Ankieta

Czy używasz ApplicationLauncher'a zamiast odblokowywać Mio programem MioPocket?

Tak (używam ApplicationLaunchera)
119 (77.3%)
Nie (nie używam, mam odblokowane moje Mio programem MioPocket)
22 (14.3%)
Nie (używam standardowej aplikacji dostarczonej z urządzeniem)
13 (8.4%)

Głosów w sumie: 154

Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)

  • 519 Odpowiedzi
  • 362633 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 21, 2008, 22:39:27 »
.....jak mam zlapac w tt 7 od was sygnal gps...

My nie nadajemy sygnału w TT7, więc od nas nie złapiesz. A tak na poważnie,- włącz odbiornik NMEA a nie wbudowany i zadziała.

pzdr
lomax

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 21, 2008, 23:05:15 »
Do Limak74:
Spróbowałem wg Twojego powyższego wzoru umieścić na ekranie ikonę telefonu w iGO8 taką samą jak w TT. Jest tylko jeden problem, że przy otwieraniu iGO8 pojawia się ikona telefonu i zaraz znika. Przy zamykaniu iGO też pojawia się na moment i znika. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Możesz pomóc?

Zgadza sie tak nie zadziala ze wzgledu na specyfike iGO8 :) tzn zadziala w teorii wszystko zrobiles poprawnie ale ikonka staje sie niewidoczna po jakiejkolwiek akcji z iGo8 jakkolwiek jest aktywna (umiesciles ja w rogu wiec jak tam nacisniesz i przytrzymasz to sie pokazuje i dziala
w iGO8 trzeba zrobic to zupelnie inaczej powyzej wklejalem posty po hiszpansku i po czesko/angielsku ale widze ze sie nikt nie podjal wiec podaje jak to zrobic dziala super!!

Sposob na zaimplementowanie w iGO8 /Application Launcher'ze BT/telefonu na MioMoov360 krok po kroku

Wchodzimy do katalogu iGO8 i kopiujemy na dysk plik data.zip
Nastepnie rozpakowujemy ten plik (powinien powstac katalog data a w nim inne katalogi)

Wchodzimy do pliku ui_igo8\480_272\ui\navigatemap_480_272.ui

i  linie
Cytuj

<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Bluetooth"  visiblemodel="other.bluetooth.available|other.phone.available" onrelease='EXEC "other.bluetooth.show_manager"'>
   
   zamieniamy na
Cytuj
<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a text="Telefon"  onrelease='START_APPLICATION "GetBT_UI.exe" ""'>

nastepnie pakujemy wszystkie rozpakowane katalogi znowu do pliku data.zip i przekopiowujemy nadpisujac originalny w iGO8

Rozpakowujemy moj plik BT_IGO8.zip

Przekopiowujemy plik GetBT_UI.exe do glownego katalogu z iGO8
a caly katalog iGO8_BT do katalogu APTECZKA

w pliku SystemInformation\Main\main.ini zmianiamy linijke

Cytuj
Command = "\My Flash Disk\iGO8\iGO8.exe"
na
Cytuj
Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\iGO8_BT\au.exe"

KONIEC !!! CIESZYMY SIE SUPER INTEGRACJA Z iGO8

PS i cos dla naszych LENIWCOW na forum juz przerobiony plik navigatemap_480_272.ui :D (wiec jak ktos nie chce recznie zmieniac to niech rozpakuje go i nadpisze w rozpakowanej strukturze a pozniej spakuje do data.zip wszytkie katalogi)

Napisane: Sierpień 21, 2008, 22:51:44
Witam!
zrobiłem większość rzeczy wg wyżej wymienionych wskazówek, wielkie podziękowania dla Limak74 :) trochę sobie po zmieniałem, ustawiłem automatyczne podświetlenie. Ale jak zrobić żeby automatycznie pokazywał stan baterii a nie dopiero po kliknięciu na nią (wtedy dopiero wybieram tą aplikacje) ?

zeby bateria sie odswiezala nalezy w sekcji baterii podac interwal w ms np

BATTERY
x = 100
y = -24
Interval = 1000
Width = 120
Height = 24
ColorBattery = A0A0A0
ColorHigh = 00A000
ColorLow = A0A000
ColorCritical = A00000
Segments = 10

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 09:32:48 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 22, 2008, 14:04:16 »


KONIEC !!! CIESZYMY SIE SUPER INTEGRACJA Z iGO8

Do Limak74:
Zrobiłem wszystko wg. procedury tak mi się przynajmniej zdaje i nic. IGO się odpala i niema żadnej ikonki telefonu na ekranie ani w zakładkach. Nie wiem co jest? Proszę o pomoc Limak74.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 14:16:01 wysłana przez janpog »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 22, 2008, 14:16:39 »

KONIEC !!! CIESZYMY SIE SUPER INTEGRACJA Z iGO8

Do Limak74:
Zrobiłem wszystko wg. procedury tak mi się przynajmniej zdaje i nic. IGO się odpala i niema żadnej ikonki telefonu na ekranie ani w zakładkach. Nie wiem co jest? Proszę o pomoc Limak74.

ikonka a raczej przycisk z napisem "Telefon" pojawia sie w "Szybkim Menu"
Dostep do szybkiego menu z poziomu nawigacji jest po kliknieciu na  przycisk ze wskaznikiem sygnalu GPS i baterii oraz ikonka samochodziku w dolnym lewym rogu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 14:19:07 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 22, 2008, 14:27:27 »
Jest tak jak mówisz. Chylę po raz kolejny czoło przed Kolegą za wkład twórczy na tym forum.

Jeszcze tylko jedno pytanie.
Czy przy wychodzeniu z użytkowania telefonu przy włączonym TomTom zamyka Ci się bez problemu oknienko BT . Bo u mnie wciskam przycisk i zostaje w takiej wciśniętej pozycji i muszę jeszcz raz stuknąć w ekran, to wtedy się zamyka.

Pozdrawiam

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 22, 2008, 16:36:40 »
Czy przy wychodzeniu z użytkowania telefonu przy włączonym TomTom zamyka Ci się bez problemu oknienko BT . Bo u mnie wciskam przycisk i zostaje w takiej wciśniętej pozycji i muszę jeszcz raz stuknąć w ekran, to wtedy się zamyka.
Pozdrawiam

Tak niestety jest TT nie odswieza tak szybko albo wogole jak iGo  i niestety tez to zaobserwowalem mozna to troche poprawic ...ale na razie nie ma czasu
np badac czy process MioBTUI jest aktywny jak nie to wziac wymusic actywacje TT
troche zabawy
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 23, 2008, 11:06:39 »
Mistrzu Limak74.
Walczę z tym BT w iGO i nie wychodzi mi. Gdy próbuję sposobem kolegi "janpog" to działa jak u niego. Tzn ikona się pojawia, znika itd ale gdy ktoś zadzwoni to działa prawidłowo, czyli pojawia się aplikacja telefoniczna. Nie można jej oczywiście wywołać samemu.
Próbuję więc sposobem, który ostatnio podałeś i ten sposób nie powoduje pokazania się ikony w szybkim MENU i nie działa również gdy ktoś zadzwoni. Próbowałem więc połaczyć oba sposoby a raczej połączyć katalogi iGO_BT janpoga i Twój (BT_iGO8), ale bez zmian.
Nie wiem więc o co chodzi. Czy mam je łączyć, czy nie?!
Czy mam nie brać pod uwagę tego co zrobił kolega janpog i dokładnie zrobić tak, jak podałeś? No ale probowałem!
W załączonym przez Ciebie Katalogu  iGO8_BT są 3 tylko pliki. Czy przez przypadek czegoś tam nie brakuje, np ikony TELEFON i innych jak w katalogach AM i TT itd? Skąd w skórce iGO pojawić by się miała ikona? A moze powinienem mieć jakąś odpowiednią skórkę?
Czy mógłbym prosić jeszcze raz łopatologicznie?

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 11:12:45 wysłana przez lomax3 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 23, 2008, 12:17:45 »
Ja zrobiłem to w następujący sposób i działa na Mio Moov 360.
1. Usunąłem z Apteczki mój niedoskonały folder iGO_BT a plik main. ini przywróciłem do poprzedniej wersji.
2. Ściągnąłem od Mistrza Limak 74 pliki, które załączył.
3. Skopiowałem z folederu iGO8 do PC plik Data. zip. i rozpakowalem go.
4. Nadpisałem plik dla leniwców ui_igo8\480_272\ui\navigatemap_480_272.ui (ten od Limak 74)
5. Utworzyłem ponownie plik Data. zip zazanaczając zawartość folderu Data (plik po skompresowaniu powinien mieć ok 9 MB)
6. Wrzuciłem go ponownie do folderu iGO8
7. Po rozpakowaniu BT_IGO8.zip (Limak74) skopiowałem plik GetBT_UI.exe do głównego katalogu z iGO8 i caly katalog iGO8_BT do katalogu APTECZKA
8. W pliku SystemInformation\Main\main.ini zmianiłem wiersz wg wzoru Limak 74
i to wszystko.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 23, 2008, 12:52:27 »
No chyba się zastrzelę. Właśnie postąpiłem w/g Twojej instrukcji, po raz któryś z rzędu z resztą. Wszystko wyczyściłem i wgrałem tak jak napisaliście. Przecież jest to bardzo proste. A jednak nie ma ikony telefon. Jedyna różnica jest w wielkości data.zip. Mój plik ma 7.78MB, Twój 9MB. Czy to oznacza, że mam jakiś niekompletny plik data? Jaką skórkę używasz, bo widzę, że w skórkach też menu iGO się może zmieniać?!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 12:57:46 wysłana przez lomax3 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 23, 2008, 12:54:14 »
Czy  ty masz Mio MooV 360 cz 200?

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 23, 2008, 13:00:42 »
Mam moov 360, 4 nawigacje i jestem na bieżąco ze wszystkim co Limak74 i inni tu wyczyniają. Ale BT w iGO nie chodzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 13:05:05 wysłana przez lomax3 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 23, 2008, 14:16:36 »
Mam moov 360, 4 nawigacje i jestem na bieżąco ze wszystkim co Limak74 i inni tu wyczyniają. Ale BT w iGO nie chodzi.

Nie uzywam zadnej skorki ...
Pytanie: czy probowales samodzielnie zmienic linie w pliku ui_igo8\480_272\ui\navigatemap_480_272.ui ? (moze sprobuj)
Sugestia tam nie bedzie zadnej ikony tylko przycisk Przycisk z napisem "Telefon" pojawia sie w "Szybkim Menu"
Dostep do szybkiego menu z poziomu nawigacji jest po kliknieciu na  przycisk ze wskaznikiem sygnalu GPS i baterii oraz ikonka samochodziku w dolnym lewym rogu

Daj znac czy masz tam od lewej "<-" "Telefon" "TMC" (nieaktywny) i ostatni przycisk "GPS" (nie jestem pewiem 1szego przycisku - pisze z pamieci)
Pozdrawiam

PS Przy uruchomieniu iGO8 odpala sie na chwile MioMap (inicjuje serwisy BT - dlatego sa tylko 3 pliki) nastepnie odpala sie iGO8 i jesli wszystko zrobiles poprawnie to kliknij w szybkim menu na telefon a nastepnie sparuj telefon z urzadzeniem . Przypominam ze kazdy reset kasuje powiazania wiec treba po resecie zrobic powiazanie 1szy raz
Wylaczenie nawigacji (srodkowe ustawienie przelacznika) nie kasuje powiazania telefonu z urzadzeniem

Probuj musi dzialac u mnie i u kolegi dziala wiec u Ciebie tez powinno. Poza tym w IGO8 dziala to najlepiej bo nie robimy zadnych dziwnych nakladek tylko w pelni integrujemy to z programem :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 14:23:36 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 23, 2008, 14:25:59 »
Wszystko się wyjaśniło.
Po pierwsze dziękuje koledze janpog za właściwą wersję iGO. Wprawdzie moja też była iGO8_v8.0.0.44366_PNA, ale najwyraźniej jakaś okrojona, bo data.zip był, jak wyżej- mniejszy.
Po wgraniu nowej wersji, podmianie plików branding z moimi ikonami, pliku sys.ini itd, itd oraz skonfigurowaniu jak Limak74 i janpog opisali wszystko działa jak należy, ale...

...ale faktycznie problem leży również w skórkach, ponieważ tylko w domyślnej pojawia się przycisk telefon.
We wszystkich pozostałych a mam ich bodaj z 10 na te rozdzielczości przycisku nie ma. Za to skórki te posiadają inne fajne rzeczy takie jak zaawansowane ostrzeganie, dodatkowo wyświetlany wskaźnik prędkości itd.
Wygląda na to że jak na razie coś za coś - trochę szkoda i sam nie wiem z czego zrezygnuję. No ale już przynajmniej wiadomo o co chodzi.

ps
potwierdzam Kolego Limak74 - wszystko chodzi już jak należy.
Jeszcze raz dzięki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 14:34:21 wysłana przez lomax3 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 23, 2008, 14:39:39 »

...ale faktycznie problem leży również w skórkach, ponieważ tylko w domyślnej pojawia się przycisk telefon.
We wszystkich pozostałych a mam ich bodaj z 10 na te rozdzielczości przycisku nie ma. Za to skórki te posiadają inne fajne rzeczy takie jak zaawansowane ostrzeganie, dodatkowo wyświetlany wskaźnik prędkości itd.
Wygląda na to że jak na razie coś za coś - trochę szkoda i sam nie wiem z czego zrezygnuję. No ale już przynajmniej wiadomo o co chodzi.

wez wystaw te skorki na rapidshare .... spakuj i wystaw to popatrze mozna w nich przeciez tez tak samo zrobic
sam nie mam skorek Korzystalem z IGO8 z tego watku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713925#msg713925

ale mysle ze jak fajne to warto je tez "poprawic"
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 23, 2008, 14:47:15 »
LINK74 - nie wiem jak Ci podziękować za kawał dobrej roboty, mieszkasz w tym samym mieście więc może któregoś dnia po prostu postawie Ci piwko :)

W załączniku zdjęcie tego co mam na MIO 200 PL - to co widać to wszysko, czyli wywaliłem wszyskie dodatkowe rzeczy które mi nie były potrzebne. Link74 - nie wiem jak wystawić spakowaną wersję na jakimś darmowym serwerku bo nie korzystam z tego ale jak masz taką możliwość to podeślę Ci i wystawisz gdzieś.

Bardzo ważna sprawa - na mio200PL nie zadziałała mi AM na SD - zrobiłem tak że sam program co ma 20mb wgrałem do Program Files, a mapy umieściłem na SD - wielkie zdziwienie że AM sama znalazła mape PL :)

Druga sprawa
Od 8 rano w pracy głowiłem się dlaczego po wgraniu punktów POI z fotoradarami itp + taka sama nazwa pliku dzwiekowego i ikonki fotoradaru - AM w spisie POI wszystko widzi ale nie pokazuje na ekranie !! Oczywiście mam zaznaczoną opcję aby pokazywał, bo wszystkie inne orginalne POI co były w AM normalnie pokazuje, a dograne własne nie... wie ktoś o co w tym biega?

ROBO67 - a jak Ty wgrałeś IGO 8  u siebie na MIO 200 PL, wszystko leci z karty SD ?


Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 23, 2008, 15:07:10 »
Wstawiłem uciułane skórki, które działają na naszych rozdzielczościach. Szczególnie upodobałem sobie iGo8_Plus_Plus0806131220_fox2plus.zip.
Z kolei TTSkin_by_8714.1740.zip, powinna Tobie przypaść do gustu, bo jesteś zwolennikiem TT.
Czekam też na jakąś skórkę ultra... Wyszło już wiele nowych wersji, ale bez odp rozdzielczości.
Link do skórek: http://rapidshare.com/files/139493318/skins.rar.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 15:10:56 wysłana przez lomax3 »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 23, 2008, 19:03:47 »
Witam serdecznie wszystkich.

Mam moov 200 i dzięki Waszym opisom i pomocy podogrywałem sobie wiele żeczy.
Mam jednak problem z Igo8 - nie mam odpowiedniej ikony i nie bardzo mi wychodzi konwertowanie z bmp do ico - wychodzi mi jakaś za mała - 3kb. i jak zrobie wpis w main.ini to wywala mi błąd na pulpicie.
Ikonke chciałem umieścić nieco pod ikoną MioMap - tak,żeby były wszystkie ikony-nie chcę usuwać żarówki tak jak zastosował jeden z userów.
Pomniejszyłem nieco wszystkie ikonki oraz date i czas - tak,że na tą ikonke z IGO mam miejsce.
Bardzo proszę kogoś o upnięcie tej ikonki na jakiś serwer.
I jeszcze jedna prośba - jakich wartości użyć żeby ta ikonka znalazła się trochę niżej od MioMapy.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdr.

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 23, 2008, 19:40:12 »
witam chcialbym sobie zrobic pare ikon na pulpicie mojego mio moov 330 z grami ,wrzucam folder z grami do my flash dysk i co dalej ...

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 23, 2008, 19:59:49 »
witam,prośba do Lomax3 -podaj linka do "właściwej" wersji ,proszę ,(ja mam iGO8_PNA_plus ) i na tej wersji nic nie mogę zrobić jeśli chodzi o telefon,a przypuszczam,że i ze skórkami będzie problem,pozdrawiam

*

Offline daras38

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 23, 2008, 20:17:03 »
Witam Wszystkich :ok:Jestem tu nowy.Śledzę ten wątek przerobiłem swojego MloMovv200 i wyskakuje mi taki komunikat:Cannot find "wceAm" (or one of its
components),Make sure the path and filename are correct and that all the
reguired libraries are available. Co mam dalej zrobić?Proszę o pomoc.
posiadam Mio C720b

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 23, 2008, 20:35:56 »
witam,prośba do Lomax3 -podaj linka do "właściwej" wersji ,proszę ,(ja mam iGO8_PNA_plus ) i na tej wersji nic nie mogę zrobić jeśli chodzi o telefon,a przypuszczam,że i ze skórkami będzie problem,pozdrawiam

Aplikacja iGO8: www.i-go.com
Post: Xtoudi z 26 lipca 2008
Mapy: www.i-go.com
Post: gsunr z 9 lipca 2008
Napisane: Sierpień 23, 2008, 20:24:24
Witam Wszystkich :ok:Jestem tu nowy.Śledzę ten wątek przerobiłem swojego MloMovv200 i wyskakuje mi taki komunikat:Cannot find "wceAm" (or one of its
components),Make sure the path and filename are correct and that all the
reguired libraries are available. Co mam dalej zrobić?Proszę o pomoc.

Musisz sprawdzić czy jest prawidłowa ścieżka w pliku main.ini do pliku wceAM.exe. Najpierw sprawdź gdzie masz ten plik wceAM.exe
 Linki do nielegalego oprogramowania ( jas_pik)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2008, 20:48:00 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 23, 2008, 20:36:21 »

Mi też właśnie iGO8_PNA_plus nie działał, ale widzę że kolega janpog juz podał właściwe linki do właściwej wersji. Ta działa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2008, 20:48:55 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 24, 2008, 03:23:36 »

Link do skórek: http://rapidshare.com/files/139493318/skins.rar.html


Do wszystkich co lubia swoje skorki i chca ich uzywac a jednoczesnie chca miec telefon (dotyczy tylko modeli z BT)

Przetestowalem skorki wrzuconeprzez kolege lomax3 i kazda z nich sie da przerobic w podobny sposob jak pisalem tzn
najpierw robimy to tak jak napisalem tutaj http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg733936#msg733936
a dla skorek
robimy podobnie (rozpakowujemy zip skorki) a nastepnie zmieniamy tylko w odpowiednim pliku
ui_igo8\480_272\ui\navigatemap_480_272.ui
linijke z Bluetooth ... (2gie wystapienie tego slowa w pliku)
na
Cytuj
...text="Telefon"  onrelease='START_APPLICATION "GetBT_UI.exe" ""'>
(gdzie "..." to poczatek linii moze byc np
<BUTTON btn_CSBT   template=footer3_1a ale moze byc inny z reguly wartosc parametru "template" moze sie roznic

i tak spakowana skorke wrzucamy do katalogu ze skorkami i dziala
ja przy okazji wywalam niepotrzebne rozdzielczosci (katalogi) zeby zaoszczedzic miejsce ..oraz dzwieki (ale z tym to ostroznie poniewaz sa czasami jakies zaleznosci)
mozna sie pokusic o wlasna kompilacje tzn pozbierac ze wszystkich skorek co nam pasuje i powrzucac do wlasnej skorki jest to troszke bardziej skomplikowane ale wykonalne :D


...tak,że na tą ikonke z IGO mam miejsce.
Bardzo proszę kogoś o upnięcie tej ikonki na jakiś serwer.
...
Bylo juz pisane w tym watku (znowu ...czytac czytac). http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg714132#msg714132
plik iGO.zip (26.78 KB) http://pdaclub.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=102477.0;attach=7261

Co do pytania o odpowiednie wartosci aby ikona ukazywala sie w odpowiednim miejscu to mozna na PC odpalic programik SystemInformation32.exe ktory emuluje wyglad urzadzenia i mozna sobie do woli poprawiac (przesuwac) a jak juz nam bedzie pasowalo to tak skonfigurowany plik zapisujemy na urzadzeniu mozna tez bezposrednio odpalac w/w program z podlaczonego po USB urzadzenia i zmiany dokonywac bezposrednio na pliku w urzadzeniu (unikajac kopiowania na PC)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2008, 03:37:50 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 24, 2008, 11:24:38 »
Masz Mistrzu Limak74 u mnie duże pifko. Super, wszystkie skórki działają.

pozdrawiam

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 24, 2008, 12:18:56 »
Witam czytających  :smile: ,podziękowanie dla  Lomax3 i janpog za szybką odpowiedź,Limak74 jesteś naprawdę niesamowity, dziękuję ( pozwolę sobie  :smile: ) w imieniu wszystkich potrzebujących,pozdrawiam  :ok:

*

Offline turel

  • 33
Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 24, 2008, 16:54:44 »
witam,ściągnąłem program z linka podanego przez  "janpog",skopiowałem do mio i "kiszka",-program application database cannot be found-miałem to poprzednio,teraz mam "iGO8_PNA_plus" ,ten działa normalnie,ale chciałem mieć możliwość używania telefonu a w wersji plus chyba nie można ,bo po zrobieniu według wskazówek Limak74 i janpog,nie mam ikonki (napisu ) w szybkim menu.Zainstalowałem skórkę TT wygląda fajnie,ale ...pozostaje problem instalacji wersji,która pozwoli "mieć "telefon,co jest (może być) przyczyną błędu?miał już ktoś podobny problem?proszę o odpowiedź,pozdrawiam :(

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 24, 2008, 17:42:17 »
Witam serdecznie

Na początku pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Od jakiegoś czasu już śledzę forum jako gość - fourm jest naprawdę ekstra  :ok:
Zachęcony wątkiem "zainstalowałem" pliki z PanelMio200.rar /plik w załączniku/ do Miomoov 200 bez większych problemów /tu duże podziękowania dla twórcy  Launchera  :smile:/. Brakuje mi tylko możliwości wyjścia z Miomap /v.1.0 - mimo że dopiero kupiony/.

Przeglądałałem wątek tu na forum i na innych i jedyne co znalezałem to pliki do modelu 360. Nawet zainstalowałem na próbę, ale są tam inne rozmiary ekranu więc w praktyce korzystanie nie ma sensu. Zresztą Mimomap i tak nie działało. Sam reset jest do przeżycia, ale to ustawiane daty itp. to koszmar.

Gdyby ktoś mógł napisać  jaki plik zmienić, dodać itp. byłoby fajnie - no i w którym miejscu programu Miomap jest ikonka wyjścia /ktoś pisał o "małym punkcie"/, bo jak na razie nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam 

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:08:49 »
Brakuje mi tylko możliwości wyjścia z Miomap /v.1.0 - mimo że dopiero kupiony.

Rozpakuj zamieszczony plik MioMapLauncher.zip w katalogu APTECZKA

w systeminforamtion\main\main.ini
zamien linijke uruchomieniowa MioMap na nastepujaca

Command = "\My Flash Disk\APTECZKA\MioMapLauncher\MioRun\au.exe"

PS nie wiem czy kolega Wrobelsl zaimplementowal to w wersji na MioMoov200
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg723610#msg723610 (ale moze juz jest w jego paczce)
Jak nie to zrob jak napisalem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 10:12:26 wysłana przez Limak74 »
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 25, 2008, 13:05:13 »
Chciałbym podsumować ten wątek /bo już można się pogubić/.

I. Miomoov możemy albo
- odblokować /tym się ten wątek nie zajmuje/
- zmodyfikować bez odblokowania tak aby umożliwić wgranie innych nawigacji

/są też bonusy dodatkowe typu muzyki, dźwięków, obrazków, gry itp - ale to wartość dodana, zresztą napaleńcy niech zwrócą uwagę, że nie ma wyjścia słuchawkego w żadnym Miomoov - więc np jako odtwarzacz mp3/mp4 w pociągu odpada/. 

II. Pamiętajmy, że mamy Miomoov 200 z ekranem 3,5 cala i pozostałe 300,330,360 z ekranem 4,3 cala /jest to istotne z uwagi na wielkość ikon/.

III. tzw. launchery
1) Limak74 udostęnił tzw. launchera :ok: do Miomoove. Są to pliki po których wgraniu nie uruchamia się od razu Miomap i można korzystać z innych aplikacji - w standardzie jest dostęp do Automapy, którą także można zainstalować.

Niestety launcher jest na model 360. Wielu użytkowaników /jak ja/ ma model 200.

2a) Pojawiła się więc przeróbka na ten model dostępna tu http://gps.komputery.slupsk.pl/ udostępniona przez Wrobelsl

Wgrałem ją, ale:
- wyjście z Miomap działa
- zwiększenie podświetlenia działa
- Automapa działa /trzeba tylko folder AUTOMAPA EU  umieścić na karcie, mamy mam także na karcie w folderze EU_MINI/
- niestety źle działa strona z aplikacjami /ekran o nazwie Miopocket/ np. kalkulator > kliknięcie na niektóre z nich powoduje, że pojawiają się okna dostosowane do rozmiaru 4,3 cala co pwoduje, że nie można z nich wyjść i konieczny jest reset, krótko mówiąc trzeba uważać przy obsłudze a nie o to w tym chodzi

2b) osobiście korzystam z launchera  http://s010.wyslijto.pl/index.php?file_id=81080797758730138038&act=&down=&gk=ubezpieczenia /w pliku jest instrukcja/.
Działa super /trzeba pamiętać tylko, że w tej wersji program autompapa ma być na mio /flash disk/ a nie na karcie /storage card/, same pliki z mapami natomiast już na karcie. Wadą tego launchera jest brak możliwości wyjścia z mimomap /trzeba resetować/.
Niestety ten launcher nie ma folderu SystemInformation więc przeróbka zapropnowana przez Limak74 tu nie pomoże


IV. Inne uwagi:
a) w automapie wersja 5.0.5. trzeba w ustawieniach GPS: - odłączyć synchronizację czasu z GPS, - ustawić port COM2 i prędkość 56000,
b) reset skutkuje koniecznością ponownego ustawienia np. czasu i daty.


VI. Wielka prośba:
1) Może rozbić ten wątek na 2 - 
a) dot. modelu 200 i
b) dot. pozostałych modeli - tu dominuje model 360, który ma opcję zestawu głośnomówiącego /jak dla mnie jak kupować to 200 /cena/ lub 360 /mapy Europy + zestaw głośnomówiący//.
c) na początku wątku proponuję przyklejać najnowsze i sprawdzone wersje launcherów.

2. Czy guru Limak74 mógłby rzucić okiem na ten plik  http://s010.wyslijto.pl/index.php?file_id=81080797758730138038&act=&down=&gk=ubezpieczenia, może wystarczy jakaś jedna komenda do wyjścia z Miomap co uszczęśliwi użytkowników Miomoov 200


P.S. Jeśli komuś to pomoże to będę zadowolony   B)   

Odp: Application Launcher na Win CE 5.0 (na MioMoov i inne)
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 25, 2008, 13:12:15 »
witam,ściągnąłem program z linka podanego przez  "janpog",skopiowałem do mio i "kiszka",-program application database cannot be found

Tak się zastanawiam, czy w pliku sys.txt poprawiłeś ścieżkę do katalogu content. Tak to wygląda, jakby iGO nie mógł jej odnaleść. Też w pierwszej chwili miałem ten komunikat, ale się szybko zorientowałem. Program mam we flashu a mapy na SD. Program podany przez janpoga jest na pewno OK. W każdym razie dla takiego przypadku wpis powinien wyglądać tak:

[folders]
app="My Flash Disk\iGO8"
content="\Storage Card\igo8\CONTENT"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 13:17:22 wysłana przez lomax3 »