Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 365748 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #420 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:51:58 »
Czy moglby ktos wrzucic   najnowszego lauchera z panelem  MioMoov200. Obydwa linki nie dzialaja. :(

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #421 dnia: Grudzień 20, 2008, 16:42:26 »
Nie wiem co jest grane, na karte SDHC 4GB Maxell wgrałem AM505/TT7/Sygic Drive7.60.
Po zamianie scieżki w pliku main.ini na Storage Card(z My Flash Disc) uruchamia sie tylko Sygic(z ikony iGO)
Przy AM i TT pisze mi w oknie ze spodziewano sie Automapy(TT) w katalogu \My Flash Disc\AutoMapa EU\
co z tym zrobić co przestawić, nie wiem co mogę robić zle

launchera mam tego co ma 4 ikony MIO-iGO-AM-TT
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2008, 16:44:49 wysłana przez bury_82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #422 dnia: Grudzień 22, 2008, 17:11:18 »








ok juz sobie poradzilem zrobilem pod MIO MOOV 330 I WSZYSKO SMIGA  tak jak trzeba ... :proud:

zrobilem tutaj sobie 4 navigacje jak widac...... :ok:


« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 17:17:52 wysłana przez jacula »

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #423 dnia: Grudzień 22, 2008, 22:17:45 »
ja tez juz sobie poradziłem, okazało sie ze launcher był cos walnięty, sciągnolem nowszy i wszystko działa, 4xmapa EU na mio, do tego 5xEU w nokii i w trase... :ok:

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #424 dnia: Grudzień 23, 2008, 11:09:27 »
ja tez juz sobie poradziłem, okazało sie ze launcher był cos walnięty, sciągnolem nowszy i wszystko działa, 4xmapa EU na mio, do tego 5xEU w nokii i w trase... :ok:


witaj czy moglbys sie swoim pochwalic ..i dac mi link do niego....na PW
..dziekuje

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #425 dnia: Grudzień 23, 2008, 12:19:53 »
słuchaj link do niego pochodzi od limak74 i jest na 1 stronie tego forum, akurat ja mam mio z bluetooth ale nie wiedziec czemu tylko do transmisji danych a nie jako tryb głosnomowiący więc z pomocą Limak74 wywalilem te ikonki bluetooth(w AM i TT) i teraz wszystko jest git.
wystarczy ze pozamieniasz sciezki dostępu w pliku "main.ini" z My Flash Drive na Storage Card i juz bedzie widział reszte programów
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 12:21:58 wysłana przez bury_82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #426 dnia: Grudzień 23, 2008, 14:09:10 »
Witam

Mam mio 330 udało mi się wgrać auto mapę i panel. Panel niestety jest za mały do tego modelu a gdy wgrałem ten panel z pierwszej strony do tego modelu to wszystko ładnie pięknie na cały ekran tyle że żaden program nie działa, nie da się nacisnąć albo pisze że niewłaściwa ścieżka. Co z tym zrobić?

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #427 dnia: Grudzień 23, 2008, 18:14:56 »
słuchaj link do niego pochodzi od limak74 i jest na 1 stronie tego forum, akurat ja mam mio z bluetooth ale nie wiedziec czemu tylko do transmisji danych a nie jako tryb głosnomowiący więc z pomocą Limak74 wywalilem te ikonki bluetooth(w AM i TT) i teraz wszystko jest git.
wystarczy ze pozamieniasz sciezki dostępu w pliku "main.ini" z My Flash Drive na Storage Card i juz bedzie widział reszte programów

ok teraz zrozumialem....ja to mialem tez zrobione wczesniej  :ok: jest swietne  :grin:,tylko teraz chcialem zrobic cos innego tak jak na zdjeciu i udalo sie  :grin: wszystko chodzi pieknie ma te 4 navigacje ....tak jak na zdjeciu.. :D

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #428 dnia: Grudzień 23, 2008, 18:40:10 »
Witam

Mam mio 330 udało mi się wgrać auto mapę i panel. Panel niestety jest za mały do tego modelu a gdy wgrałem ten panel z pierwszej strony do tego modelu to wszystko ładnie pięknie na cały ekran tyle że żaden program nie działa, nie da się nacisnąć albo pisze że niewłaściwa ścieżka. Co z tym zrobić?


po 1 najlepiej przeczytaj cały ten wątek, są tam wszystkie info na temat Twojego błędu w 330, zajmie Ci to 30min ale to nie bedzie czas stracony późnej ewentualnie bedziemy działać w razie kłopotów

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #429 dnia: Grudzień 23, 2008, 19:39:41 »
Przeczytałem cały temat tak jak radziłeś. I mimo to dzieje się to samo. Gdy robię zmiany w pliku systemowym to później mi się wcale nie włącza nawigacja. Proszę o jakieś rady co zrobić.

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #430 dnia: Grudzień 23, 2008, 19:42:59 »
Przeczytałem cały temat tak jak radziłeś. I mimo to dzieje się to samo. Gdy robię zmiany w pliku systemowym to później mi się wcale nie włącza nawigacja. Proszę o jakieś rady co zrobić.


no wlanie też tak miałem (pare postów wyzej), poczekaj chwile wstawie gdzien na free serwer mojego launchera (od Limak74 oczywiscie) i wysle Ci na PW linka do niego, u mnie zadzialało

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #431 dnia: Grudzień 23, 2008, 20:20:52 »
Przeczytałem cały temat tak jak radziłeś. I mimo to dzieje się to samo. Gdy robię zmiany w pliku systemowym to później mi się wcale nie włącza nawigacja. Proszę o jakieś rady co zrobić.


no wlanie też tak miałem (pare postów wyzej), poczekaj chwile wstawie gdzien na free serwer mojego launchera (od Limak74 oczywiscie) i wysle Ci na PW linka do niego, u mnie zadzialało

Działa mi ten panel i mam prawidłowa rozdzielczość lecz gdy chcę wejść w jakiś program albo mapę pokazuję mi się błąd  "cannot find "wceAm" (or one of its components) Make sure the path and file name are correct and that alle the required libraries are avalible" Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #432 dnia: Grudzień 23, 2008, 21:46:01 »
Udało się wszystko działa!!!Wielkie dzięki dla bury_82!!! Gdyby nie on to pewnie nic by z tego nie wyszło. Wesołych świąt dla wszystkich. Pozdrawiam

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #433 dnia: Grudzień 23, 2008, 23:16:21 »
Tak wygląda mój panel w Mio Moov 360. Każdy z 6-ciu programów nawigacyjnych działa bezproblemowo
Proszę forumowiczów o info czy udało się komuś uruchomić na Moov-ie takie aplikacje jak Garmin, Destinator, Route66,  ew. inne aplikacje do nawigacji.
Jeżeli komuś się udało proszę o info na forum i ew. wskazówki
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 16:11:15 wysłana przez debe »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #434 dnia: Grudzień 24, 2008, 09:02:24 »
Tak wygląda mój panel w Mio Moov 360. Każdy z 6-ciu programów nawigacyjnych działa bezproblemowo
Proszę forumowiczów o info czy udało się komuś uruchomić na Moov-ie takie aplikacje jak Garmin, Destinator, Route66,  ew. inne aplikacje do nawigacji.
Jeżeli komuś się udało proszę o info na forum i ew. wskazówki


jest nie zly mozesz gdzies go z upladowac na server.. :ok:i podaj mi link na pw  :grin:  jak bedziesz chcial to ja tobie moj zapodam....wesolych swiat

Mio Moov 200
« Odpowiedź #435 dnia: Grudzień 25, 2008, 20:39:33 »
Napisane: Lipiec 31, 2008, 03:05:45
Witam wszytkich leniwcow co nic nie robia pomimo prosb :)

Mam dla Was nowa paczke:
http://rapidshare.com/files/133710619/ApplicationLauncher_MioMoov_Patched_Backlight_and_MioMap_exit.rar.html

Pelen program tzn zawiera wszystko co potrzeba (oprocz Automapy)

lub (dla MioMoov360 z 2008/10/03) - musisz zrobic upgrade do wersji MioMap v1.0 buil >2.2...
http://rapidshare.com/files/150636196/SystemInformation_1.6.2.rar.html
ktory zawiera wsparcie dla BlueTooth oraz klawiaturke


INSTRUKCJA INSTALACJI:
--------------------------------------------------------
Application Launcher dla Mio Moov 360
Program sciagnalem z : http://www.ultimatelaunch.de/
Przerobiony zeby dzialal na Mio Moov 360
Rozdzielczosc: 480x272 (MioMoov 330/360/370) Mio 200 patrz nizej
Wersja jezykowa: Polska (mozna wlasnorecznie zmienic)

Cel: Pozwala uruchamiac 2 lub wiecej programow nawigacyjnych tuz po starcie przez prosty wybor (klikniecie na przycisku) +oraz troche pozytecznych programikow


Nie musisz odblokowywac swojego MioMoov!!

Instalacja:
-rozpakuj RAR na swoim Mio Moov (w glownym "My Flash Disk" katalogu)
-przerob plik Program Files\MioMap\appstatupsec.ini zmieniajac linie na:

 ProcessFile=SystemInformation\SystemInformation.exe

-Zrestartuj urzadzenie

PS:
w katalogu SystemInformation znajduja sie odpowiadajace(ekranom) katalogi oraz pliki ini (tak wiec samodzielnie mozna sobie dodac usunac cos)
Dodatkowo w SystemInformation/SystemInformation32.exe (odpalic mozna na PC) i zobaczyc jak to dziala zanim sie wgra na PNA

Mam nadzieje ze Wam sie spodoba (bo mi sie podoba)
Pozdrawiam

PS jak ktos chce miec automatyczne podswietlenie na maxa przy starcie prosze przeczytac ten watek:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg714717#msg714717

PS Jak ktos chce miec obsluge telefonu przez BlueTooth w Automapie i TomoTom to prosze pobrac paczke stad:
http://rapidshare.com/files/150636196/SystemInformation_1.6.2.rar.html
Instalacja bez zmian dodatkowe informacje w watku:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg730424#msg730424

Jak ktos chce miec obsluge BlueTooth w iGO8 to prosze przeczytac ten watek (i ponizsze):
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg733936#msg733936

Jak ktos chce miec klawiature to prosze przeczytac ten post: (chyba ze zainstalowana juz jest wersja 1.6.2 to wtedy juz w niej jest ona)
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg771283#msg771283

PS Zostala klawiatura i ta nieszczesna godzina (problem rozwiazany - patrz nizej)

Pyt do Wszystkich:
Czy jak macie strefe czasowa ustawiona w MioMap na Sarajevo, Skopje , Warsaw , Zagreb
to tez Wam GPS synchronizuje czas o godzine do tylu? <--- Problem rozwiazany - wystepuje tylko w AM 5.0.5 (nalezy wylaczyc synchronizacje czasu z GPS)
Menu->Ustawienia->GPS->2 zakładka - odhaczyc "Synchronizuj czas z GPS"


MioMoov200 - implementacje ApplicationLauncher'a na maly ekran
MioPanel200 - http://s010.wyslijto.pl/index.php?file_id=81080797758730138038&act=&down=&gk=ubezpieczenia
Wrobelsl - http://gps.komputery.slupsk.pl/



ENGLISH INSTALLATION GUIDE:
--------------------------------------------------------
Application Launcher for Mio Moov 360
Program taken from: http://www.ultimatelaunch.de/
Converted to be usable on Mio Moov 360
Resolution: 480x272 (MioMoov 330/360/370)
Language version: Polish (you can change it to any other)

Purpose: Allows to have a quick access to 2 or more Navigation programs + some useful applications

Recently fixed: exit from MioMap, backlight, BT usage

You don't have to unlock your MioMoov!!

Installation:
-unpack RAR on your device(in main "My Flash Disk" dir
- change file Program Files\MioMap\appstatupsec.ini by changing line:

 ProcessFile=SystemInformation\SystemInformation.exe

-Restart your device

That's all

PS Quick note SystemInformation32.exe you can execute on your PC to get a preview of Launcher functions (before you transfer it to your PNA)


Witam,

z góry proszę o wyrozumiałość, jako że nie miałam nigdy dotychczas do czynienia z gps oraz temat komputerów, aplikacji itd jest dla mnie też dość ciężki.

Mianowicie, powyższe linki do Mio Moov 200 nie działają, tzn. pod 1 otwiera się jakaś strona, gdzie chcą żebym podawała jakieś e-maile, natomiast w 2 linku otwiera się strona z servisem komputerowym i nie mam pojęcia gdzie tam jest cokolwiek do pobrania.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Anna.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #436 dnia: Grudzień 28, 2008, 15:52:54 »
Witam! Przeczytalem calusienki temat od poczatku do konca dwa razy. Generalnie dzieki Limakowi skumalem o co w tym urzadzeniu generalnie chodzi. I wielkie dzieki mu za to! I wiem, ze to pytanie, ktore teraz zadam powtarzalo sie pare razy i bylo kilka odpowiedzi, lecz dalej cos u mnie jest nie halo.

Otoz sprawa wylaczania MioMap mnie meczy. Zanim zupgradeowalem wersje Mio do 2.2 superowo dzialal przycisk zrobiony obejsciem przez Limaka, po czym zrobilem upgrade do najnowszego softu (przedwczoraj) i od tego czasu nie mam exita, gdyz przycisk Limakowy nie pojawia sie na ekranie. Rowniez opcja z ShowExit zupelnie nie dziala, co mnie w sumie dziwi, bo wszyscy pisali, ze po sciagnieciu 2.2 dziala im ta komenda znakomicie. I co prawda da sie zyc ciagle resetujac Mio, no ale jednak tesknie za tym malym kochanym bialym krzyzykiem na czerwonym tle. Mial ktos podobne problemy? Czy tylko ja mam takie cos? :)


Plik ini.

[Main]
ShowExit=1
Captionless=1
Screen=WQVGA
ShowPOIShortcuts=0
SaveTimeZone=1
SunsetAngle=8
auto_zoom_max=12
auto_zoom_delay=5
exc_speed_cams=Osterreich,Deutschland,Schweiz

MapDir=\My Flash Disk\Program Files/MioMap
Map=europe_full_200804.cpf


[Mio]
NavPix =1
MioConnect =1
UseLCID=1
BTSupport=DUN HSP HFP

[Navigation]


[Advisor]
language=2057
gender=1

[GPS]
Found=vsp1:,57600,8N1,none

    buttons=0



    Wersja Mio 2.2.2353188



Problem rozwiazany xD
W sumie powinienem wywalic posta ale moze okaze sie, ze jest kilku jeszcze takich wolnomyslicieli na swiecie i moga tez miec taka sytuacje jak ja. No wiec jak chcialem sprawdzic wersje softu w menu Mio zauwazylem, ze obok About pojawilo sie sliczne, nowe, pachnace EXIT. :) A ja glupi szukalem na ekranie gdzies.

Pozdro!

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #437 dnia: Grudzień 28, 2008, 16:25:59 »
Tak to ma wyglądać. To dla wszystkich, którzy po dokonanych modyfikacjach będą poczukiwać "ślicznego, nowego, pachnacego" "EXIT"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 16:31:01 wysłana przez debe »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #438 dnia: Grudzień 29, 2008, 08:04:03 »
witam wszystkich jeszcze w starym roku  :proud:
mam prosbe do posiadaczy MIO MOOV ja mam 330-tke mam TToma ale podczas jazdy on mi sie troche rozsypuje...czy moglby mi ktos dac linka na PW z dobrym dzialajacym tomtom na to urzadzenie....w miare swieza wersje...dziekuje.. :ok:

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #439 dnia: Grudzień 30, 2008, 16:26:43 »
Na stronie tomtoma jest do zassania przeciez ...
Napisane: Grudzień 29, 2008, 14:22:55
Tak wygląda mój panel w Mio Moov 360. Każdy z 6-ciu programów nawigacyjnych działa bezproblemowo
Proszę forumowiczów o info czy udało się komuś uruchomić na Moov-ie takie aplikacje jak Garmin, Destinator, Route66,  ew. inne aplikacje do nawigacji.
Jeżeli komuś się udało proszę o info na forum i ew. wskazówki

Ja dzis uruchomilem Sygica. I dziala pieknie.Tak ze teraz mam 7 nawigacji.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #440 dnia: Grudzień 30, 2008, 19:39:48 »
Tak wygląda mój panel w Mio Moov 360. Każdy z 6-ciu programów nawigacyjnych działa bezproblemowo
Proszę forumowiczów o info czy udało się komuś uruchomić na Moov-ie takie aplikacje jak Garmin, Destinator, Route66,  ew. inne aplikacje do nawigacji.
Jeżeli komuś się udało proszę o info na forum i ew. wskazówki

Ja dzis uruchomilem Sygica. I dziala pieknie.Tak ze teraz mam 7 nawigacji.

NO TO SUPER  :D
tylko prosilem abyscie mogli wrzucic na jakis upload wasze 6 ....i 7 navigacji... :ok:
 prośby o warez (marcinl)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #441 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:05:13 »
jacula poczytaj Regulamin, poza tym jak chcesz to kup  :mad:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #442 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:09:14 »
po prostu ja nic nie chce ,bo mam ...sam stworzylem panelik do mio 330 ktorego podaje na PW tylko zachecam kolegow do wymianami pomyslami.. :D

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #443 dnia: Styczeń 01, 2009, 10:55:22 »
hellou!
i unlock the mio moov 360 with "Application Launcher for Mio Moov 360" ..
please could someone tell my how to change the polish language to english??
because i don't understan polish to much..
tnx

hellou!
i odblokować Mio Moov 360 z "Application Launcher for Mio Moov 360" ..
proszę mógłby ktoś powiedzieć mój, jak zmienić język polski na english?
bo nie rozumiem polski znacznie ..
tnx

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #444 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:27:39 »
Witam,
Mam banalny problem który zawdzięczam własnej głupocie, zainstalowałem Application Launcher, potem patch do obsługi BT i telefonu i wszystko byłoby pięknie gdyby moje Mio Moov 360 nie zaczęło szwankować - konkretnie wyświetlacz - urządzonko jet na gwarancji i muszę go oddać do serwisu, i tu powstaje problem. Jak ostatni cieć przed rozpoczęciem wszelkich modyfikacji nie zrobiłem sobie ani obrazu ani zrzutu "My Flash Disk" czyli fabrycznego softu. Przed oddaniem sprzętu do naprawy muszę przywrócić oprogramowanie do stanu pierwotnego, i tu prośba - zy ma ktoś z Was może orginalny soft do Moov 360, ewentualnie gdzie można taki namierzyć? Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #445 dnia: Styczeń 04, 2009, 15:58:38 »
Witam,
Mam banalny problem który zawdzięczam własnej głupocie, zainstalowałem Application Launcher, potem patch do obsługi BT i telefonu i wszystko byłoby pięknie gdyby moje Mio Moov 360 nie zaczęło szwankować - konkretnie wyświetlacz - urządzonko jet na gwarancji i muszę go oddać do serwisu, i tu powstaje problem. Jak ostatni cieć przed rozpoczęciem wszelkich modyfikacji nie zrobiłem sobie ani obrazu ani zrzutu "My Flash Disk" czyli fabrycznego softu. Przed oddaniem sprzętu do naprawy muszę przywrócić oprogramowanie do stanu pierwotnego, i tu prośba - zy ma ktoś z Was może orginalny soft do Moov 360, ewentualnie gdzie można taki namierzyć? Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Usun katalog aplication launcher z mio
Przerob spowrotem plik  w  Program Files\MioMap\appstatupsec.ini

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #446 dnia: Styczeń 05, 2009, 16:23:50 »
Czy jest jakiś program obsługujący wyświetlanie napisów na winCE, zeby mozna go było zamienić z odtwarzaczem wklejonym do Launchera przez Limak74 ?

*

Offline debe

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov 360
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #447 dnia: Styczeń 05, 2009, 19:22:11 »
Czy jest jakiś program obsługujący wyświetlanie napisów na winCE, zeby mozna go było zamienić z odtwarzaczem wklejonym do Launchera przez Limak74 ?
Nie wiem czy jest taki program ale tym:http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1656&AVI+ReComp+1.4.4 wkleisz napisy na stałe. Program freeware i wogóle tak chyba jest wygodniej jeśli już ktoś upiera się, żeby na tej wielkości ekranie oglądać film z napisami
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 19:24:43 wysłana przez debe »

*

Offline bury_82

  • *
  • 78
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #448 dnia: Styczeń 05, 2009, 19:25:45 »
no ja sie nie upieram ale czekając po kilkanascie godzin na ładunek wole popartrzeć w 4cale niż za okno hehe

dzięki za program -przetestuje

przetestowałem jeden taki PocketDivXEncoder_0.4.5 ale to program też do załadowania napisów w film.
podobnio TCMP(czy jakos tak) otwiera napisy ale trzeba to jakos tez załadowac skomplikowanie, i nie wiem też jak go załadowac do aplicationLaunchera
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 19:52:26 wysłana przez bury_82 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 05, 2009, 21:47:40 »
...

Usun katalog aplication launcher z mio
Przerob spowrotem plik  w  Program Files\MioMap\appstatupsec.ini
No aż tak ciemny to nie jestem, gdyby sprawa byłaby tak banalnie prosta i nie zrobiłbym paru innych poprawek po drodze, to nie prosiłbym o oryginalny "dziewiczy" soft do Moov 360.
Ale dzięki za zainteresowanie.

Gdyby jednak ktoś mógł mnie poratować takim "czystym" softem do Mio Moov 360 będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam