Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638621 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 03, 2010, 16:46:41 »
od razu go odpaliłeś, czy zaczekałeś parę godzin? może taki zimny z dworu za szybko się nagrzał, coś się skropliło, małe zwarcie i po grafice?
...

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 03, 2010, 17:25:02 »
Leżał pare godzin zanim go odpaliłem; teraz mimo mega artefaktów i w zasadzie wyświetlania dwóch obrazów, wbiłęm do menadżera urządzeń, i wywaliłem sterowniki od grafiki. Po tym restart, pojawił sie normalnie czytelny komunikat biosu od sieciówki, czarny ekran i tyle. Następne uruchomienie to sam biały ekran zmieniający się na czarny  tak w kółko; podłączony monitor nawet nie startuje

*

koldasz

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 04, 2010, 17:08:13 »
W d..e jezdze malo KzKGOP to takie slaskie MZK ,gora kilka razy w miesiacu i tylko problemy. Wypisali mi gapowe za nieczytelnie skasowany bilet. Kurna chata. A bylo skonczyc grafologie to bym wiedzial ze bilet jest nieczytelny. A i tak sie mu przed kanarami nie przygladalem damned Iteraz bede musial pojezdzic zeby to odkrecic. Ch..ra. Zly jestem

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 04, 2010, 19:46:12 »
Mam laptopa IBMa produkcji... acera  :O :-|

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 04, 2010, 19:47:11 »
Chyba żartujesz  :O
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 04, 2010, 19:53:12 »
IBM ThinkPad z serii i1400/1500 (nie wiem dokładnie modelu, w każdym razie 13" pasywna, celeron 400, akku NiMH). Cała seria "i" okazała się być robioną przez Acera na licencji IBMa  :-| Faktycznie coś mi ten plastik nie pasował.

Ale że kupiony za 20zł i to z oryginalnym zasilaczem i akku trzymającym 2.5h na wifi to inna sprawa  :E

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 04, 2010, 20:02:35 »
Z gieldy, czy skad Ty takie rzeczy bierzesz? :O
Zalatw mi prosze tez taka okazje :D
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 04, 2010, 20:06:07 »
Na rynku kupiłem, bez ramu i klapki od niego niestety, na obudowie nalepka 'nicht gestarted' (czy coś w ten styl, wiadomo o co chodzi), założyłem ram, działa.

Gość miał jeszcze jednego takiego (ale już z popękana obudową) i A20, z tym że ten się rozpadał do środka.

Ogólnie z tym rynkiem wieluńskim jest tak że raz na pół roku się coś trafi, ale jak już się trafi...  :wink:

z akumulatorem mnie delikatnie przytkało, nie powiem, przed podłączeniem do sieci miernik pokazywał 2V, tylko raz miałem przypadek takiego przebudzenia  akku wcześniej (toshiba jakaś na 486, też nimh, po kilku ładowaniach trzymał 1.5h)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 20:07:53 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Szczepan169

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 04, 2010, 20:15:42 »
A mi PC się rozwalił, tzn. że startuje ale wyskakuje błąd pliku Win32.exe i się restartuje (tak, wiem muszę przeinstalować system, odzyskałem już dane z tego dysku).
Jak sobie tak myślę że czeka mnie przywracanie i instalowanie tego wszystkiego, tak żeby przywrócić to do pierwotnego stanu to mi się chce za przeproszeniem żygać :S :-|  :O  :mad: :kill:

pozdrawiam

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 04, 2010, 20:29:31 »
Mi dokladnie tak samo padl laptop... :/
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 04, 2010, 23:26:31 »
Mi też ostatnio padł komp i dostaje  :mad: postawiłem sam system nic nie instalowałem i nawet nie mam zamiaru  :kill: Od tamtego czasu jadę na linuksie bo nie trzeba żadnego dodatkowego badziewia instalować..

swoją drogą kanar mnie dziś spisał w mzk i 80pln pójdzie się :mad:
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 04, 2010, 23:46:29 »
Heh... mam 23 monety na koncie w Farmville, 4 godziny temu doszły mi plony na farmie, a od godziny już trwa przerwa techniczna Facebooka :( jak pójdą na przemiał to nie będę miał nawet monet by zaorać pole :(
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Emati

  • 44
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 05, 2010, 17:01:41 »
Prawdopodobńe zwalony konkurs fizyczny  :-| :-|

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 05, 2010, 21:07:16 »
Grypa żołądkowa... od dzieciaków...  :(

*

Offline grigor1993

  • **
  • 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 05, 2010, 21:29:55 »
Dotarł do mnie 'w pełni sprawny' laptop, pominę, że paczka poszła na zły adres. Instalacja windowsa, bangla, film fullHD z ciekawości... bangla i to nieźle. No to super. Odpalam 3DMarka, podziałał chwile i restart  :O No to zmiana sterowników (ze ściągniętych przez win7 na stery ze strony nVidii), odpalam 3DMarka, zawiesił się i pokazał mnóstwo artefaktów. Restart a tu już w czasie ładowania biosu artefakty i zamiast czarnego ekranu, zielony. Czekam dłuższą chwilę, laptop od początku na podstawce chłodzącej, która dmucha na max, klikam 'power', mrugnęły diody i nic. Jeszcze tak dwa razy i cały czas to samo. Poszedłem odetchnąć chwilę, opanować nerwy. Po powrocie klikam power i jest! uruchamia sie, ale wciąż mnóstwo artefaktów i przekłamanie koloru :/ Teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy

Jak sprzedawca nic nie zrobi w tym kierunku aby naprawić sprzęt lub oddać pieniądze to spróbuj jak ci powiem.
Nałóż nową pastę termo na kartę grafiki, lub chipset jeśli masz wbudowaną. Mnie i wielu moim kolegom to pomogło. Możliwe że z pasty zrobił się beton. 
Narqa nie ma mnie dla nikogo.....

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 05, 2010, 21:41:48 »
Paste zmieniłem na dzień dobry (fakt, że po uszkodzeniu :/ ) z silikonowego badziewa na całkiem przyzwoitą prod. Zalman (zawiesina srebra). Niestety objawy wyraźnie sugerują brak styku pomiedzy GPU a płytą główną. Po parunastu godzinach odpaliłe ponownie i ładował windowsa bez problemu, az załapał temperaturę i obraz zaczął się pokrywać przedmiotami o specjalnych właściwościach tudziez artefaktami

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 05, 2010, 21:46:07 »
hehe, u mnie na co dzień jest odwrotnie, karta grafiki może pracować dopiero jak nabierze temperatury :E
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline WiLLove

  • **
  • 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Apple iPhone 3GS
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 06, 2010, 16:08:44 »
Gniazdo usb w wizardzie poszło się ******  :-(

*

Offline Kokan

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: THC TyTN II ; THC Magic ;]
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 10, 2010, 23:24:06 »
na allegro kupilem wyswietlacz http://allegro.pl/item904841103_lcd_ekran_digitizer_dotyk_htc_tytn_ii_kaiser_p4550.html  widzialem ich komentarze ale chcialem dac im szanse oraz nie zaprzecze kierowalem sie cena i roczna gwarancja pieniadze wplacilem zaraz po otrzymaniu maila z danymi do wplaty... jak sie okazalo komenty w 100% sluszne sprzedajacy okazal sie zwyklym naciagaczem dzisiaj dostalem maila

WITAM SERDECZNIE, W DNIU DZISIEJSZYM TO ZNACZY
9 LUTEGO 2010 WYSTĄPIŁY PROBLEMY Z PŁYNNYM INTERNETEM W NASZEJ FIRMIE, NIESTETY NIE MAMY MOZLIWOSCI
WYSYLANIA PACZEK, NANOSZENIA WPŁAT ITD
PONIEWAZ WSZYSTKO OPIERA SIĘ NA PROGRAMIE INTERNETOWYM;-)
MAMY POTWIERDZENIE OD DOSTAWCY, ZE BEDZIE WSZYSTKO JUZ WPORZADKU W GODZINACH WIECZORNYCH, DLATEGO WIECZOREM ZOSTANA NANOSZONE PRZELEWY I ZOSTANĄ SPAKOWANE RÓWNIEŻ PRZESYŁKI DLA PANSTWA
JUTRO ZOSTANA ODDANE NA POCZTE

UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TA WIADOMOSC OTRZYMALI WSZYSCY KONTRAHENCI
PROSZE NA NIA NIE ODPOWIADAC.

ZA UTRUDNIENIA BARDZO BARDZO PRZEPRASZAM

JAROSLAW JAKUBIAK

niby nie powinienem publikowac jego imienia i nazwiska lecz pisze to jako przestroge jakos ten mail do mnie nie przemawia w polaczeniu z negatywnymi komentarzami ... taniej nie zawsze znaczy dobrze mail napisany z capsem jak wiesniak ... probowalem dzwonic pod numer z aukcji komorka milczy jak zakleta ... czy w naszym kraju na kazdym kroku musimy sie sispotykac z oszustami i kretaczami ? ;/ wystrzegajcie sie na allegro urzytkownika wszystko_z_uk
Zabrania się:w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie) lub 350x40px (w pionie).

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 10, 2010, 23:53:42 »
Człowieku, dzwonisz do firmy o tak późnej godzinie i się dziwisz, że telefon milczy? Ponadto chyba mi nie powiesz, że Ty nigdy nie miałeś awarii komputera lub łącza internetowego? Piszesz, że komentarze w 100% potwierdzają, że to oszust, to po kiego grzyba kupowałeś u nich, skoro po samych komentarzach uważałeś ich za oszustów? Pomijam już fakt, iż odsetek komentarzy negatywny jest bardzo niski w porównaniu do całości komentarzy. Dodatkowo ubliżasz temu człowiekowi wyzywając go od wieśniaka, tym samym obrażasz także ludzi ze wsi, w tym np. mnie. Dodatkowo innym zarzucasz, że nie potrafią pisać jak należy, a sam popełniasz błędy ortograficzne, zamiast najpierw dogadać sie ze sprzedawcą (dzwonienie w godzinach wieczornych nie jest moim zdaniem próbą dogadania się ze sprzedawcą, a wręcz przeciwnie uznałbym to za brak dobrego smaku).

*

Offline Kokan

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: THC TyTN II ; THC Magic ;]
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 11, 2010, 00:26:50 »
o jak poznej porze ? dzwonilem chwile po tym jak dostalem maila w dodatku kilka razy w ciagu dnia (chwile po 14 dostalem maila)... mieszkaniec wsi nie ma nic wspolnego z wiesniakiem przynajmniej w moim rozumieniu ... mialem awarie fakt lecz prowadzac dzialalnosc zawsze znajdzie sie jakis sposob aby sie skontaktowac jesli tylko sie chce nie mydlac komus oczu po kilku dniach ... po co kupowalem od nich poniewaz mialem iskierke nadziei ze problemow nie bedzie bo i dalczego maly by byc jednak okazalem sie naiwniakiem co do "odsetka negatywnych komentarzy" jestem w stane na poczekaniu poazac Ci kilku allegrowizow z wieksza iloscia komentarzy i duzo lepszym wspolczynnikiem lecz jak pisal gzies Antej komentarze mozna nabic sobie sprzedajac  np waciki poniewaz do starszych nie ma wgladu wiec one nie maja duzego znacznia chodzi mi oczywiscie o pozytywne ... co do mojej ortografi fakt nie jestem orlem i na tym poprzestane
Zabrania się:w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie) lub 350x40px (w pionie).

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 11, 2010, 07:16:32 »
Zaraz komisja wojskowa xD

*

koldasz

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 11, 2010, 10:26:58 »
Zaraz komisja wojskowa xD
łączymy się w bólu haha :) :) :)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 11, 2010, 11:42:04 »
Ponadto chyba mi nie powiesz, że Ty nigdy nie miałeś awarii komputera lub łącza internetowego?

Jak działalność opiera im się na internecie i coś takiego jak "awaria łącza" ich dotyka to są idiotami.


(chyba nie muszę wyliczać możliwości połączenia się z internetem ?)

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 11, 2010, 12:21:36 »
spieprzylem teorie na prawku 3 błedami i teraz musialem placic za kolejny plus 50% praktycznego ja pierd.... :-?
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 11, 2010, 14:15:01 »
Spokojnie, kumpela ma (miała) dzisiaj 3 podejście, 2 razy praktyczny na tym samym skrzyżowaniu oblała  :wink: wyniku dzisiejszego jeszcze nie znam.

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 12, 2010, 09:25:52 »
po napisaniu dzisiaj posta na forum podlaczylem g1 do ladowarki i zapomnialem go ze soba zabrac :( estem teraz na nawaznieszych lekcach odciety od internetu, na dodatek jeden z rutorow w szkole nie zial prawidlowo ;/

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 12, 2010, 09:36:33 »
a jak wygląda zianie prawdiłowe  :E
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 12, 2010, 10:12:31 »
a jak wygląda zianie prawdiłowe  :E
chodzi o dziala ;)
zreszta  widze ze nawet ten ruter dziaa

*

koldasz

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 12, 2010, 11:04:26 »
po napisaniu dzisiaj posta na forum podlaczylem g1 do ladowarki i zapomnialem go ze soba zabrac :( estem teraz na nawaznieszych lekcach odciety od internetu, na dodatek jeden z rutorow w szkole nie zial prawidlowo ;/
kendii bez autokorekty widze piszesz po polskiemu :) albo uzywasz jakiejs klawiatury ekranowej :P