Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638439 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1590 dnia: Kwiecień 01, 2011, 22:23:03 »
Paczka nie przyszła  :-|

Czyżby z N900?
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1591 dnia: Kwiecień 02, 2011, 02:02:15 »
Komuś się nie spodobało, że go miesiąc temu nie wpuściłem na moją impreze i dzisiaj z kolegami pokazali mi jak bardzo ich to zasmuciło...
Najbardziej śmieszy mnie to, że gówniarz (2-3 lata młodszy ode mnie) udaje wielkiego gangstera, bo wyskakuje w około 10 na 2.

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1592 dnia: Kwiecień 02, 2011, 11:16:53 »
Paczka nie przyszła  :-|

Czyżby z N900?

Dokładnie  :( Może jeszcze dzisiaj dojdzie... a jak nie to muszę do poniedziałku czekać.

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1593 dnia: Kwiecień 02, 2011, 11:54:12 »
A można wiedzieć skąd paczka była wysłana?

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1594 dnia: Kwiecień 02, 2011, 13:33:14 »
Paczka nie przyszła  :-|

Czyżby z N900?

Dokładnie  :( Może jeszcze dzisiaj dojdzie... a jak nie to muszę do poniedziałku czekać.

Jak masz numer nadania to sprawdz na stronie poczty gdzie aktualnie jest paczka...

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1595 dnia: Kwiecień 02, 2011, 14:08:16 »
Z Tarnowa Opolskiego - ja mieszkam w Jędrzejowie więc jakieś 200 kilometrów.
Nie mam numeru nadania.

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1596 dnia: Kwiecień 02, 2011, 14:51:33 »
co Wy wszyscy z tym JKM? Może jesteście za młodzi żeby to pamiętać, ale JKM był już posłem i jakoś nadal ziemia kręci się w tą samą stronę  :P
Nie pamiętam tamtych czasów, ale wtedy się chociaż starali coś zmienić: (źródło: Wiki)
Cytuj
Gdy w maju 1993 w Sejmie głosowano wotum nieufności dla rządu Hanny Suchockiej, posłowie UPR poparli ten wniosek. Głosowanie przeciw wotum posłowie UPR uzależnili od zagwarantowania przez rząd przeprowadzenia reprywatyzacji lub obniżenia stawki podatku VAT. Rząd odmówił przyjęcia tego warunku, po czym upadł większością 1 głosu.
Jeśli nie UPR, to kto? Nie widzę na dzień dzisiejszy innej partii, która by mogła cokolwiek zmienić na lepsze, a poza tym jeśli UPR wszedłby do Sejmu, to wreszcie media zaczęłyby się nim interesować i lud wreszcie mógłby się dowiedzieć więcej o gospodarce wolnorynkowej itp. Przecież dziś większość żyje mentalnością komuny i dalej uważa socjal za najważniejszy obowiązek państwa.

Połączone: Kwiecień 02, 2011, 14:57:13
Jeszcze jedno: choćby sprawa OFE. Wszyscy przekrzykują się, jak będzie lepiej dla Polaków, PJN chce, żeby Większość zdecydowała, gdzie każdy ma mieć emeryturę, a nikt nie wpadnie na to, że każdy powinien sam sobie wybrać, bądź samodzielnie oszczędzać. Jeśli już musi być w ogóle przymusowy system emerytalny, to taki jak w Kanadzie: http://nczas.home.pl/wazne/reforma-zus-na-wzor-kanady/ Zero biurokracji, przejrzysty, jak chcesz mieć ponad minimum to sam oszczędzaj.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 14:57:13 wysłana przez Kozak »
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1597 dnia: Kwiecień 02, 2011, 15:02:03 »
Co Ty mówisz, media nie interesują się sejmem? Odkąd pamietam były transmisje z obrad w radiu i tv i nikt tego nie oglądał bo nudne to było jak flaki z olejem więc doszli do wniosku że szkoda czasu antenowego  :D

Połączone: Kwiecień 02, 2011, 15:06:01
Samodzielnie oszczędzać na emeryturę, to dopiero bzdura. Już to widzę jak Polacy oszczędzają, zawsze się znajdzie pilniejszy wydatek bieżący a do emerytury daleko i jakoś to będzie. A na starość płacz  :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 15:06:01 wysłana przez Kapitan Pazur »

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1598 dnia: Kwiecień 03, 2011, 11:36:35 »
pozegnalem sie z sidewinderem x5 moglem go oddac na gwarancje jak sie zaczą blokowac prawy przycisk a dzisiaj nie wytrzymalem i "sie" połamało kilka zawiasow w srodku i scroll

nigdy wiecej myszek od microsoftu
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1599 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:40:55 »
Zaprzeczę tej opinii. Klawiatury i myszki z Microsoftu są bardzo świetnym sprzętem.
Ergonomia jak i wykonanie są na najwyższym poziomie. Z ubolewaniem wspominam moją poprzednią myszkę
Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000 - po 3 latach nie przeżyła kolejnego upadku.
Wszystkie pozostałe myszki/klawikordy które są w mojej familii służą do dziś - niektóre już od ~8 lat.
Lost in universe.

*

Offline barpoz

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i9100
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1600 dnia: Kwiecień 03, 2011, 14:28:53 »
Moja robocza mycha microsoftu ma 7 lat i nie wiem jak ją zastąpić - stary model na kablu. Kupiłem już kilka lepszych i gorszych, a i tak za każdym razem wyciągam tą z szuflady ;). Gorzej że scrol zaczyna wariować i teraz to już naprawdę jej koniec...

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1602 dnia: Kwiecień 03, 2011, 16:44:28 »
Mam inną myszkę IBM, też jest widoczna pod tym linkiem z Google (z czerwoną rolką i napisem Thinkpad) i jest taka sobie, raczej średnia

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1603 dnia: Kwiecień 03, 2011, 23:04:52 »
I już wyjeżdżają bezmózgie kreatury na 2 kółkach, za których potem cała społeczność motocyklistów obrywa że to debile i jeżdżą jak wariaci :-| właśnie przed chwilą się dowiedziałem że był wypadek, motocyklista wjechał w auto i 2 osoby helikopter zabrał :-| jak ktoś nie ma mózgu to nie powinien się zabierać za sprzęty powyżej 50cm2, a nawet takich bym im nie dał, bo nie dość że sobie zrobią krzywdę to jeszcze osobą postronnym ;/ Według mnie powinni na motocykle robić psychotesty... I mówię to z pełną świadomością że sam poruszam się na plastikach.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1604 dnia: Kwiecień 03, 2011, 23:24:13 »
To co napisales nie dotyczy niestety tylko motocyklistow. Bez obrazy dla mieszkancow wsi, ale wiejska mlodziez w 15 letnich i starszych autach rowniez potrafi dac w kosc, a najprawdopodobniej wyrabiaja taka ocene wszystkim "zamieszczuchom" i takich kretynow takze nalezaloby badac przed przyznaniem prawa jazdy. Jezdze w miare bezpiecznie, co nie oznacza bardzo wolno- gdzie sie da jade szybciej, a w samym tylko dzisiejszym dniu-wypadzie do rodzinki za miasto mialem 2 sytuacje bliskie wypadkowi, jedna z powodu idioty siedzacemu mi na zdezaku Golfikiem z malowanymi na niebiesko swiatlami, druga gdy taki idiota mnie wyprzedzal i o malo ja przez niego nie skosilem jednego rowerzysty a on drugiego z naprzeciwka, jeszcze idiota zarzucilo bo droga nie pozwalala na jazde szybciej niz 50-60 km/h. Jezdze w miare mocnym autkiem, blisko 300 kucykow, nie wloke sie kiedy nie trzeba, a poganiajacych mnie imbecyli w miejscach gdzie wlasnie nie trzeba spotykam w 90% po wioskach.

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1605 dnia: Kwiecień 04, 2011, 00:30:23 »
czasami wystarczy lekko wcisnąć hamulec, wystraszy się i da spokój; czasami to za mało i nic się nie poradzi, ew jeśli trzeba nam zderzak wymienić/pomalować, to ostro hamujemy i tyle
jeździć trzeba umieć, trzeba mieć trochę wyobraźni i umieć dostosować szybkość nie tylko do warunków na drodze ale i do możliwości auta oraz faktu, ze nie jesteśmy sami
ostatnio zaobserwowałem wśród znajomych, że po przekroczeniu 24 lat, zdecydowana większość zwolniła, już się tak nie śpieszą, przestało ich bawienie w ściganie się swoimi złomami (przy czym zawsze szybciej jeździli ci, co mieli słabsze auta, tak jakby chcieli coś komuś udowodnić)

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1606 dnia: Kwiecień 04, 2011, 08:24:30 »
Bo trzeba mieć olej w głowie, żeby siadać za kierownicę. Ja też nie jeżdżę najwolniej, ale sytuacje typu re_ są mi bliskie. Kiedyś kumplowi z Poznania Corsę zwoziłem (Corsa D, 2008 rok) i miałem sytuację taką, że kretyn swoim złomistym BMW wyprzedzał mnie chyba z 30 sekund. Później jeszcze tym padłem cisnął się pod górkę i tam też wyprzedzał. Auta z naprzeciwka musiały zjeżdżać na pobocze.

Re_, czym jeździsz? :)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1607 dnia: Kwiecień 04, 2011, 09:33:15 »
Hehe, sam miałem znajomego, który wszystkim gadał że jazda zaczyna się przy 250, a licznik zamykał mu się na 240 :E nie wiem co i komu on chciał przez takie gadanie udowodnić :mrgreen: U nas też jest taka zgraja rumunów co wożą się takimi starymi Rekordami i Passatami, i patrzą się z taką pogardą jakby co najmniej X6 mieli :E i to żałosne ruszanie z piskami wszędzie gdzie się da... Co do motocykli zdarza się też że niektórzy kierowcy aut jeżdżą jak idioci, raz mi taki na kierowca seicento wyjechał z prawego pasa na obwodnicy... Uczucie nie do opisania...

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1608 dnia: Kwiecień 04, 2011, 11:17:00 »
Właśnie kolega uświadomił mi podliczając, ile wydaję miesięcznie na żarcie.
Same jajka to 55zł, ser biały 70zł, nie mówiąc już o reszcie... Chyba czas zakończyć robienie masy...
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1609 dnia: Kwiecień 04, 2011, 13:51:56 »
lol dopiero dzisiaj wysłał paczkę  :O

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1610 dnia: Kwiecień 04, 2011, 13:53:41 »


Re_, czym jeździsz? :)
Juz pisalem kiedys- volviakiem s80 T6. No, nie liczac kiedy jest slizgawica, szczerze przyznaje sie do obaw jazdy tylnonapedowka w zimowych warunkach (zwyczajnie nie umiem do konca ogarnac takiego auta) i wtedy smigam autkiem mojej zony :)

Mnie generalnie nie kreci sciganie sie po ulicach, jednak bywam zlosliwy. Szczegolnie czesto to sie dzialo jak jezdzilem poprzednim autem, wszelkiej masci dresiarze potrafili ostentacyjnie zjechac zza mnie na prawy pas pod swiatlami, bo przeciez ich piekne autko po tuningu z allegro ma wiecej powera niz jakis tam francuz (jezdzilem poprzednio C5). Mysle, ze wielu sie nie spodziewalo, ze pod maska u mnie gralo 6 cylindrow. Jednak, tak podsumowujac, jak kogos kreci fakt, ze moze rozwalic sie na najblizszym autobusie/latarni/drzewie etc. to jego sprawa, wychodze z zalozenia nic nie musze nikomu udowadniac na drodze scigajac sie ze wszystkimi i na sile wyprzedzajac w ruchu miejskim jedno auto (co oczywiscie nie sprawia ze jest sie szybciej w domu), jak potrzebuje to mam zapas mocy by w trasie "lyknac" 2-3 auta naraz i przy tym poczuc przyjemne wgniatanie w fotel :) i nic wiecej mi nie trzeba :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1611 dnia: Kwiecień 04, 2011, 19:00:09 »
Sam mam ciężką nogę i lubię depnąć ale jak widzę idiotów, którzy się ścigają na drodze krajowej, a potem sie chwalą że wyciagnęli 200km/h na drodze, gdzie ja powyżej 120km/h nie wychodzę nigdy, to mnie krew zalewa. Inna kwestia to Ci, którzy mają mocniejszy samochód ale jeżdzą jak niedzielny kierowca. Spod świateł Cię wyprzedzą, bo mają lepsze przyspieszenie, a potem taki się wlecze 70km/h i nie idzie go wyprzedzić, bo z naprzeciwka caly czas coś jedzie. Pomijam już asów, którzy na rondzie ścinają i jadą praktycznie prosto, już pare razy tak miałem, że jadę wewnętrzym pasem, a koleś po zewnętrznej zamiast po łuku pojechać, to wali prosto i ja muszę uciekać w lewo albo hamować, żeby się nie zderzyć.

Co do wiejskiego tuningu to dzisiaj widziałem takiego jednego w starym clio ze spojlerem, masą naklejek, obniżonymi progami, itd. a do tego jeszcze w oczojebnym kolorze no i piękne kołpaki, bo na porządne felgi nie starczyło :E. Za kółkiem oczywiście siedział jakiś typowy wieśniak, który dumnie się patrzył jakby niewiadomo co za samochód miał.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1612 dnia: Kwiecień 04, 2011, 19:56:21 »
Ja swoim motocyklem mogę objechać większość puszek, także jak któryś dresik próbuje mnie sprowokować, zawsze odpuszczam. To tak jakby bić się z małą dziewczynką.  :E

Co do wiejskiego tuningu, to widziałem dzisiaj pro zrobionego Lanosa w gazie...  :ok: :ok:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1613 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:12:41 »
Mój znajomy miał kadeta który wyglądał jak batmobil :E

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1614 dnia: Kwiecień 04, 2011, 22:02:16 »
Znajomy to krzychu ? XD

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1615 dnia: Kwiecień 04, 2011, 22:09:01 »
Hehe :P nie, Karol :E ten kadet był jedyny w swoim rodzaju xD ale nie powiem, nie jedną noc w nim spędziłem, nie jedno piwo w nim wypiłem :mrgreen: aż się łezka w oku kręci, niestety, Karol się przeprowadził i nie ma już z kim pić w batmobilu :( zresztą batmobil też już się wyniósł na niebiańskie autostrady :angel:

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1616 dnia: Kwiecień 04, 2011, 23:14:58 »
Co do wiejskiego tuningu, to widziałem dzisiaj pro zrobionego Lanosa w gazie...  :ok: :ok:
Nie wiem czy to 'pro' odnosi się do zwieśniaczonego wyglądu czy do tego, że niby wypas a ma lpg;
jeśli to drugie to często na lpg idzie auto wystroić na wyższą moc jak jest jakieś turbo, poza tym po Krakowie jeździ jakaś impreza, która była robiona w jakiejś profesjonalnej firmie tuningowej i na lpg ma zdecydowanie lepsze parametry

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1617 dnia: Kwiecień 04, 2011, 23:19:15 »
Gaz do kuchenek, ropa do traktorów.

 :P

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1618 dnia: Kwiecień 05, 2011, 00:04:54 »
to idąc tym torem myślenia uzupełnię:
(...) benzyna do zapalniczek a alkohol do gardeł i samochodów :)

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #1619 dnia: Kwiecień 05, 2011, 07:48:54 »
... i księża na Księżyc.
Lost in universe.