nie chce się włączyć help!!!

  • 4 Odpowiedzi
  • 795 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nie chce się włączyć help!!!
« dnia: Grudzień 25, 2004, 10:34:28 »
Witam
Mam od 2 dni ipaqa rz1710. Ostatnim razem odłączyłem kabel od kompa podczas synchronizacji i ipaq się wyłączył:( Nie reaguje ani na miękki reset, ani na twardy, nie miga nawet diodka po podłączeniu do zasilacza, kompletnie zero reakcji!!! To jest moje pierwsze urządzenie tego typu i nie mam pojęcia co zrobić! Może ktoś miał podobny problem z innym palmem, będę wdzięczny za każdą radę.

A przy okazji, może ktoś zna jakieś ciekawe stronki o PPC, albo z softem na nie.

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
nie chce się włączyć help!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2004, 10:51:30 »
Jeśli jest nowy i na gwarancji, a na to wygląda, to trzeba by go zareklamować. Możesz przed tym spróbować wyjąć baterię i rozładować go do zera. Jeśli to nie pomoże to reklamacja.
Co do stronek ... poczytaj newsy na tej stronie a bedziesz miał szukanych przez Ciebie sytronek całą masę
Jak by to Jakub napisał ... "Czytałeś Dział dla poczatkujących i FAQ?, nie widzisz że jest opcja Szukaj?" ;)

nie chce się włączyć help!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2004, 11:01:55 »
Baterii niestety nie mogę wyjąć, bo trza by go rozkręcić, a wtedy pewnie poleci mi gwarancja:/  Przeraża mnie tylko to, że jeszcze się nie zdążyłem nacieszyć, a już będzie 2 tyg przerwy:[

thx

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
nie chce się włączyć help!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2004, 11:06:59 »
Jeśli nie mineło 5 dni od chwili zakupu to powinni Ci go w sklepie wymienić na nowy bez gadania a w szczególnosci, jaśli nie masz jeszcze podbitej gwarancji. Jesli masz juz podbita gwarancję to sklep może się Ciebie wyprzeć i odeśle Cię do serwisu HP.

nie chce się włączyć help!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2004, 11:16:03 »
Spoko, spróbuję po świętach:]

dzięki za info, spoko forum