UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!

  • 316 Odpowiedzi
  • 106325 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 12, 2009, 22:40:16 »
Poczekamy zobaczymy, jak się ten serwis rozwinie zwłaszcza w kwestiach:

1) moderacji
2) pobierania/dodawania ikon, dźwięków
3) automatycznej synchronizacji/pobierania punktów (bez wchodzenie na stronę PDAClubu) niekoniecznie z poziomu urządzeń nawigacyjnych, lecz z poziomu PC - taka funkcja powinna być płatna

Projekt powstawal bardzo dlugo, duzo pomyslow jest juz wdrozonych ale bardzo duzo do wdrozenia. Mysle ze bedzie sie rozwijal i to na dobre dla uzytkownikow. W obecnej funkcjonalnosci jest mysle dosc zaawansowany i daje duze mozliwowsci. A jak bedzie w praktyce - pozyjemy zobaczymy.
pozdrawiam
Jachu

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 12, 2009, 22:43:21 »
ajed: Czy na prawdę uważasz że możliwość zapisania swoich własnych ulubionych kategorii musi być płatna?

A ja się będę upierał  :E  , że profile to coś więcej niż tylko "zapisywanie swoich własnych kategorii".

*

Offline bazi22

  • ****
  • 913
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR411 | iPhone 3GS 16GB
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 12, 2009, 22:43:46 »
Projekt powstawal bardzo dlugo, duzo pomyslow jest juz wdrozonych ale bardzo duzo do wdrozenia. Mysle ze bedzie sie rozwijal i to na dobre dla uzytkownikow. W obecnej funkcjonalnosci jest mysle dosc zaawansowany i daje duze mozliwowsci. A jak bedzie w praktyce - pozyjemy zobaczymy.

Na chwilę obecną potrzebni są moderatorzy, którzy przekopią się przez te punkty, bo jest to dość stara baza.

Po drugie dodawanie POI poprzez stronę WWW jest utrudnieniem, chociaż będący w pewnym sensie konsekwencją wieloplatformowości.

ajed: Dlatego ja proponuję zapisywanie ulubionych za darmo, profile płatne
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 22:45:56 wysłana przez bazi22 »
Bartek Chyba :: bazi22
Dell X30=>HTC Wizard=>HTC Hermes=>iPhone 3GS

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 12, 2009, 22:47:29 »
Juz paru mamy intensywnie pracuja a mysle ze znajda sie inni chetni do pomocy :)
Co do oprogramowania na pda jestesmy w trakcie :) Jestem optymista bo gdybym nie byl nie powstal by ten projekt :)

btw
Bazzi22 - skoro testowy profil zrobiles uaktywnij go bo teraz nic CI sie nie generuje. Chyba ze nie masz takiego zamiaru.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 22:54:59 wysłana przez jachu »
pozdrawiam
Jachu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 12, 2009, 23:05:36 »
Po doświadczeniu z mobilnymi mam tylko cichą nadzieję, że nie przejmie tego projektu za jakiś czas jakiś producent nawigacji- przyjdzie na gotowe i będzie po sprawie :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 23:07:38 wysłana przez lukas63 »

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 12, 2009, 23:09:30 »
Po doświadczeniu z mobilnymi mam tylko cichą nadzieję, że nie przejmie tego projektu za jakiś czas jakiś producent nawigacji- przyjdzie na gotowe i będzie po sprawie :D

Wiesz ja tez mam taka nadzieje i dlatego min sa profile premium aby mozna bylo utrzymac ten projekt jak i wiele innych w pdaclubie :)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 12, 2009, 23:17:26 »
Jachu powiedzial swieta prawde. Projekt sie sam nie utrzyma. Potzrebni sa ludzie co dodaja i co moderuja, oraz tacy co chca dofinansowac. Miplo polecialo na kase, a PDAC zawsze robil cos dla ludzi, a wlasciwie ludzie dla ludzi. Jedni tylko wykorzystuja inni wkladaja w to swoja prace. Jezeli zostanie zachowana zrowa rownowaga, to projekt ma szanse sie dosc intensywnie rozwijac w coraz nowsze funkcjonalnosci. Ale to mozna osiagnac tylko wspolna praca, a nie liczeniem tylko na innych. Na razie jest jeszcze wiele pracy. Bez pomocy uzytkownikow baza sie sama nie zbuduje ani nie uaktualni.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 13, 2009, 00:15:42 »
Dopiero po kliknięciu na mapę i dodanie punktu na mape powoduje, że widzimy inny dostępne punkty - cały czas się nacinam przez to - dodaje punkt na mapie a tu okazuje się, że ten punkt już jest - do poprawki

Jak widzę nie zsynchronizowało profili na pdaclub z dawna baza mobilne - mam tam swoje punkty pod loginem jak tutaj na portalu ale w zakladce moje punkty nie mam ani jednego
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 00:17:56 wysłana przez lukas63 »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 13, 2009, 00:17:50 »
No bo dopuki nie klikniesz na mapie to system nie wie, gdzie Ty chcesz ten punkt dodac.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 13, 2009, 00:19:50 »
Przeglądając mapę chciałbym wiedzieć jakie są punkty już w bazie - a nie, że klikam a tu się okazuje, że jest już taki punkt (jak widzę wyświetlają się wtedy punkty w jakiejś odległości od mojego zaznaczenia punktu)


edit:

przydałyby się definiowane pola - taki podglądowy przykład



Najlepiej jak najszybciej to wprowadzić, bo jak się rozrośnie baza to trzeba będzie dużo edytować :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 00:26:57 wysłana przez lukas63 »

*

Offline bazi22

  • ****
  • 913
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR411 | iPhone 3GS 16GB
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 13, 2009, 07:18:11 »
Nie wiem czy to błąd, ale pojawił się u mnie następujący problem:

1) Wczoraj utworzyłem profil nie przypisując do niego kategorii i obszaru

2) Dzisiaj chciałem dodać do tego profilu kategorie i obszar i system ich nie przyjmował

3) Problem rozwiązało usunięcie tego profilu pustego i utworzenie nowego, do którego przypisałem już na etapie tworzenia obszar i kategorie.


A teraz kilka pytań i uwag:
1) Nigdzie nie widzę określonych zasad nazewnictwa.
2) Należy przemyśleć strukturę kategorii - ja proponuję np. rozdzielenie placówek bankowych i bankomatów na odrębne kategorie.
3) Czy moderatorzy również nie widzą punktów, tak jak nie widać innych punktów przed próbą ich dodania.
Bartek Chyba :: bazi22
Dell X30=>HTC Wizard=>HTC Hermes=>iPhone 3GS

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 13, 2009, 08:56:15 »
Przeglądając mapę chciałbym wiedzieć jakie są punkty już w bazie - a nie, że klikam a tu się okazuje, że jest już taki punkt (jak widzę wyświetlają się wtedy punkty w jakiejś odległości od mojego zaznaczenia punktu)


Nie bardzo rozumiem o co chodzi ? Mozesz troche jasniej ?

Cytuj
edit:

przydałyby się definiowane pola - taki podglądowy przykład



Najlepiej jak najszybciej to wprowadzić, bo jak się rozrośnie baza to trzeba będzie dużo edytować :D

Zastanawiamy sie nad tym ...
pozdrawiam
Jachu

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 13, 2009, 09:07:05 »
Cytuj
1) Nigdzie nie widzę określonych zasad nazewnictwa.

z nazewnictwem jest temat otwarty do przedyskutowania, masz pomysly? podaj - rozwazymy

Cytuj
2) Należy przemyśleć strukturę kategorii - ja proponuję np. rozdzielenie placówek bankowych i bankomatów na odrębne kategorie.

kategoriami mozna zaglowac jak sie chce wiec to nie problem

Cytuj
3) Czy moderatorzy również nie widzą punktów, tak jak nie widać innych punktów przed próbą ich dodania.

chyba co z moimi oczami nie tak bo ja widze, w zalaczniku dowod, ta sama funkcjonalnosc maja moderatorzy

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 13, 2009, 09:22:57 »
Nie wiem czy to błąd, ale pojawił się u mnie następujący problem:

1) Wczoraj utworzyłem profil nie przypisując do niego kategorii i obszaru

2) Dzisiaj chciałem dodać do tego profilu kategorie i obszar i system ich nie przyjmował

3) Problem rozwiązało usunięcie tego profilu pustego i utworzenie nowego, do którego przypisałem już na etapie tworzenia obszar i kategorie.


To dziala , dodajesz obszar i kategorie swoje potem klikasz na nazwe profilu - w ten sposob go edytujesz i dodajesz kategorie i obszar do tego profilu.

Bazzi22 - tak maly bug juz go poprawiamy ... sprawdzielm i faktycznie jest tak jak napisales.
Thx.

edit :

ok poprawione :)

« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 10:05:29 wysłana przez jachu »
pozdrawiam
Jachu

*

Offline nocnyMarek

  • ******
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 13, 2009, 09:41:14 »
przydałyby się definiowane pola - taki podglądowy przykład



Najlepiej jak najszybciej to wprowadzić, bo jak się rozrośnie baza to trzeba będzie dużo edytować :D

Zastanawiamy sie nad tym ...

Ta formatka mnie przeraża, za dużo tego, po co fax, województwo, kod pocztowy, email
to nie rozbudowana baza teleadresowa, tylko baza POI, do POI się dojezdża, nie pisze.
Żeby choć moderator mógł wyłączyć niepotrzebne pola w danej kategorii,
bo inaczej zostaniemy zasypani kodami pocztowymi do bankomatów, wyciągów narciarskich
imiennymi mailami typu kasia.kowalska@jakaś.firma.com, numerami faxów etc.

Poza tym też uważam, że to fundamentalna sprawa i jasne reguły należy ustalić jak najszybciej.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 13, 2009, 14:31:40 »


Cytuj
3) Czy moderatorzy również nie widzą punktów, tak jak nie widać innych punktów przed próbą ich dodania.

chyba co z moimi oczami nie tak bo ja widze, w zalaczniku dowod, ta sama funkcjonalnosc maja moderatorzy

no tak, ale jak widać na załączonym obrazku dopiero jak klikniesz na mapę (dodajesz punkt na mapę - to czerwone dziadostwo) - a powinno być tak jak w miplo oglądam mapę i są już poi

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #256 dnia: Marzec 13, 2009, 14:34:29 »


Cytuj
3) Czy moderatorzy również nie widzą punktów, tak jak nie widać innych punktów przed próbą ich dodania.

chyba co z moimi oczami nie tak bo ja widze, w zalaczniku dowod, ta sama funkcjonalnosc maja moderatorzy

no tak, ale jak widać na załączonym obrazku dopiero jak klikniesz na mapę (dodajesz punkt na mapę - to czerwone dziadostwo) - a powinno być tak jak w miplo oglądam mapę i są już poi

To nie miplo ;) Musi byc inaczej :P A tak na powaznie bardzo to przeszkadza ? :)
pozdrawiam
Jachu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #257 dnia: Marzec 13, 2009, 14:59:00 »
Cytuj
To nie miplo mruga Musi byc inaczej

wiem, że to ironia - ale nie wiem jak innym, ale mi przeszkadza - chciałem zrobić poi mojego miasta Oławy - ale musiałbym znać na pamięć jakie POI są a jakich jeszcze nie ma - i się wkurzam jak klikam a tu jest już taki punkt - nie wiem może mi tylko przeszkadza - niech inni się jeszcze wypowiedzą - a czy tak jest, bo to zbyt obciąża całą aplikację czy może coś innego?

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #258 dnia: Marzec 13, 2009, 15:02:09 »
Cytuj
To nie miplo mruga Musi byc inaczej

wiem, że to ironia - ale nie wiem jak innym, ale mi przeszkadza - chciałem zrobić poi mojego miasta Oławy - ale musiałbym znać na pamięć jakie POI są a jakich jeszcze nie ma - i się wkurzam jak klikam a tu jest już taki punkt - nie wiem może mi tylko przeszkadza - niech inni się jeszcze wypowiedzą - a czy tak jest, bo to zbyt obciąża całą aplikację czy może coś innego?

Spokojnie to byla ironia, bedzie wyswietlanie poi na mapie , pracujemy nad tym :)
Nie mozna wszystkiego na raz :) Trzeba dawkowac funkcjonalnosc ;)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #259 dnia: Marzec 13, 2009, 17:18:41 »
A i serwis w jeden dzien nie powstanie, kazdy zglasza jakies uwagi i musi byc czas na uwzglednienie tego wszystkiego :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 13, 2009, 17:36:01 »
Widzę, że się nie zrozumieliśmy :) ciesze się, że powstał ten projekt - każdy składa uwagi, żeby poprawić serwis :) i to jest dla nas wszystkich dobre - bo ktoś może zauważyć coś co zostało przeoczone :) i wiadomo przecież, że poprawki nie zostaną naniesione w tej chwili za wyciągnięciem magicznej rozczki.

Pozdrawiam :)

A może wyodrębnić osobny temat z aktualizowaną listą rzeczy do zrobienia, żeby ludzie nie powtarzali czegoś co było postulowane wcześniej?

*

Offline bazi22

  • ****
  • 913
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR411 | iPhone 3GS 16GB
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 13, 2009, 19:32:38 »
Jeśli będziecie dodawać widok POI na mapie, to pomyślcie od razu o możliwości wyboru jakie kategorie mają być pokazywane.

Pomoże to w ewentualnej moderacji i zapobiegnie dublowaniu punktów w podobnych kategoriach.

A przy wyświetlaniu wszystkich POI mapa może stać się nieczytelna (patrz MIPLO  :ohreally:)
Bartek Chyba :: bazi22
Dell X30=>HTC Wizard=>HTC Hermes=>iPhone 3GS

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 13, 2009, 19:41:53 »
Jeśli będziecie dodawać widok POI na mapie, to pomyślcie od razu o możliwości wyboru jakie kategorie mają być pokazywane.

Pomoże to w ewentualnej moderacji i zapobiegnie dublowaniu punktów w podobnych kategoriach.

A przy wyświetlaniu wszystkich POI mapa może stać się nieczytelna (patrz MIPLO  :ohreally:)

wyswietlanie wszystkich nie wchodzi w gre to poprostu bylo by nieczytelne wiec tak jak piszesz trzeba podzielic na np kategorie wyswietlania.
pozdrawiam
Jachu

Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #263 dnia: Marzec 13, 2009, 20:08:45 »
A nie można tak zrobić, żeby wraz w powiększaniem pojawiało się coraz więcej punktów POI?

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #264 dnia: Marzec 13, 2009, 20:23:22 »
A nie można tak zrobić, żeby wraz w powiększaniem pojawiało się coraz więcej punktów POI?

To nie rozwiaze problemu, bo czesto POI nachodza na siebie, albo wrecz jest kilka w tym samym miejscu i wtedy i tak widzisz tylko ten co sie na wierzchu wyswietlil.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline paweuek

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Vision/Desire Z
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 14, 2009, 18:54:55 »
Ja mam jeszcze pytanie z inne beczki - w jaki sposób można dodać nową kategorię? Chodzi mi konkretnie o Salony PLAY - bo takiej kategorii nie ma...

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #266 dnia: Marzec 14, 2009, 19:02:07 »
Ja mam jeszcze pytanie z inne beczki - w jaki sposób można dodać nową kategorię? Chodzi mi konkretnie o Salony PLAY - bo takiej kategorii nie ma...

Narazie trzeba taka kategorie sglosic nam np. tu w tym watku :)
Bedzie opcja zglaszania kategorii ale to dopoero zapisane w todo :)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #267 dnia: Marzec 14, 2009, 19:13:57 »
Play GSM dodany
ikonka będzie z czasem  :wink:

może na nowe, brakujace kategorie zrobić nowy wątek, w tym raczej ogólne propozycje są - bedzie latwiej wyłapywać

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #268 dnia: Marzec 14, 2009, 19:16:19 »
Narazie trzeba taka kategorie sglosic nam np. tu w tym watku :)
Bedzie opcja zglaszania kategorii ale to dopoero zapisane w todo :)

A moja propozycja będzie/jest w to do ???
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline paweuek

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Vision/Desire Z
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #269 dnia: Marzec 14, 2009, 19:22:43 »
Mam jeszcze jedno pytanie - a propos wspomnianych punktów - przy dodawaniu punktu zauważyłem, że już taki istnieje tylko, że ma nieaktualne dane. Chciałem go zgłosić do edycji i tu się pojawił problem - nie ma go na liście?!? Czy to jest możliwe czy ja coś robię nie tak?

- OK zwracam honor nie było pytania - post do usunięcia:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 19:53:33 wysłana przez paweuek »