Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1545087 Wyświetleń

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3540 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:00:53 »
nic :) ale sobie pomyslalem, ze chcialbym, czas dorosnac :) wiele to nie zmieni a raczej ulatwi niektore sprawy :) choc do tego jeszcze troche czasu niemniej krok zostal wykonany dzisiejszego popolodnia :)

gotcha :E
brawo, zlapales mnie :)

antej - nie martw sie, nie chce robic show ze swojego slubu, poza tym poki co nie narzekam, nasi rodzice rowniez :)

nie robcie dysputy ideologicznej panowie i tak mnie nie przekonacie, tak wymyslilem i kuniec :)
to bedzie praktycznie tylko papierek bo juz pare ladnych lat razem mieszkamy, meble wspolne, auto jedno wspolne... no ale... ile radosci bedzie :)

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3541 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:31:57 »
Małżeństwo jest jak wspólne zdobywanie ośmiotysięcznika. Musicie być w stu procentach pewni, że tego chcecie, całkowicie sobie ufać i mieć zaplecze finansowe. Warto również wiedzieć, że w trakcie może brakować powietrza i wydawać się będzie, że bez porządnego czekana ani rusz. Co więcej - nawet jak w końcu oboje osiągniecie szczyt, to na pewno nie w tej samej chwili...

PS. Moja się zgodziła 4 lata temu, ale jakoś nie było okazji :grin:
Lost in universe.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3542 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:55:50 »


 :(

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3543 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:46:39 »
^ no co, bardzo mi sie ten awatarek spodobal :P

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3544 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:56:11 »
no ja w tym sezonie z powodów zdrowotnych nie pojeżdze ani na nartach, ani na desce (miałem pierwszy raz spróbować zabawy z deską), no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, w góry i tak jade, tyle że koszta mi spadną o połowe (brak karnetów, wypożyczania sprzętu, nie trzeba kupować kurtki na narty i gogli), więc ogólnie jest dobrze, będe sobie piwko na stoku popijał, a jak znajomi skończą jeździć to się zacznie zabawa :grin:
co do mieszkania samemu, to ja o tym marze, niestety ale nie bedzie mnie stać aby na studiach samemu wynajmować całe mieszkanie, a bardzo bym tego chciał (aspołeczny nie jestem ale jakos mieszkać uwielbiam samemu) :wink:

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3545 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:30:05 »
@re_
gratsy, gratsy
po ślubie rzeczywiście tylko lepiej, nawet jeżeli wygląda na to, że to tylko formalność

aha, nie łudź się
organizacja będzie Cię/Was sporo kosztować. nawet jeśli nie zamierzasz robić "show"
end of fear
yo is here

*

notosiup

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3546 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:36:23 »
Cytuj
organizacja będzie Cię/Was sporo kosztować. nawet jeśli nie zamierzasz robić "show"
ja o tym niestety doskonale wiem, powoli kończę taką "organizację";)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3547 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:56:46 »
Moja radoscia jest wprowadzenie sieci LTE do uzycia :) co prawda dopiero w sztokholmie ale tylko czekac az bedzie w warszaffce i bede mogl smigac mobilnie na forum z predkoscia do 100Mb/s  :O~
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3548 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:58:50 »
Cytuj
organizacja będzie Cię/Was sporo kosztować. nawet jeśli nie zamierzasz robić "show"
ja o tym niestety doskonale wiem, powoli kończę taką "organizację";)

Mnie osłabił tekst że dobrego fryzjera to trzeba 10 miesięcy przed ślubem szukać... :O
A dobiło już to że wizażysta też by się przydał... jakby kobieta sama nie potrafiła się umalować (zwłaszcza że niewiele jej na tym schodzi, tutaj bez osobistych wycieczek proszę)

To są głosy ludzi z branży, ale na tym niestety żeruje rynek weselny.

*

olmeca

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3549 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:13:04 »
WTF :O ...o czym piszecie az sie za glowe lapie, no ale w sumie ten biznes calkiem niezle prosperuje.

Jak narazie moje stanowisko jest na nie bo po co - wspolny pit do mnie nie przemawia, a ubezpieczenie juz przepisalem :E

Ale zeby bylo malo offtopowo to moja wczorajsza radosc - pensja za pazdziernik wplynela.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3550 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:20:42 »
yeeey radość na dziś - w końcu doszedł przelew z wypłatą  :grin:


w końcu mogę spłacić długi u klubowiczy  :E

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3551 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:47:58 »
Ja w tym tygodniu mam same problemy :/
W pon zgubilem fgumke od anteny z g900 oraz pokrowiec do g1 :/
Dzisiaj 30zl mi wylecialo z malej kieszonki :////

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3552 dnia: Grudzień 16, 2009, 13:57:58 »
Chciałbym mieć takie problemy...
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3553 dnia: Grudzień 16, 2009, 14:10:23 »
Chciałbym mieć takie problemy...
chcialbys miec takie czy chcialbys miec tylko takie? :P
jesli chcesz miec takie to zaden problem dopomoc losowi, a te 30zl to nawet moge pomoc ci zgubic- podam ci po prostu numer konta :P

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3554 dnia: Grudzień 16, 2009, 15:31:06 »
Mamy świeży śnieg, ale jest fun dla kierowców :E :grin:

*

Offline mikolajasinski

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond Touch ----> Motorola Milestone
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3555 dnia: Grudzień 16, 2009, 15:40:13 »
mikolajasinski - dobry mixer - byłeś w Euro i za 199?

No proste  :ok:

*

koldasz

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3556 dnia: Grudzień 16, 2009, 15:51:51 »
wiadomosci ze swiata zamazpojscia-angielscy naukowcy donosza ze szanowana malzonka w pierwszym roku od zamazwyjscia nabiera dodatkowo srednio 9,5kg masy hehe.

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3557 dnia: Grudzień 16, 2009, 16:03:15 »
wiadomosci ze swiata zamazpojscia-angielscy naukowcy donosza ze szanowana malzonka w pierwszym roku od zamazwyjscia nabiera dodatkowo srednio 9,5kg masy hehe.
Powinna chudnac wkoncu zaczyna mieszkac z mezem :d

logitech m-rbq124

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3558 dnia: Grudzień 16, 2009, 16:06:44 »
wiadomosci ze swiata zamazpojscia-angielscy naukowcy donosza ze szanowana malzonka w pierwszym roku od zamazwyjscia nabiera dodatkowo srednio 9,5kg masy hehe.

To wyjaśnia te drastyczne diety przed ślubem... a potem efekt jojo

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3559 dnia: Grudzień 16, 2009, 16:46:55 »
A czemu się dziwić? Diety, ćwiczenia itp. mają jeden główny cel - zwrócenie na siebie uwagi płaci przeciwnej. Nawet jeśli ktoś się do tego nie przyznaje, choćby przed samym sobą. Na tej samej zasadzie działa to, co często widzę w swoim otoczeniu - facet zwykle odpuszcza sobie siłownię, gdy już znajdzie dziewczynę. Nie sądzę, żeby chodziło tylko o brak czasu. Oczywiście mówię o typowych ludziach, a nie koksiarzach dla których "siłka" stanowi centralny punkt wszechświata i sens życia. ;P
Po ślubie następuje poczucie złudnego "scementowania" związku "dopóki śmierć nie rozdzieli" więc ludzie przestają się starać i odpuszczają sobie "autoreklamę". ;)

IMO uniknąć tego można na jeden sposób. Szukać wśród dziewczyn z naturalnym typem urody. Takich, które nie przejmują się dietami, kosmetykami i ciuchami celem zrobienia reklamy swojej urodzie. Może i wygląda taka skromniej, ale taka uroda nie pryśnie nagle jak bańka mydlana. ;P
Problem leży w tym, że pokolenie MTV i Photoshopa ma potwornie zawyżone standardy. Wręcz do granic absurdu...

A newsy z gatunku "Amerykańscy/angielscy naukowcy odkryli, że..." należą do moich ulubionych. ;P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 16:49:36 wysłana przez Atlantis »

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3560 dnia: Grudzień 16, 2009, 16:55:22 »
no nie wiem czy zacznie sie chudniecie czy tycie, jakos luzne podejscie do tematu slubu mamy, to na prawde wiele nie zmieni bo juz od paru lat mieszkamy razem. ten papierek jednak odmienie pare oficjalnych spraw i to mnie bardzo cieszy :) poza tym chocbyscie pisali, ze po slubie zaraz posiwieje, zaczne miec problemy z potencja lub, ze mi zycie zbrzydnie to i tak nic mojego zdania nie zmieni :)

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3561 dnia: Grudzień 16, 2009, 17:33:23 »
Podejścia szczerze gratuluje, z takim to faktycznie nie powinno się nic zmienić. :)
Generalnie w społeczeństwie wciąż jest praktykowane takie "magiczne" podejście do tego całego rytuału. Pochodzi pewnie jeszcze z czasów plemiennych, potem przejęte przez Kościół, przetrwało nawet gdy udzielanie ślubów stało się równolegle domeną państwa. Słowem ludzie są naprawdę przekonani, że to cokolwiek zmienia w tym sensie, że jeśli para jest ze sobą od x lat, to po ślubie będzie ze sobą jeszcze mocniej. ;P IMO bzdura do kwadratu. Wiara w nią czasem tylko przynosi efekt odwrotny i niejeden się już na tym przejechał. W gruncie rzeczy chyba tylko wiara w tą "magię" sprawia, że ten cały rytuał jeszcze nie przepadł. Przecież generalnie nie trzeba już kościelnego/państwowego poświadczenia, aby móc uprawiać seks bez negatywnego "feedbacku" ze strony społeczeństwa względem samych zainteresowanych lub poczętego w ten sposób potomstwa. ;P Co najwyżej można się narazić na gniew moherowych sąsiadek oraz stracić pewne bonusy oferowane przez państwo. ;)

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3562 dnia: Grudzień 16, 2009, 18:10:21 »
Jakie bonusy? Podzielność majątkowa? Nie, dziękuję, intercyza na sam początek jak kiedyś będę się żenił :))

*

Offline Tunia

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wildfire,Nokia 5800, MDA Pro
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3563 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:07:40 »

IMO uniknąć tego można na jeden sposób. Szukać wśród dziewczyn z naturalnym typem urody. Takich, które nie przejmują się dietami, kosmetykami i ciuchami celem zrobienia reklamy swojej urodzie. Może i wygląda taka skromniej, ale taka uroda nie pryśnie nagle jak bańka mydlana. ;P
Problem leży w tym, że pokolenie MTV i Photoshopa ma potwornie zawyżone standardy. Wręcz do granic absurdu...


Jak dla mnie dziewczynie czy też kobiecie (zależnie od wieku, o który pytać nie wypada :P) jak się spoci (z dowolnego powodu, wybierzcie sobie) nie powinna spłynąć twarz. Poza tym jak się obudzi człowiek obok dziewczyny/kobiety nie powinien mieć wrażenia, że jest w składzie budowlanym z tapetami, gładziami, szpachlami, tynkami itp.,itd.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3564 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:13:46 »
Aha

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3565 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:24:31 »
Jakie bonusy? Podzielność majątkowa? Nie, dziękuję, intercyza na sam początek jak kiedyś będę się żenił :))

Hmm... Możliwość wspólnego rozliczania się z podatków, dziedziczenia majątku bez oddawania przy tym sporej części państwu. Chociaż ja mam libertariańską wizję państwa - powinno się zajmować przede wszystkim administrowaniem wspólną własnością (np. drogi publiczne, ogólnie infrastruktura) oraz dbać o bezpieczeństwo, czyli krótko mówiąc likwidować przestępczość (w skrajnych przypadkach samych przestępców :P). Nic państwu do tego z kim sypia obywatel X! W świetle tego co najmniej zabawne jest wydawanie urzędowej "aprobaty" na bycie ze sobą. ;)

BTW mnie najbardziej śmieszy cała ta batalia o prawo do rejestracji "związków nieformalnych" (w tym osób o tej samej płci). Po pierwsze jeśli związek zostanie zarejestrowany przestanie być nieformalny. Po drugie sami domagający się czegoś takiego chyba nie wiedzą do końca do czego chcą doprowadzić. Zwyczajnie sami powiększą państwową bazę danych o życiu obywateli. :)

Jak dla mnie dziewczynie czy też kobiecie (zależnie od wieku, o który pytać nie wypada :P) jak się spoci (z dowolnego powodu, wybierzcie sobie) nie powinna spłynąć twarz. Poza tym jak się obudzi człowiek obok dziewczyny/kobiety nie powinien mieć wrażenia, że jest w składzie budowlanym z tapetami, gładziami, szpachlami, tynkami itp.,itd.

Mam podobnie i to już od czasów szkolnych. :P
Niestety z tego co widzę w czasach Bravo i MTV to zanikająca postawa.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3566 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:25:36 »
Bardziej przyziemnie - touch2 nawet nie jest taki zly ;)...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3567 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:28:37 »
Jak dla mnie dziewczynie czy też kobiecie (zależnie od wieku, o który pytać nie wypada :P) jak się spoci (z dowolnego powodu, wybierzcie sobie) nie powinna spłynąć twarz. Poza tym jak się obudzi człowiek obok dziewczyny/kobiety nie powinien mieć wrażenia, że jest w składzie budowlanym z tapetami, gładziami, szpachlami, tynkami itp.,itd.
Jak w starym kawale, gdzie najlepiej zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę?
- na basen :E
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

koldasz

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3568 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:04:33 »
tak naprawde zycie w nieformalnym zwiazku czesto jest kozystniejsze finansowo i wygodniejsze. np.przedszkole "samotna" matka ma jak w banku. Wspolne rozliczenie "samotnej" matki z dzieckiem/mi powoduje ze praktycznie moze nie zaplacic podatku itd. W obecnym momencie ozenek to frajerstwo jesli sie mieszka w wiekszym miescie.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #3569 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:12:44 »
W obecnym momencie ozenek to frajerstwo jesli sie mieszka w wiekszym miescie.
serio? zieeeeew :)