwą RBM One. Wiem na pewno, że ma poprawiony aparat. Znalazłem też takie informacje, jakoby miał w tej wersji wyświetlacz AMOLED - odniesiesz się jakoś do tego?

Rozdzielczość LWW jest bardzo niewygodna? Nie chodzi o użytkowanie, a o aplikacje/gry/programy które np wymagają większej rozdzielczości.

Pozdrawiam

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 27, 2012, 02:13:37 »
Mogę się mylić, ale AMOLEDa miał tylko blade w wersji Orange SanFrancisco, wersja Redbulla ma na 100% TFT (który jak na budżetowy wyświetlacz jest ok).

*

Offline kotopies

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia T
Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:04:48 »
Mogę się mylić, ale AMOLEDa miał tylko blade w wersji Orange SanFrancisco

najstarsze Blade, obojętnie w jakim wydaniu, miały AMOLED. dokładnie tak samo, jak w przypadku HTC Desire.

co do rozdzielczości HVGA, to już zależy co kto lubi. jednemu bardzo przeszkadza, innemu mniej. mi troche przeszkadza, ale bez przesady. zresztą masz Ace, to potestuj. ta sama rozdziałka, tylko jak wspomniałem, lepsze PPI w przypadku LWW (mniejszy ekran, więc mniejsze piksele).

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:39:21 »
Słuszna propozycja, jednak uwierz mi, jest to być może mobilne, jednak dla mnie nie ma to miejsca bytu. Za dużo targania.



Od roku nie rozstałem się ze swoim Galaxy Tabem niezależnie czy miałem plecak czy nie.
Ten sprzęt spokojnie wchodzi w kieszeń.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2012, 16:49:28 »
Nie raczej nie zdecyduję się na tablet.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak działa Zte blade (RBM ONE) na zwykłym oprogramowaniu. Da się go użytkować od razu po wyjęciu, czy koniecznie trzeba modować? Widziałem na Mobzili recenzje i działał na filmiku nie najlepiej. Ale ludzie w komentarzach pisali, że im się nic nie ścina na standardowym sofcie.

Jest ZTE BLADE II? Gosciu rzekomo sprzedaje RBM One ZTE BLADE II (pewnie sobie dodał ze względu na tego red bulla i inną wersje aparatu)

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2012, 17:18:48 »
Na standardowym sofcie działa nawet znośnie, na tyle, że launchera nie trzeba zmieniać (co nie wiąże się ze zmianą głównego systemu).

Odp: (300-350) Szybkie zakupy przed wyjazdem - WiFi, wygodne używanie internetu itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2012, 17:26:06 »
Mam małe doświadczenie w zakupach na allegro. Jak coś kupuje to od baaardzo zaufanych użytkowników (firmy itp.)

Moglibyście mi powiedzieć co sądzicie o tej aukcji?
http://allegro.pl/rbm-one-zte-blade-nowy-gwarancja-24-m-okazja-i2451190538.html

Zapewne są to telefony z groupon, ale jakoś mam wątpliwości.