Wgrywanie 2.1 Eclair

  • 0 Odpowiedzi
  • 2339 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bbq

  • *
  • 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3GS 8GB, Samsung Galaxy i-5700, HTC Diamond
Wgrywanie 2.1 Eclair
« dnia: Czerwiec 15, 2010, 19:24:47 »
Witam,

niedawno zakupilem galaxy od ery. Zapoznalem sie z informacjami w jaki sposob bez utraty gwarancji dograc soft ( ze strony samsunga zgralem najnowsze PC Studio, zaznaczylem debugowanie z USB,i rozpoczalem instalacje). I tu pojawil sie problem, pobieranie zostalo ukonczone, PC Studio rozpoczelo juz instalacje softu w telefonie i ... rozlaczyl mi sie internet,zawiesil komputer, taka mala kumulacja pecha ehhh.

W kazdym razie po uruchomieniu raz jeszcze kompa i PC Studio telefon nie jest wykrywany, niby działa normalnie ale nie moge nawet przez usb dograc muzyki czy to co najwazniejsze dokonczyc zmiany softu. Ciagle pojawia sie komunikat : brak polaczenia z serwerem.
Czy ktos z Was spotkal sie z takim problemem, albo wie jak mozna temu zaradzic i wgrac 2.1 Eclair ?
P.S.
Zaznacze, ze jestem laikiem odnosnie androida wiec jesli ktos moze szczegolowo opisac albo pokierowac mnie bede wdzieczny.

Z gory dziekuje Wam za pomoc
bbq

Połączone: Czerwiec 16, 2010, 02:45:54
widze las rąk do pomocy hehe :)

udalo sie na szczescie, sprobowalem wgrac brandowy ROM zgodnie z ta  instrukcja:
http://pdaclub.pl/forum/i5700/zmiana-rom-samsung-i5700-spica/
i dopiero pozniej przez PC Studio sprobowalem raz jeszcze, na szczescie bez rozlaczenia udalo sie zainstalowac 2.1 Eclair :)
warto bylo :)

pozdrawiam
bbq
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 02:45:54 wysłana przez bbq »