Problem z ładowaniem mojej Omnii

  • 1 Odpowiedzi
  • 916 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z ładowaniem mojej Omnii
« dnia: Październik 27, 2011, 13:50:54 »
Witam kolegów. Mam następujący problem. Pewnego dnia moja Omnia się całkowicie rozładowała i po podłączeniu do ładowarki już nie chciała się ładować.
Telefon wysłałem do serwisu ponieważ jest ona jeszzcze na gwarancji lecz w serwisie stwierdzili że widać ślady cieczy przy porcie ładowania i nie uznali gwarancji mimo mojej podwójnej interwencji.

Telefon zachowuje się w ten sposób że jak jest długo podłączony do ładowania (ok. 1-2 h)w końcu się włącza i działa wszystko normalnie (dotyk, programy, funkcje programu) lecz od razu po odłączeniu od sieci wyłącza się i proces musi być powtarzany aby telefon się włączył. Sprawdzałem na nowej baterii i było to samo. Czy może ktoś mi pomóc czy da się to naprawić i jak?

Dodam że również pracuję w serwisie lecz nie telefonów komórkowych i mam dostęp do wanienki ultradźwiękowej. Ściągnąłem także instrukcję serwisową telefonu i rozebrałem go aby dostać się do płyty głównej i wykompałem ją w wanience jednak to nie pomogło.

Pomóżcie.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Problem z ładowaniem mojej Omnii
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2011, 23:51:36 »
a moze styki od baterii nie lacza.wanienka na to moze nie pomoc.mialem w n9500 tak ze przy probie wlavzenia lub ladowania tylko blyskal ekran i wlasnie styki okazaly sie winne.sprobuj je lekko podpilowac pilnikiem do paznokci.moze to cos da