Kontakty z N9300i do Prohet ?

  • 5 Odpowiedzi
  • 702 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kontakty z N9300i do Prohet ?
« dnia: Kwiecień 14, 2008, 03:10:23 »
Witam

Zgrałem sobie książkę adresową a raczej kontakty w postaci kilku dziesięciu plików z roższerzeniem .vcf
Czy da się jakoś te pliki przenieść do Prophet'a aby tam gdzie mam w nim książkę adresową z telefonami wyświetlały mi się telefony i dane z tych plików ?
Jeszcze mam pytanie nie związane z grupą...
Czy jest jakiś konwerter - przeglądarka do dokumentów stworzonych za pomocą Nokia 9300i ? niby ona tworzy dokumenty kompatybilne z Wordem przynajmniej je czyta ale po ściągnięciu nie mogę ich otworzyć w komputerze a chce je przekonwertować aby były czytelne w Prophetcie.

*

damist

Odp: Kontakty z N9300i do Prohet ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2008, 08:02:35 »
Nie łatwiej podłączyć nokię pod komputer i synchronizować ją z Outlook a później podłączyć propheta i skopiować wszystko ?
Jednak gdy nie masz takiej możliwości to możesz skopiować wszystkie pliki .vcf na kartę pamięci i z poziomu PDA uruchamiać każdy osobno i zapisywać je ręcznie

Odp: Kontakty z N9300i do Prohet ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2008, 09:28:12 »
Nie łatwiej podłączyć nokię pod komputer i synchronizować ją z Outlook a później podłączyć propheta i skopiować wszystko ?
Jednak gdy nie masz takiej możliwości to możesz skopiować wszystkie pliki .vcf na kartę pamięci i z poziomu PDA uruchamiać każdy osobno i zapisywać je ręcznie

Nokia już sprzedana :)
To jako początkujący uzytkownik zadam jeszcze inne pytania:
Zaznaczylem w opcjach które aplikacje mają być w menu start no i są np MS Word, Excel i PowerPoint ale uciekły z głównego katalogu Office Mobile.. da się zrobi skrót tu i tu ?

Chciałem skorzystać z darmowego hot spotu ale gdy klikam w ikonkę WiFi to nic nie znajduje a w dolnym prawym pasku gdzie jest Network adapters chyba muszę wybrać kartę sieciową tylko jaką??

Jaki czytnik do pdf zainstalowac ?

*

damist

Odp: Kontakty z N9300i do Prohet ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2008, 15:07:59 »
Nie łatwiej podłączyć nokię pod komputer i synchronizować ją z Outlook a później podłączyć propheta i skopiować wszystko ?
Jednak gdy nie masz takiej możliwości to możesz skopiować wszystkie pliki .vcf na kartę pamięci i z poziomu PDA uruchamiać każdy osobno i zapisywać je ręcznie

Nokia już sprzedana :)
To jako początkujący uzytkownik zadam jeszcze inne pytania:
Zaznaczylem w opcjach które aplikacje mają być w menu start no i są np MS Word, Excel i PowerPoint ale uciekły z głównego katalogu Office Mobile.. da się zrobi skrót tu i tu ?
Zainstaluj sobie Total Commander-a , wejdź w folder windows/start menu/programs i tam masz wszystko co jest w glownej liscie programów. Zaznaczasz wybrany program klikasz na plik w dolnym menu rozwinie się Tobie lista , klkasz na  >>>> i wybierasz opcję create shortcut i zapisujesz skrót w dowolnym miejscu byle w windows/start menu/programs

Odp: Kontakty z N9300i do Prohet ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2008, 14:50:26 »
dzięki już mam go ale mam problemy z kopiowaniem dużych plików z kompa po USB do procheta np filmów 100-700M , transfer zamiera po paru minutach i wraca do początku, musze wyjmować kartę i kopiować za pomocą przejsciowki.
W Mój Komputer jest ikonka procheta ale nie jest dyskiem wymiennym wiec nie da sie zmapowac jako dysk aby kopiować np Total Commanderem z Windows mojego komputera on pewnie bez problemu by przeniósł.
jest na to jakiś patent?

*

damist

Odp: Kontakty z N9300i do Prohet ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2008, 16:21:49 »
WM5storage . Program ,który zamienienia pocketa w dysk wymienny :)