SamdroidMod 1.3.1d na telefonie jest dosc niestabilny

  • 3 Odpowiedzi
  • 2547 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SamdroidMod 1.3.1d na telefonie jest dosc niestabilny
« dnia: Kwiecień 17, 2011, 08:42:18 »
witam, mam taki problem ze kupujac od kogos tego samsunga czyli i5700  mialem juz w nim wgranego  SamdroidMod 1.3.1d na androidzie 2.1. niby mial przyspieszac telefon itd, no ale cos on jest nie stabilny  co jakis czas wyskakuje jakis blad co jest dosc denerwujace. jak go usunac by zpostawic sam android 2.1, zrobic tak by bylo lepiej??

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: SamdroidMod 1.3.1d na telefonie jest dosc niestabilny
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2011, 09:30:37 »
Po pierwsze zły dział. Po drugie powiedz o co chodzi w tym problemie, co wyskakuje, kiedy. Spróbuj stworzyć sobie nową paczkę i wgraj ją, bo może jest w niej coś co Ci teraz szkodzi.

Odp: SamdroidMod 1.3.1d na telefonie jest dosc niestabilny
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2011, 09:35:18 »
nie wiedzialem w jakim dziale napisac, za pomylke sorki.  jest taka akcja z tym telefonem, ze np wchodze w sms i nagle wyskakuje mi blad, jakis tam napis po ang i mam dwie opcje "wymus zamkniecie""czekaj" i czesto  mam tylko "wymys zamkniecie" kolejnym problemem jest to ze pisze sms i do 2 osoby dochodza japonskie czy tam chinskie znaki"krzaki" a mi pokazuje ze sms normalnie sie wyslal. Jednym z problemow tez jest to iz telefon sam sie resetowuje. hmm wiecej grzechow nie pamietam...:P

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: SamdroidMod 1.3.1d na telefonie jest dosc niestabilny
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2011, 11:51:37 »
Najlepiej zmień ROM, link do Samdroida http://pdaclub.pl/forum/i5700/stworz-wlasny-rom!/