Wymiana telefonu na większy i mobilny

  • 4 Odpowiedzi
  • 804 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chudy666

  • 2
  • Sprzęt: X10 mini pro
Wymiana telefonu na większy i mobilny
« dnia: Czerwiec 26, 2012, 00:44:25 »
Witam ! Zastanawiam sie nad kupieniem nowego smartphonu , aktualnie posiadam X10 mini pro i nie spełnia moich oczekiwań.

A więc tak modele jakie biore pod uwagę to :
LG Prada 3.0
LG P 970 red bull (white)
Samsung Galaxy S plus.

Zależy mi na stabilnej pracy , łatwości interfejsu , dużymi możliwościami , na jednym ładowaniu 2 dni , wygodzie przy korzystaniu internetu itp.

Z których z tych telefonów mi polecacie tylko prada z nich ma 2 rdzenie po 1GHz , jednak najbardziej podoba mi sie LG red bull.

Będę brał pod uwage inne propozycję rozważam również Sonny xperia NEO V , jednak już mniej przez to że mało zadowolony jestem z X10 mini pro.

Dziękuję i pozdrawiam.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Wymiana telefonu na większy i mobilny
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2012, 17:57:27 »
Rozumiem, że obecnie masz telefon NIEMOBILNY? :E

Piszesz że na jednym ładowaniu dwa dni, ale przy jakim użytkowaniu to nie napisałeś... Korzystasz z transmisji przez 3G czy tylko WiFi? Dużo dzwonisz? Co znaczą dla Ciebie duże możliwości? Chcesz odpalić najnowsze gry, modyfikować, testować ROMy czy co?
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Wymiana telefonu na większy i mobilny
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:03:40 »
LG Prada 3.0
LG P 970 red bull (white)
Samsung Galaxy S plus.
Z tych modeli to trzeci jest ok.
Pozostałe moim zdaniem są słabsze mimo dwóch rdzeni.....to zawsze LG
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wymiana telefonu na większy i mobilny
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2012, 19:29:30 »


Będę brał pod uwage inne propozycję rozważam również Sonny xperia NEO V , jednak już mniej przez to że mało zadowolony jestem z X10 mini pro.



To zupełnie odmienna klasa urządzeń.
Mini pro to tylko telefon śmiele obdarzony przez stwórcę ogromnym przerostem treści nad formą.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline kotopies

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia T
Odp: Wymiana telefonu na większy i mobilny
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:32:15 »
Będę brał pod uwage inne propozycję rozważam również Sonny xperia NEO V , jednak już mniej przez to że mało zadowolony jestem z X10 mini pro.

ha. moja Kobieta miała X10 MP, później ZTE Blade, teraz ma Defy, a kolejnym będzie Neo V. i za każdym razem, co oboje uważamy, to jest spory postęp. tak więc nie oceniaj sprzętu po marce, bo już znałem prostaczków, co mieli samsunga e250, przez co nie chcieli kupić np SGS i9000 SGS. kretyni, tak tylko ich można nazwać.

Pozostałe moim zdaniem są słabsze mimo dwóch rdzeni.....to zawsze LG

Black p970 nie ma dwóch rdzeni, i jest całkiem spoko byle w cenie około 550 kupić. tego drugiego nie znam, ale też wydaje się ok, nie skreślaj LG ze względu na markę. to to co Samsung, tylko 5 lat słabszy Fejm.