Moje gry życia na PPC....:)

  • 1081 Odpowiedzi
  • 355110 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #960 dnia: Luty 05, 2009, 19:51:29 »
po co odrazu 6 ;p jeszcze 4 i 5 przecież ;p chyba ze po japońsku ktoś chce ;p to niech od 1 zaczyna


A tam po japońsku. Miałem Wszystkie części Finala (nie licząc części 3) na PSXa. Były po angielsku. Grafa straszna, ale przecież nie to się liczy w tych grach :D

*

Offline Airice

  • ***
  • 271
  • Sprzęt: HP 114 + panasonic SDHC 4GB
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #961 dnia: Luty 05, 2009, 20:35:13 »
po części rozbawiasz mnie ale wprowadziłem w bład ;p

wersje 4-6 oficjalnie sa po japońsku na NES'a, po sukcesie Square wypuścił w Ameryce wersje ocenzurowaną, prostrzą i bardziej ogłupiałą pod nazwami 1-3 na SNES'a poprawiając grafe do możliwości konsoli. Potem wyszła wersja na GBA(Dawn of Soul bodajże czyli wersja I&II) oraz na PSX (Origins też I&II)

włacz sobie I i IV na przykład i bedzie to samo krótko mówiąc xD

ale to tylko tak na marginesie bo i tak ważne ze gra wymiata i mało co ją pobije ;p

*

nothin

Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #962 dnia: Luty 05, 2009, 20:38:24 »
ffix bije je wszystkie.
nie jestem szczegolnie konsolowcem, ale gra mnie powaliła na kolana, genialna, rewelacyjnie wykonana bajka.

zdecydowanie też warto polecić nieśmiertelnego chrono triggera na snes..imo.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 20:40:37 wysłana przez nothin »

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #963 dnia: Luty 05, 2009, 20:40:49 »
Ja grałem na pocketnesie w FF1 i jak na tak starą grę to wrażenia BARDZO pozytywne. Pokemony na GB ssą przy FF. Szkoda tylko, że usunąłem sobie zapis, ale i tak nie wiedziałem co zrobić bo zabiłem jakiegoś gościa co miał mi dać jakiś kamień za koronę a on spieprzył po walce ;/ No ale może to dla mnie nauczka, żeby czytać filmiki xp

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #964 dnia: Luty 05, 2009, 21:18:57 »
Seria Final Fantasy urzekła mnie kiedy pierwszy raz zobaczyłem jeszcze na PC część VIII. To było niesamowite przeżycie, dlatego zapragnąłem zagrać w starsze części. Zacząłem od części pierwszej. Wszystkie części są dla mnie wspaniałe, ale IV, VI, VII, VIII i IX to moje ulubione. Jak już wspomniałem część IV i V przechodziłem na PSone i nie były to jakieś wersje upośledzone, tylko zremasterowane wzbogacone o dodatkowe filmiki.
Dokładnie były to te wersje:
http://allegro.pl/item541633398_final_fantasy_4_pal_psx.html
http://allegro.pl/item541634422_final_fantasy_5_pal_psx.html

Tylko część III nie pojawiła się na PSXa. Wyszła za to w poprawionej wersji na Nintendo DS. Z tego co wiem to na dniach ma na tą konsolkę wyjść część IV. Chyba znowu kupię DSa :P

*

Offline Airice

  • ***
  • 271
  • Sprzęt: HP 114 + panasonic SDHC 4GB
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #965 dnia: Luty 06, 2009, 19:44:26 »
upośledzenia nie zauwazyłes bo nie grałes po japońsku ;P

ale tak wliczając inne gry na snesa to można tez polecić Lufia i Lufia II :>

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #966 dnia: Luty 09, 2009, 21:08:24 »
Dobra, mam PPC już dwa miechy ponad więc wypiszę swoje ulubione gry (poza emulatorami)
Warfare Inc. - Wspaniały RTS, gramy we trzech przez Wi-Fi i jest cudownie! Masa map, niezła grafika, super rozgrywka.
Quartz 2 Deluxe - Wolałem starą dwójkę, ale tamta koledze na g900 nie działa. Może nie jest szczególnie emocjonująca, ale w wolnej chwili można zagrać samemu, a przez wifi też nie jest źle. Chyba najlepsza gra tego typu w jaką grałem.
CoD2 - Nie miałem okazji zagrać na dwóch, ale solo jest dobrze.
Dugneon Master - Stary hit w przenośnej wersji. Troszkę wszystko małe, ale klimat pozostaje! Nie ma to jak w podróży ponawalać Gothmogiem z ognistych kul w pełzające kamienie ;D
Rayman Ultimate - Klasyczna platformówka, bardzo ładna grafika, dobrze się gra.
Orions: Legend of Wizard - Wspaniała gier do grania na lekcji przez wifi. Pod ławką gra się cudownie :D Bo np. w Warfare ciężko było kierować całym wojskiem kontrolując cały czas nauczyciela. Próba gry skończyła się upadkiem ppc z kolan ;P
HoD 3D - Bardzo fajny shooter!
Gloop Zero - Fajna gra logiczna, dobra jak nie ma zbyt dużo czasu, żeby pograć.
WWP - Wormsy na ppc, szkoda, że nie można robić drużyn własnych, ale fajny tytuł jak ktoś mówi "jaki fajny telefon, masz jakieś gry?" bo w wormsy każdy umie grać :D
Pocket Heroes - Moja ulubiona część heroesów i do tego odpicowana. Brakuje kampanii, muzyki (cudo w H2 było), animacji walk oraz widoku na zamek, ale i tak wspaniały tytuł. Zakochać się można ;D

Wiem, że sporo wypisałem jak na dwa miechy korzystania, ale nie wyobrażam sobie, żeby któreś z tej gier nie było w tej liście, a lubię bardzo grać w gry. Oczywiście grałem w dużo więcej, ale wypisałem tej najlepsze ;D

*

nothin

Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #967 dnia: Luty 09, 2009, 21:21:13 »
masz plusa za wspomnienie dungeon mastera, nie spodziewałem się...
port jest BOSKI, tyle ode mnie...dodam jeszcze tylko, że jest oczywiście też chaos strikes back.

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #968 dnia: Luty 09, 2009, 21:28:37 »
No wiesz... wspomnienia z dzieciństwa. Jak chodziłem do przedszkola to ojciec grywał w to po nocach, więc wbiłem sobie do głowy, że to dobra gra i tak mi zostało :D Zresztą tak samo jak Legenda Kyrandii - potrafię to przejść 3 razy pod rząd. Prawie jak informatyk z aleryje...

A portowi do boskości niestety trochę brakuje - nie da się grać na fullscreen landscape no i trzeba sterować klawiszami na ekranie... Ale i tak jest w spaniały i do tego darmowy!

*

Offline kakaroto666

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV c550 -> XDA IIs -> XDA Exec -> HTC Diamond
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #969 dnia: Luty 15, 2009, 19:27:12 »
Cytuj
Czesiorazdwatr    
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedz #968 : Luty 09, 2009, 21:08:24 »

Pocket Heroes - Moja ulubiona część heroesów i do tego odpicowana. Brakuje kampanii, muzyki (cudo w H2 było), animacji walk oraz widoku na zamek, ale i tak wspaniały tytuł. Zakochać się można ;D

Spróbuj Palm heroes... Będziesz pod jeszcze większym wrażeniem :) i dźwięki są etc...
http://www.palmheroes.com/
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 19:28:47 wysłana przez kakaroto666 »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #970 dnia: Luty 15, 2009, 19:59:48 »
to jest ta sam gra  :-?
wcześniej nazywała się PocketHeros

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #971 dnia: Luty 15, 2009, 21:38:43 »
Może i są dźwięki ale mi brakuje cudownej ścieżki dźwiękowej z Homm2 :)

*

Offline kakaroto666

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV c550 -> XDA IIs -> XDA Exec -> HTC Diamond
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #972 dnia: Luty 15, 2009, 22:22:15 »
Może i są dźwięki ale mi brakuje cudownej ścieżki dźwiękowej z Homm2 :)

Ja godzinami grałem w Homm 3  :) a ja miałem pocket heroes i palm heroes i to dwie różne gry... w ogóle inne graficznie etc :)

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #973 dnia: Luty 16, 2009, 07:13:59 »
Cytuj
a ja miałem pocket heroes i palm heroes i to dwie różne gry... w ogóle inne graficznie etc
:O mam tą grę od początku od wersji demo 0.41 beta (wersja do dziś darmowa)
niczym się nie różni PocketHeroes 1.02 (chyba do tej wersji było w nazwie Pocket) od PalmHeroes 1.03 poza nowymi mapkami i kilkoma dodatkami
producenci Ci sami, forum to samo, wszystko to samo, po prostu po prawnych problemach z właścicielem praw do Herosów na PC zmieniła się nazwa ot co
poczytaj na forum PalmHeroes oraz w wątku na naszym forum ->  http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=49911.0
tytuł wątku i pierwszej wiadomości został edytowany przez autora (edycja po ukazaniu się nowej wersji) natomiast zobacz jakie są tytuły kolejnych wypowiedzi i zobacz o czym piszą uczestnicy dyskusji

jeśli miałes wcześniej wersję PocketHeroes beta 0.41 a teraz wszedłes w posiadanie PalmHeroes 1.03 to faktycznie zmiany są zauważalne ale to nie jest nowa inna gra, to jest ewolucja starej wersji
od pełnej pierwszej wersji PocketHeroes 1 do PalmHeroes 1.03 zmian graficznych nie było

poczytaj jeszcze tutaj, może zechcesz pomóc? -> http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=111958.0
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2009, 07:16:04 wysłana przez marcinl »

*

Offline czeczek

  • ***
  • 319
  • Sprzęt: cztery es
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #974 dnia: Luty 20, 2009, 21:29:09 »
Bejeweld 2,

http://www.astraware.com/ppc/featured/bejeweled2/?skucode=0079-000-0167

jak dla mnie wypasizna, grałem na VGA i QVGA

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #975 dnia: Luty 20, 2009, 21:31:38 »
fakt, gierka niesamowicie wciągająca

ostatnio mi się nudzi i testuje wszystkie triale z astraware, tak też można sobie pograć, całkiem sporo tego mają.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline viposki

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, BlackBerry 9000
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #976 dnia: Marzec 06, 2009, 06:15:02 »
Ja głównie pogrywam w mózgorozruszacze:

- Traffic Jam
- Traffic Jam 2
i tego typu umysłówki.

A ostatnimy czasy pogrywam w Warlords 2 :)
Wszyscy jesteśmy psychiczni ale nie wszyscy zdiagnozowani.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #977 dnia: Marzec 09, 2009, 17:16:03 »
Ja głównie pogrywam w mózgorozruszacze:

- Traffic Jam
- Traffic Jam 2
i tego typu umysłówki.

A ostatnimy czasy pogrywam w Warlords 2 :)


Nawet nie wiedzialem, ze jest Warlords dla PPC. Pamietam jak sie w to kiedys zagrywalem. Dzieki.

*

Offline bax87

  • *
  • 85
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #978 dnia: Marzec 22, 2009, 20:11:59 »
Witam stare ale jare i dają wiele rozrywki: - oczywiście darmowe
Szachy:
PIRACTWO
Warcaby:
PIRACTWO

Szczególnie polecam szachy naprawdę początkujący nie mają szans z PPC - polecam wypróbować.

 PIRACTWO (tomaszkap)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 22:12:14 wysłana przez tomaszkap »

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #979 dnia: Marzec 22, 2009, 21:00:38 »
Jako wielki fan mechów zacząłem grać Metalion 2. Gra ma piękną grafikę, a działa bez ścięcia na 400mhz. Muzyka też niezła, jak na razie miałem 3 mechy do wyboru + możliwość kupowania dodatków. Polecam każdemu! Naprawdę dobra gra :)

Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #980 dnia: Kwiecień 11, 2009, 10:52:34 »
redSector2112 to gierka ktora wciaga do bólu ...swietna grafa 3d, mozliwosc konfiguracji detali,mysle że pójdzie na wolniejszych sprzetach...wymagane 400Mhz i gra pod wm5 i 6.1 ale np pod acer n10 300Mhz teś śmiga

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 13:22:55 wysłana przez yaroos2 »
tungsen T, T3, dell Axim X51V, x50v, x51,x50, ipaq2750,ipaq2490,xperia X10, xperia X1

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #981 dnia: Kwiecień 16, 2009, 18:37:14 »
Jako wielki fan mechów zacząłem grać Metalion 2. Gra ma piękną grafikę, a działa bez ścięcia na 400mhz. Muzyka też niezła, jak na razie miałem 3 mechy do wyboru + możliwość kupowania dodatków. Polecam każdemu! Naprawdę dobra gra :)


Też lubię mech więc postanowiłem spróbować. Zapowiada się naprawdę ciekawie :D

Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #982 dnia: Maj 09, 2009, 19:30:25 »
Może spotkał ktoś jakąś grę z kategorii "skradanek".Wujek Google nie pomaga.Szukam czegoś w stylu Metal Geara lub Thiefa ( wykonanie różne,ale pomysł podobny :wink:).Zastanawiałem się także na Dungeon Keeperem,lecz poszukiwania nie przyniosły skutku.

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #983 dnia: Maj 09, 2009, 20:48:14 »
Co do skradanek, to Assassin's Creed HD byłoby dobre, ale najlepiej jak masz QVGA.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #984 dnia: Maj 11, 2009, 07:48:21 »
Ja ostatnio zagrywam się w Dungeon Quest na G1. Gierka naprawdę wciąga. Będę musiał sprawdzić, czy na WM też można w to pograć.

Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #985 dnia: Maj 31, 2009, 22:32:56 »
Warfare to świetna strategia jednak nie moge już w nią grać...zmieniłem rom z windowsa 6 na 5  rom t-mobile...i tu niespodzianka  warfare ma straszne lagi , wie ktoś co poradzić ? przeinstalowałem gre, i dodam że inne gry ,snails tomb raider chodza normalnie tak jak chodziły , a chciałbym żebyi  warfare działało jak należy w końcu nie po to się płaci ... pozdrawiam i prosze o pomoc , dodam jeszcze że po przejściu z 6 na 5 zamiast 20 mb ram mam 32, procesor na 624 ,  także to raczej nie wina sprzętu ,być może ta gra nie działa pod 5-tką jak trzeba...rch
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2009, 22:49:38 wysłana przez pajordark »

*

Offline Irula

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPAQ 214;ASUS P565
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #986 dnia: Czerwiec 01, 2009, 15:16:27 »
Pogrywam czasami dla odprezenia a ulubiona gierka to SKY FORCE Reloaded PPC v1.0 byInfinite Dreams

a wczoraj zainstalowalem NFS , fajna zabawa :ok:

*

Offline Raptor-1

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BlackBerry 9000
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #987 dnia: Czerwiec 12, 2009, 23:14:42 »
Warfare to świetna strategia jednak nie moge już w nią grać...zmieniłem rom z windowsa 6 na 5  rom t-mobile...i tu niespodzianka  warfare ma straszne lagi , wie ktoś co poradzić ? przeinstalowałem gre, i dodam że inne gry ,snails tomb raider chodza normalnie tak jak chodziły , a chciałbym żebyi  warfare działało jak należy w końcu nie po to się płaci ... pozdrawiam i prosze o pomoc , dodam jeszcze że po przejściu z 6 na 5 zamiast 20 mb ram mam 32, procesor na 624 ,  także to raczej nie wina sprzętu ,być może ta gra nie działa pod 5-tką jak trzeba...rch


Moze poszukaj innego romu wm05? Warfare inc powinno dzialac dobrze, ja gralem calkiem na ipaqu z wm2003 i te gre wspominam bardzo pozytywnie do dzis :).
Historia: SE k300i, Moto Mpx200, SE k550i, I-mate JAQ3, HTC Kaiser, iPohne 3g,

*

olmeca

Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #988 dnia: Czerwiec 13, 2009, 11:25:56 »
Ze swojej strony na dzien dzisiejszy zaproponuje do kompletu Hidden Expedition: Titanic, gra wciagajaca i dajaca nam mozliwosc jeszcze poznawania jezyka :grin:

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: Moje gry życia na PPC....:)
« Odpowiedź #989 dnia: Czerwiec 13, 2009, 15:31:08 »
Moje gry zycia to zdecydowanie Bubble Breaker i Pasjans :D Te gry mają niesamowitą grywalność. Czasem wolę grać w to niż GTA4.