Screen Protectors -->test

  • 809 Odpowiedzi
  • 169175 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #480 dnia: Styczeń 05, 2007, 12:26:28 »
ja przed sekunda zakupilem sobie branod ultra clear za jedyne 13$ z przesylka :D teraz tylko czekac na dostawe i zobaczymy jak to sie sprawuje ...

*

Offline dziadek7

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mot. V3 , Mio p550 , HTC Diamond , Omnia2
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #481 dnia: Styczeń 05, 2007, 16:34:28 »
To IMHO przepłaciłeś 11$  :terrified:
Nacze polskie po 3zł /2 szt spisuja się świetnie .... moja ma 3-4 mies. i nie widać na niej użytkowania ..... no ale Twoje pienądze i Twoja decyzja  ...  :D
"Wnuczku jak się nazywa ten Niemiec
który mi ciągle coś chowa ?
Alzheimer dziadku ;-)  "

*

Offline qrees

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #482 dnia: Styczeń 05, 2007, 18:00:22 »
Cytat: "dziadek7"
To IMHO przepłaciłeś 11$  :terrified:
Nacze polskie po 3zł /2 szt spisuja się świetnie .... moja ma 3-4 mies. i nie widać na niej użytkowania ..... no ale Twoje pienądze i Twoja decyzja  ...  :D
Kupiłem na początku taką i nie powiedziałbym żeby spisywała się świetnie. Raz że nic nie było widać, dwa że ścieranie tego kleju z ekranu nie było łatwe. No chyba, że znalazłeś jakieś takie bez kleju, bo ja jakoś nie widziałem.

*

Offline mmalus

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P525 / HP iPAQ 614c
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #483 dnia: Styczeń 05, 2007, 20:00:13 »
Ja tez taka dostalem z telefonu.. Oczywiscie nie udalo sie nakleic bez babli powietrza ktorych nie da sie poprzesuwac(przez ten klej) poza tym folia ma chyba 3,5" i na x51v jest za mala. Wiec z prawej strony juz sie odkleja(tam gdzie sie przewija). A czy z klejem bedzie problem to sie okaze jak juz sie jej pozbede;)
Zastanawiam sie nad Brando Protector albo Brando Ultra Clear. Ktora polecacie?

*

Offline dziadek7

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mot. V3 , Mio p550 , HTC Diamond , Omnia2
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #484 dnia: Styczeń 06, 2007, 05:10:33 »
Cytat: "qrees"
Cytat: "dziadek7"
To IMHO przepłaciłeś 11$  :terrified:
Nacze polskie po 3zł /2 szt spisuja się świetnie .... moja ma 3-4 mies. i nie widać na niej użytkowania ..... no ale Twoje pienądze i Twoja decyzja  ...  :D
Kupiłem na początku taką i nie powiedziałbym żeby spisywała się świetnie. Raz że nic nie było widać, dwa że ścieranie tego kleju z ekranu nie było łatwe. No chyba, że znalazłeś jakieś takie bez kleju, bo ja jakoś nie widziałem.


Pisałem że jest BEZ kleju ... elektrostatyczna  ... kupiłem tu http://www.allegro.pl/item154533833_folia_ochronna_elektrostatyczna_kazdy_model_.html
"Wnuczku jak się nazywa ten Niemiec
który mi ciągle coś chowa ?
Alzheimer dziadku ;-)  "

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #485 dnia: Styczeń 12, 2007, 00:28:04 »
nie polecam folii gllaser.
kupilem sobie na probe oczekujac na brando(w koncu musze czyms ochronic ekran... a ze to cudo nie bylo drogie...).
i powiem tak: folia jest w pelni warta swojej ceny - tj 7.50 za 2 sztuki.
i ani grosza wiecej.
po pierwsze - strasznie ciezko ja zalozyc. zakladalem juz folie ktora posiadalem dotychczas i zawsze w zaparowanej lazience mi sie udawalo.
tym razem rowniez obylo sie bez zanieczyszczen. sa jednak babelki  powietrza, takie malutkie, nie da sie ich pozbyc nawet przy pomocy karty bankowej itp. to wina tego ze folia jest strasznie miekka, wykonana jakby z gumy.
po drugie - faktura. wyglada jak tafla jeziora. ale poruszona lekkim zefirkiem... :/
po trzecie - przyzwyczajony bylem do twardej folii. w tym wypadku folia jest jakby z gumy. zle sie na niej pracuje(no nie liczac szybkiego pisania na klawiaturce ekranowej bo rysk sie nie slizga :D )bo po prostu rysik sie w niej zaglebia. jest niesamowicie miekka. spodziewalem sie tego czytajac komentaze sprzedawcy i nie zamierzalem uzywac tej folii na stale.
starczy lekko tapnac rysikiem i zostaje slad. po 3 dniach uzywania folia wyglada gorzej od starej folijki z mojego magiciana(czuje bol ze ja gdzies polozylem i nie moge teraz znalezc :D ).

jesli nie draznia cie babelki ktore znieksztalcaja obraz, nie przeszkadza ci faktura na ktorej wyraznie widac "fale", nie przeszkadza ci ze kazde dotkniecie rysika o ekran bedzie czuc mniej wiecej tak jakbys "tapal" o gumowa pileczke i to ze folia diabelnie szybko sie zuzywa to kup te folie. w przeciwnym razie - z daleka... czekam az przyjdzie brando :)

*

Offline dziadek7

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mot. V3 , Mio p550 , HTC Diamond , Omnia2
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #486 dnia: Styczeń 12, 2007, 08:16:44 »
*resiak*  ... to zaryzykuj jeszcze 3 zł i kup u tego gostka co podałem link powyżej ..... a raczej zmienisz zdanie  :proud:
"Wnuczku jak się nazywa ten Niemiec
który mi ciągle coś chowa ?
Alzheimer dziadku ;-)  "

*

Offline robakk

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 4
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #487 dnia: Styczeń 24, 2007, 11:29:09 »
Witam

Mam pytanie do użytkowników Vario II czyli TyTn'a od Ery.
Do zestawu dołączona jest folia ochronna no name. Czy ktoś może ją zakładał? Jest coś warta? Folia jest z klejem czy na ładunek elektrostatyczny?
Pytam bo nie wiem czy zakładać zanim kupię Brando czy lepiej poczekać i nie ryzykować...
W sumie to daje ją producent ale różnie to bywa...
Myślisz - nie mów.
Mówisz - nie pisz.
Napisałeś- wiedziałeś co robiłeś

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #488 dnia: Styczeń 25, 2007, 13:19:05 »
robakk: ja mialem zalozoan ta foli przez jakies 40 dni.
szczerze?
licha... zle docieta, za mala. oczywiscie bezklejowa.
zakupilem folie z allegro ta po 3zl.
slicznie docieta, tak ze nie widac ze jest zalozona folia.
no i jak sie dobrze zalozy, to zero pecherzykow, kurzu albo innych syfow.
dzis ja zakladalem wlasnie (ta z allegro)
znajomy po zobaczeniu mojego tytna spytal sie po co sciagnelem foli. zdziwil sie jak powiedziam ze jest nowa zalozona

jak dla mnie to chyba 40zl za kawalek brando to lekka przesada. no ale moze zmienie zdanie za 40 dni jak ta folia za torojke odpanie :) albo cos :)

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #489 dnia: Luty 01, 2007, 20:17:51 »
Nie wiecie przypadkiem, gdzie można dostać folie sygnowane znakiem
I-PDA (w Polsce na allegro sprzedawał je gość pod nazwą Frost)? Kupiłem sobie kiedyś jedną taką na próbę (do drugiego pocketa) za 9 zł i moim zdaniem spisuje się conajmniej tak samo dobrze, jak Brando! Choć kupiłem ją trochę później niż Brando do mojego A716 (jakieś 3 miesiące różnicy) to była używana w ekstremalnie trudnych warunkach. Mimo to wygląda rewelacyjnie po roku użytkowania. Nie raz używałem klucza jako rysika, czasem jakiejś sękatej gałązki (rysik się zgubił na wycieczce) i innych ostrych paskudztw. Trzeba się solidnie przyłożyć do poszukiwań, by znaleźć na niej jakieś ryski, podczas gdy Brando na moim a716 wygląda już żałośnie (a tu tylko orginalnego rysika używałem). Jak dla mnie rewelacja, zwłaszcza, że jest bezklejowa i "bezwodna", to znaczy zakłada się ją identycznie jak Brando (założyłem za 1 razem bez ani jednego bąbla).

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #490 dnia: Luty 03, 2007, 12:31:34 »
Czy ktoś jeszcze jest w stanie potwierdzić jakość folii z allegro za 3 zł ?
Nie żebym nie chciał zaryzykować tak wielkiej kwoty, ale po prostu nie chce mi się bawić w zrywanie i nakładanie jeżeli nie będzie poprawy.

Pozdrawiam

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #491 dnia: Luty 03, 2007, 19:45:48 »
eftrzy
Cytuj
jeżeli nie będzie poprawy.

a co chcesz poprawić?

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #492 dnia: Luty 16, 2007, 21:33:18 »
Przed chwila zalozylem sobie Brando Protector Plus(30zl+6przesylka). Bulka z maslem. To co pisza na ten temat w tym watku to jakies bredzenie chorego czlowieka ;). Cala operacja zajela mi gora 5min. Nie zakladalem w lodowce, w zaparowanej laziece tylko po prostu na biurku. Dwa paproszki ktore po zalozeniu pojawily sie w okolicach "x/OK"  usunalem przy pomocy tasmy klejacej. Podnioslem delikatnie ten felerny rog jednym kawalkiem tasmy a drugim kawalkiem zebralem paproszki z wewnetrznej strony foli.
To tyle na temat zakladania folii na ekran PDA. :P

pozdrawiam

*

Offline dziadek7

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mot. V3 , Mio p550 , HTC Diamond , Omnia2
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #493 dnia: Luty 17, 2007, 04:53:01 »
heh......... jak mało potrzeba ludziom do szczęścia ...."bułka z masłem"  :D   ...... u mnie po założeniu tej za 3zł/2 szt ...czyli za 1.50 zl jest ......'bułka z masłem i szynką '   :surprised:  :P
"Wnuczku jak się nazywa ten Niemiec
który mi ciągle coś chowa ?
Alzheimer dziadku ;-)  "

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #494 dnia: Luty 17, 2007, 16:00:04 »
Cytat: "dziadek7"
heh......... jak mało potrzeba ludziom do szczęścia ...."bułka z masłem"  :D   ...... u mnie po założeniu tej za 3zł/2 szt ...czyli za 1.50 zl jest ......'bułka z masłem i szynką '   :surprised:  :P


hehe, to prawda;)
musialem to napisac, gdyz po przeczytaniu tego watku zaczalem watpic czy podolam, okazalo sie ze dobre zalozenie folii jest banalne, a watek po prostu straszy na wyrost...
A czy folia za 1,5 czy 30 to juz indywidualna kwestia ktorej nie komentuje - kazdy wydaje swoje pieniadze jak mu sie podoba...

pozdr.pioteer

Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #495 dnia: Luty 17, 2007, 16:29:31 »
witam
a dla mnie ta za 3 zl z allegro troche za miekka zostaja slady chyba ze ja za mocno "klikam":)
malony

*

Offline Coob4

  • 19
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 25, 2007, 11:47:23 »
Brando Protector Plus dla Axim 50/51...
...kurde...najpierw wywaliłem kase na Brando ULTRA - założenie tego wymaga laboratorium wiec mi nie wyszło. Kupiłem zatem Brando Plus...a to cholerstwo okazuje się za małe!!!. Mam Axima x51v który ma przekątna 3,7" a folia Brando ma 3,5" mimo opisu na opakowaniu ze jest dla x50 i x51.
Fu.ck. .. wywalilem juz rqzem z przesylkami z 80 zeta na te folie i dalej kanał.
Kto mi poleci folie na Axim x51v - o odpowiednim wymiarze i łatwosci naklejania jak w Protector Plus.

*

Offline jardins

  • ***
  • 290
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.webexpert.pl
  • Sprzęt: Galaxy S, HTC Kaiser, HTC Wizard
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 25, 2007, 12:00:31 »
Ja sobie zakupiłem Brando ultra clear już 2 miesiące temu, udało mi się ją założyć perfekcyjnie (bez łazienki, wziąłem szmatkę nałożyłem folię i usuwałem bąbelki), Zrobiłem może ze 2 ryski od tego czasu, a po za tym świetna folia! troche kiepsko widać jak mocne światło jest.
Nokia 3210 -> Nokia 3310  -> Nokia 3330 -> Nokia 3510 -> Nokia 6310 -> Nokia 6310i -> Nokia 6230i -> HTC Wizard -> HTC Kaiser -> Galaxy S

*

Offline major

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Vario II
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 26, 2007, 15:55:16 »
Brando Ultra Clear = BUC ;)
--
Michał
Eten M500 -> Fossil Abacus -> MDA Vario II

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 26, 2007, 22:26:33 »
Brando Protector Plus dla Axim 50/51...
...kurde...najpierw wywaliłem kase na Brando ULTRA - założenie tego wymaga laboratorium wiec mi nie wyszło. Kupiłem zatem Brando Plus...a to cholerstwo okazuje się za małe!!!. Mam Axima x51v który ma przekątna 3,7" a folia Brando ma 3,5" mimo opisu na opakowaniu ze jest dla x50 i x51.
Fu.ck. .. wywalilem juz rqzem z przesylkami z 80 zeta na te folie i dalej kanał.
Kto mi poleci folie na Axim x51v - o odpowiednim wymiarze i łatwosci naklejania jak w Protector Plus.

Błąd popełniłeś Ty a nie sprzedawca. Kupiłeś folię dla x50/x51 a to nie to samo co x50v/x51v. Wersja v ma większy lcd 3,7" a wersja bez v 3,5". Ja swoją ultra clear założyłem bez laboratorium ;)
Are you shpongled?

*

Offline major

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Vario II
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 27, 2007, 09:52:12 »
Naklejałem niedawno Brando Ultra Clear na TyTn'a.

Założenie jej nie sprawiło nawet najmniejszego problemu. Być może dlatego, że mój TyTn miał oryginalną folię  zabezpieczającą na ekranie (taka z napisami) - zdjąłem ją i od razu założyłem BUC ;) więc nie miałem zanieczyszczonego ekranu.

Imho BUC jest na prawdę dobra: rysuje się na niej tak jak na ekranie bez folii, nie powoduje obniżenia jakości obrazu. Nie żałuję zakupu.

btw nie rozumiem jak można naklejać taką folię - tak jak piszą tu niektórzy - ,5 h lub więcej (ktoś naklejał kilka godzin ?).
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2007, 09:54:03 wysłana przez major »
--
Michał
Eten M500 -> Fossil Abacus -> MDA Vario II

*

Offline Coob4

  • 19
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #501 dnia: Kwiecień 01, 2007, 08:02:12 »
ZIELE ... masz racje  8)
Lolek ze mnie  ;D

*

Offline wszim

  • ***
  • 277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens n560, MIO P550M
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #502 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:54:09 »
pozdrówka

*

Offline Piotr1

  • *
  • 75
  • Sprzęt: PDA i-mate, i900 Omnia
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 01, 2007, 13:58:07 »
Kupiłem takie folie za 10 zł. W środku są jeszcze dwa kawałki foli samoprzylepnej (po co ?). Folia (ta na grubszym kartonie) jest bardzo miękka, wątpię czy do pocketa będzie się nadawać. Moja służy na telefonie

*

Offline wszim

  • ***
  • 277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens n560, MIO P550M
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 01, 2007, 14:35:22 »
Kupiłem takie folie za 10 zł. W środku są jeszcze dwa kawałki foli samoprzylepnej (po co ?). Folia (ta na grubszym kartonie) jest bardzo miękka, wątpię czy do pocketa będzie się nadawać. Moja służy na telefonie
czyli kicha  :(, dzięki za opinię
pozdrówka

*

Offline fly.high

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • always fly.high
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 01, 2007, 20:37:01 »
po przeczytaniu 17 stron (uffff. . . ) tematu zdecydowalem sie na Brando Protector Plus.
tylko powiedzcie mi czy jest sens zakladac, kupuje miesięcznego SPV M3000.  na pewno jakies mikroryski są.
czy po zalozeniu Protectora bedzie widac tych rysek mniej, czy wrecz przeciwnie?
no i u kogo z allegro kupic alby idealnie pasowala do Wizarda? ZIRIUS chyba nie ma w tej chwili w ofercie Plusa do M3000 :(
always fly.high - b.ball 4 life

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 01, 2007, 20:39:43 »
fly.high
jest sens rys nie powinno być po naklejeniu folii
jeśli będzie na wizarda czy spv m3000 nie ma znaczenia to jest ten sam model

*

Offline fly.high

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • always fly.high
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 01, 2007, 20:43:01 »
heh, nie zrozumiales mnie :) ja wiem ze to ten sam model, chodzi mi o sprzedawce ktory ma idealnie dopasowane do tego modelu.  bo po dluzszej lekturze wyczytalem ze są problemy z wielkoscią folii. . . 
chyba ze brac po porstu brando do M3000 gdzie taniej bo wszystkie są takie same.
always fly.high - b.ball 4 life

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 01, 2007, 20:46:02 »
Brando PP jest taka sama u każdego sprzedawcy
no chyba, że ktoś wciska podrabiane  >:(
kupuj u sprawdzonych  ;)

*

Offline guziq

  • 10
Odp: Screen Protectors -->test
« Odpowiedź #509 dnia: Kwiecień 04, 2007, 08:46:45 »
Witam.
Jesli nie boicie sie kleju to polecam folie od tego Pana:
hxxp: www. allegro. pl/show_user. php?search=subzero78
wycinane sa na zamówienie (podaje sie wymiary ekranu). 
Mam taka folie na N80, ojciec ma na D600, siostra na E380, kumpel na I-Podzie - siedza juz 4 miechy i zadnych rys.  Miałem taka folie jakis czas na palmie - musiałem zerwac bo zle wymierzyłem ekran i byly troche za małe (o jakies 2 mm z kazdej strony).  Teraz mam brando i w porównaniu do foli od tego kolesia jedyna ich zaleta jest to ze jest "wielorazowa" i nie ma kleju. 
Jednak poza tym jest sporo gorsza - gorzej "przewodzi" dotyk, rysik sie po niej słabiej slizga.  No i trudno ja załozyc bez bobli i pyłków.  Tamta przykleja sie tak zeby pasowała - o bomble sie nie martwimy i bron boze nie próbujemy ich "wycisnac" - same zejda od temperatury (ten proces moze trwac nawet tydzien) ale potem mamy idealny, gładki, czysty i "sliski" ekran.  Odnosnie brudu - naklejałem juz tych foli sporo - pod zadna nie ma najmniejszego nawet pylka.
Jak zepsuje brando to znowu zamówie (tym razem dobrze wymierzona) folie do swojego N560.