aktualizacja

  • 177 Odpowiedzi
  • 20018 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aktualizacja
« dnia: Październik 06, 2006, 20:30:49 »
Witam
mam problem, bo nie moge odnlezc na stronie Navigo linku do aktualizacji. Czy jest jakis inny adres do tych aktualizacji.
Dzieki za wszelkie sugestie
Pozdrawiam

Krzysztof

Re: aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2006, 21:46:05 »
Cytat: "krzysztof231"
Witam
mam problem, bo nie moge odnlezc na stronie Navigo linku do aktualizacji. Czy jest jakis inny adres do tych aktualizacji.
Dzieki za wszelkie sugestie
Pozdrawiam

Krzysztof


No to lookaj jeszcze raz:-) Lepiej późno niż wcale, Brawo Navigo.

Pozdrawiam

Re: aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2006, 22:25:46 »
Cytat: "krzysztof231"
Witam
mam problem, bo nie moge odnlezc na stronie Navigo linku do aktualizacji. Czy jest jakis inny adres do tych aktualizacji.
Dzieki za wszelkie sugestie
Pozdrawiam

Krzysztof


Nalezy wejsc w Twoje navigo i oczywiscie zalogowac sie.

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Re: aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2006, 00:15:49 »
Cytat: "ZbychuKa"
No to lookaj jeszcze raz:-) Lepiej późno niż wcale, Brawo Navigo.
Pozdrawiam


A udało Wam się włączyć ostrzeganie?
Bo u mnie przyciski włączające oba rodzaje komunikatów są martwe, nie idzie ich kliknąć.

aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2006, 08:44:31 »
TAK ostrzeganie mam włączone.
Ale czemu to jest wersja 30minutowa softu.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2006, 09:22:18 »
To nie jest wersja 30minutowa. Zarejestruj ja starym kluczem rejestracyjnym.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2006, 09:34:11 »
Cytat: "bikekowal"
To nie jest wersja 30minutowa. Zarejestruj ja starym kluczem rejestracyjnym.


Nie pisałbym tego gdybym tego nie zrobił.

"Nieprawidłowy klucz rejestracyjny"

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2006, 09:42:25 »
A jaka masz wersję? LOGO czy pełną?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

aktualizacja
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2006, 09:45:00 »
Cytat: "bikekowal"
A jaka masz wersję? LOGO czy pełną?


LOGO

właśnie wywaliłem całkowicie i instaluje od nowa zobaczymy czy to coś da

.... nic nie dało

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
aktualizacja
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2006, 09:50:03 »
No i nic nie da. Nowa wersja jest dla userów pełnej wersji.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

aktualizacja
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2006, 09:58:40 »
Cytat: "bikekowal"
No i nic nie da. Nowa wersja jest dla userów pełnej wersji.


LOGO to tez pełna wersja ograniczona czasowo.

LOGOwicze powinni też dostać klucz by dalej testować i jak skończy sie czas promocji zdecydować sie na co mają przeznaczyć 99zł.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
aktualizacja
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2006, 10:08:24 »
Ja wiem że to jest pełna ograniczona czasowo, tutaj chodzi o pełna wersje komercyjną, czyli nieograniczoną czasowo.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

aktualizacja
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2006, 10:25:34 »
OK OK i tak miałem kupić więc kupie wcześniej :)

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
aktualizacja
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2006, 10:42:40 »
Cytat: "ZbychuKa"
Cytat: "bikekowal"
No i nic nie da. Nowa wersja jest dla userów pełnej wersji.


LOGO to tez pełna wersja ograniczona czasowo.

LOGOwicze powinni też dostać klucz by dalej testować i jak skończy sie czas promocji zdecydować sie na co mają przeznaczyć 99zł.


A kto powiedział że nie dostają?
Wystarczy zarejestrować na stronie nowy klucz kontrolny i dostajesz nowy klucz rejestracyjny.
Wpisujesz do navigo i hula.

aktualizacja
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2006, 10:53:42 »
Cytat: "Cavallino"

A kto powiedział że nie dostają?
Wystarczy zarejestrować na stronie nowy klucz kontrolny i dostajesz nowy klucz rejestracyjny.
Wpisujesz do navigo i hula.


Wykłada sie na "kluczu z opakowania"

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
aktualizacja
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2006, 10:54:18 »
Udało Ci się takie coś zrobić?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
aktualizacja
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2006, 11:05:57 »
Cytat: "ZbychuKa"
Cytat: "Cavallino"

A kto powiedział że nie dostają?
Wystarczy zarejestrować na stronie nowy klucz kontrolny i dostajesz nowy klucz rejestracyjny.
Wpisujesz do navigo i hula.


Wykłada sie na "kluczu z opakowania"


U mnie się nie wyłożył, a klucz z opakowania był przecież identyczny dla wszystkich z Logo.
Może klucz kontrolny źle wpisałeś?
Poprawny oczywiście jest w nowym Navigo.
Gdybym tego nie zrobił to bym nie pisał.

*

Offline recce

  • 26
  • Sprzęt: SPV M3000, HTC Touch Pro + BH S100
aktualizacja
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2006, 11:52:53 »
Ja tez mialem problem z zarejestrowaniem nowej wersji tak jak ZbychuKa, ale chyba znalazlem rozwiazanie problemu, przynajmniej u mnie. Otoz podczas rejestracji poprzedniej wersji Navigo numer seryjny mial wartosc RH200002. Po instalacji nowej wersji numer seryjny mial wartosc RH200000. Na stronie rejestracji wpisalem stary numer seryjny, klucz z opakowania, klucz kontrolny z nowej wersji i poszlo...  :)

*

Offline jerrryd

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mi MIX 2, było: MX3, GC-5066FMBT, A636N
aktualizacja
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2006, 11:53:39 »
A u mnie było tak: mam wersję z LOGO, stary klucz nie zadziałał z nową wersją, nowego nie udało mi się niby zarejestrować na stronie ze względu na niezgodność wersji z kodem z opakowania (stara wersja miała na końcu dwójkę, a nowa - same zera), ale pomimo tego na drugi dzień otrzymałem mailem nowy, działający klucz.
Czy miało tak być czy nie - nie wiem, choć jestem ciekaw.

Pozdrawiam,
Jarek
pozdr
JerrryD

aktualizacja
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2006, 12:26:39 »
no ja niestety jeszcze nic nie dostałem :(

aktualizacja
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2006, 12:28:54 »
Zarejestruj jako wersje RH200002 a nie jako RH200000 wygeneruje się nowy  numer seryjny-wpisz do rejestracji. powinno sie zarejestrować poprawnie ale dalej wyskakuje wersja 30min.  Ja poprosty odinstalowałem i zainstalowałem program jeszcze raz. Od tej pory program widzi jako poprwaną wersje pełną bez ograniczeń 30 min.

aktualizacja
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2006, 12:38:21 »
Tak przy okazji parę pytań do producenta :)

- czy w ostrzeganiu o radarach będzie można zdefiniować odległosć ostrzegania?
- chyba za bardzo "nie lubicie" regionu pomorskiego bo ani Lębork ani Wejherowo do małych miasteczek nie należą, a niestety głównych ulic (w Leborku - Gdańska; Wejherowo - Sobieskiego) nie uświadczysz. O dziwo w Tom Tomie są!
- czy będzie (i kiedy) jakiś konwerter POI z formatu Automapy na Navigo?

Tak czy inaczej SPORO WYGRYWACIE (pewnie nie tylko u mnie) PODEJŚCIEM DO KLIENTA i jeżeli dalej tak to będzie wyglądało to wcale nie najważniejszym argumentem za zakupem Navigo bedzie cena.
Wielki szacunek za powiedzenie (w innym wątku dotyczącym Navigo) słowa PRZEPRASZAM.

W tej chwili dla mnie ścigacie się z Autopilotem (Automapa z jej podejściem do obecnego i potencjalnego klienta dla mnie NIE ISTNIEJE) i kto będzie skuteczniejszy pod względem POI (w końcu nawigacja to niezły "antyradar") i dokładności map wygra.

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
aktualizacja
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2006, 14:04:51 »
No to jak uruchomić tę betawersję? Poprzedni klucz rejestracyjny nie działa, rejestracja na stronie Navigo nie działa, to zniechęcające...
Pozdrawiam
AKM

*

Offline emes71

  • ****
  • 684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Zire71 Treo 650  BB Storm2 BB Bold
aktualizacja
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2006, 14:07:59 »

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
aktualizacja
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2006, 15:54:04 »
Aktualizacja nie dla użytkowników Navigo z LOGO. Trudno, Navigo nie chce, żebym kupił ich program. Są inne...
Pozdrawiam
AKM

aktualizacja
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2006, 17:19:51 »
Szanowni Państwo,

Betawersja NAVIGO 2 zamieszczona w naszym serwisie w dniu 06.10.2006 jest pełną wersją programu i dodatkowo z nową funkcjonalnością do przetestowania. Jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników komercyjnej wersji oprogramowania - dla wszystkich tych, którzy zakupili nasz program w pełnej wersji i chcą go wspólnie z nami rozwijać.

NAVIGO 2 w wersji zamieszczonej w LOGO jest wersją demonstracyjną programu działającą 2 miesiące. Jest to promocja w wyjątkowej cenie - nie ma drugiego programu na rynku w tak atrakcyjnej cenie, o takiej funkcjonalności - i dopiero po skorzystaniu z tej promocji Użytkownicy mogą korzystać z kolejnych aktualizacji programu i bonusów dla tych, którzy już wybrali nasz program.

Do tego czasu aktualizacja pobrana przez Użytkowników NAVIGO LOGO z naszego serwisu będzie 30-minutową wersją demonstarcyjną.

UWAGA! W związku z nadspodziewanie dużym zjawiskiem jednoczesniej rejestracji wersji demonstracyjnej NAVIGO przez użytkowników komercyjnej wersji oprogramowania i związanym z tym nadmiernym obciążeniem serwerów rejestracyjnych mamy problemy techniczne z rejestracją. Do czasu usunięcia tych problemów rejestracja nie będzie możliwa, za co wszystkich użytkowników NAVIGO mocno przepraszamy. Awarię usuniemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Z poważaniem
Zespół NAVIGO

aktualizacja
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2006, 18:22:53 »
Cytat: "REDCor"
Szanowni Państwo,

[cut]
NAVIGO 2 w wersji zamieszczonej w LOGO jest wersją demonstracyjną programu działającą 2 miesiące. Jest to promocja w wyjątkowej cenie - nie ma drugiego programu na rynku w tak atrakcyjnej cenie, o takiej funkcjonalności - i dopiero po skorzystaniu z tej promocji Użytkownicy mogą korzystać z kolejnych aktualizacji programu i bonusów dla tych, którzy już wybrali nasz program.

Do tego czasu aktualizacja pobrana przez Użytkowników NAVIGO LOGO z naszego serwisu będzie 30-minutową wersją demonstarcyjną.
[cut]

Z poważaniem
Zespół NAVIGO


Sprawa postawiona uczciwie lecz by zaoszczedzic komus kilku chwil zabawy w upgrade mozna bylo te informacje zamiescic na www- dodatkowe info, ze tylko dla pelnych wersji. Wtedy nikt nie mialby watpliwosci; w ten sposob mozna tez uniknac niepotrzebnego obciazania serwerow itd.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
aktualizacja
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2006, 18:37:18 »
Cytat: "majcool"
Sprawa postawiona uczciwie lecz by zaoszczedzic komus kilku chwil zabawy w upgrade mozna bylo te informacje zamiescic na www- dodatkowe info, ze tylko dla pelnych wersji. Wtedy nikt nie mialby watpliwosci; w ten sposob mozna tez uniknac niepotrzebnego obciazania serwerow itd.



Info ze strony:

"UWAGA ! Najnowsza betawersja przeznaczona tylko dla użytkowników komercyjnej pełnej wersji  Navigo 2 (nie dot. LOGO)."
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

aktualizacja
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2006, 19:06:57 »
Cytat: "bikekowal"

Info ze strony:

"UWAGA ! Najnowsza betawersja przeznaczona tylko dla użytkowników komercyjnej pełnej wersji  Navigo 2 (nie dot. LOGO)."


Widziales te informacje rano?
Rzeczywiscie jest takie info- jest tez informacja w dziale download:

'W celu zarejestrowania najnowszego Navigo 2 z betawersją nowych funkcjonalności należy skorzystać z poprzedniego klucza rejestracyjnego, otrzymanego drogą mailową na podany podczas rejestracji wersji komercyjnej adres.'

Nie bede dociekal czy bylo takie info kilka godzin wczesniej- w dziale DL mam wrazenie, ze nie. Reakcja dosc szybka (rowniez na forum)- wiec sprawa tu sie konczy.

*

Offline jerrryd

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mi MIX 2, było: MX3, GC-5066FMBT, A636N
aktualizacja
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2006, 19:11:47 »
Cytat: "bikekowal"
Cytat: "majcool"
Sprawa postawiona uczciwie lecz by zaoszczedzic komus kilku chwil zabawy w upgrade mozna bylo te informacje zamiescic na www- dodatkowe info, ze tylko dla pelnych wersji. Wtedy nikt nie mialby watpliwosci; w ten sposob mozna tez uniknac niepotrzebnego obciazania serwerow itd.



Info ze strony:

"UWAGA ! Najnowsza betawersja przeznaczona tylko dla użytkowników komercyjnej pełnej wersji  Navigo 2 (nie dot. LOGO)."


Może ja ślepy jestem, ale takiej informacji na stronie Navigo nie znalazłem.
Moin zdaniem, jeśli jedną ręką daje się produkt do testowania aby ludzie go za pewien czas kupili a drugą odbiera się możliwość testowania w międzyczasie poprawek, to to jest błąd taktyczny.
W dodatku instalacja powoduje wymazanie poprzedniej wersji, a dopiero potem wynikają problemy z rejestracją i uruchomieniem nowej.
Dla mnie rzecz jest mocno wkurzająca :wkurzony:
Za to ode mnie duży minus.

Pozdrawiam,
Jarek
pozdr
JerrryD