Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest

  • 853 Odpowiedzi
  • 172437 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #600 dnia: Marzec 23, 2008, 12:58:41 »
Według mnie to ilość procent przejechanej trasy powinno być po prostu dostępne jako jeden ze zmiennych elementów pilota. Jak ktoś woli zamiast prędkości wiedzieć ile % trasy przejechał to wybiera i tyle.

Tylko mnie (piszę za siebie) zupełnie nie interesuje wartość liczbowa procentów tylko wykres i dodatkowo z punktami "przez".

Ewentualnie pomyślałbym tylko nad zaostrzeniem samych konturów, bo możliwe że te w słońcu mogą być trudnodostrzegalne.

Tak:

lub

Wg mnie jest to do poprawki, okienko takie powinno być wyświetlany na samym wierzchu.

Zawsze możesz tapnąć i wyłączyć te przyciski ...

ale propozycji do zmian, aqrat zgłupieje.

Nie wszystko wysyłam do supportu - tylko informacje sensowne i ogólnie aprobowane.
Zresztą AM przegląda to forum i sama zobaczy opinie i czy dana funkcjonalność jest akceptowana.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2008, 13:09:47 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline andrep

  • ***
  • 432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MioP550,VivoS6,Samsung M51 AM PL Android i AA
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #601 dnia: Marzec 23, 2008, 13:21:53 »
Darku Foto jestem pełen uznania! świetna robota nawet w Święta pracujesz :)pasek postępu - super
Poazdrawiam

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #602 dnia: Marzec 23, 2008, 20:32:00 »
Parking "Park and ride" (koło stacji Metro Marymont) bo zwykle zaznaczenie tej trasy kończy się zwisem aplikacji :(

Tam jest zablokowana dla ruchu ulica (Włościańska, od Braci Załuskich do Kłodawskiej).
Wywala Ci aplikację, jak trafisz na nietypową sytuację (gdy nie da się wyznaczyć trasy).
Masz tylko częściową rację bo jest zablokowana Włościańska pomiędzy Braci Załuskich a Kłodawską natomiast wjazd na parking jest od kłodawskiej do której można spokojnie dojechać od drugiej strony  czyli np od Poli Gojawiczyńskiej.  Ale zauważyłem dziwną  rzecz, że problemy występują na rasach wyznaczanych w warszawie o długości do ok. 10km... a na trasach np 13-15km już nie..... Nie występują te problemy na trasach wyznaczanych np. w Bydgoszczy....


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2008, 22:58:57 wysłana przez Lutek II »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #603 dnia: Marzec 23, 2008, 20:50:17 »
Nie wiem jak często wyjeżdżasz z domu. Ja dość często i wracając z miejsca pracy do hotelu, nie zawsze mam ochotę na brnięcie przez menu i listy.
Wiesz... To zależy jak często zmieniasz hotel... Ja zasadniczo mam kilka (max kilkanaście) miejsc "preferowanych" na terenie Polski i te miejsca mam właśnie w ulubionych... :)
Napisane: Marzec 23, 2008, 20:45:47
skoro ma być trójkolorowa ikona gps koło baterii to po co ma się świecić cały czas na zielono (przy dobrej dostępności satelit). Jak będzie dużo to nie powinna się świecić, bo po co dodatkowy element na ekranie, a i tak 95% użytkowników tego nie używa tego do nawigacji podczas jazdy. Powinna być (jeżeli już musi, ale to i tak powinno być jako opcja), na żółto słaby sygnał i czerwony brak sygnału, tyle wystarczy.
Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że dla nas (zaawansowanych użytkowników) napis "Brak sygnału GPS" śmiało można zastąpić ikoną z "trzema diodkami"...
Zwykły małokumaty user może mieć problem...
Zatem sugestia...
Opcja w Menu do zaptaszkowania - pokazuj graficzny status GPS - co zaptaszkowane da obrazek, a odptaszkowane, pozostawi napis tak, jak to jest obecnie...
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #604 dnia: Marzec 23, 2008, 20:58:50 »
Jak jestem na wczasach to wprowadzam sobie nowy poi w ulubionych i klikam w zaznacz jako dom/praca .  Dotychczasowy poi "dom" nie znika z ulubionych tylko nie jest przypisany do ikonki i wystarczy wejść w ulubione i znowu go zachaczyć jako dom i jest po staremu Tak że dla mnie nie ma z tym problemu ale może  komuś rzeczywiście jest potrzebne więcej  takich ikonek więc proponuję tak : ikonka "dom" niech by była po staremu a ikonka praca niech by otwierała następne okno z kilkoma (6/9) ikonami do których można przypisać kilka innych ulubionych/POI. Co wy na to? 
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Stagos

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #605 dnia: Marzec 24, 2008, 09:26:56 »
Nie wiem co jest grane wszyscy testują AM 5.0 i przypuszczalny termin wprowadzenie jest przed latem, a znalazłem linki że juz w przyszłym tygodniu będzie można ją kupić o to te strony http://palmtop.pl/view.php?news_id=12076 i druga http://sklep.vobis.pl/oferta/gps_i_palmtopy/nawigacja_samochodowa_gps/889539_nokia_500.aspx

*

Offline andrep

  • ***
  • 432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MioP550,VivoS6,Samsung M51 AM PL Android i AA
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #606 dnia: Marzec 24, 2008, 10:08:02 »
Nie wiem co jest grane wszyscy testują AM 5.0 i przypuszczalny termin wprowadzenie jest przed latem, a znalazłem linki że juz w przyszłym tygodniu będzie można ją kupić o to te strony http://palmtop.pl/view.php?news_id=12076 i druga http://sklep.vobis.pl/oferta/gps_i_palmtopy/nawigacja_samochodowa_gps/889539_nokia_500.aspx
Witam
Nie przed latem tylko "przed wakacjami" to takie powiedzonko klubowiczów,nieznając terminu konkretnego tak się mówi.
Wszystkie znaki na niebie jak zauważyłeś wskazują jednak  że AM 5... wejdzie lada chwila,być może w tym lub przyszłym tygodniu :ok:
Pozdrawiam

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #607 dnia: Marzec 24, 2008, 10:35:41 »
Nie wiem co jest grane wszyscy testują AM 5.0 i przypuszczalny termin wprowadzenie jest przed latem, a znalazłem linki że juz w przyszłym tygodniu będzie można ją kupić o to te strony http://palmtop.pl/view.php?news_id=12076 i druga http://sklep.vobis.pl/oferta/gps_i_palmtopy/nawigacja_samochodowa_gps/889539_nokia_500.aspx
Będzie to będzie nie ma co gdybać. Czasem nas mamią przez kilka miesięcy, czasem o dziwo finalna wersja wychodzi miesiąc po pierwszej becie. Nie ma co się na ten temat rozwodzić.  :wink:

*

Offline matthiasgor

  • ***
  • 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad Vivo S, Nokia E7
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #608 dnia: Marzec 24, 2008, 12:08:06 »
Będzie to będzie nie ma co gdybać. Czasem nas mamią przez kilka miesięcy, czasem o dziwo finalna wersja wychodzi miesiąc po pierwszej becie. Nie ma co się na ten temat rozwodzić.  :wink:
[/quote

To zalezy od jakosci bety, ta 5.0 byla o niebo lepsza niz pamietne bety 4 :)]
--
Pozdrawiam
Maciej

*

Offline Slawek_ps

  • **
  • 153
  • Sprzęt: LOOX N520
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #609 dnia: Marzec 24, 2008, 13:03:34 »
Nie wiem co jest grane wszyscy testują AM 5.0 i przypuszczalny termin wprowadzenie jest przed latem, a znalazłem linki że juz w przyszłym tygodniu będzie można ją kupić o to te strony http://palmtop.pl/view.php?news_id=12076 i druga http://sklep.vobis.pl/oferta/gps_i_palmtopy/nawigacja_samochodowa_gps/889539_nokia_500.aspx
Ciekawe czy będzie w końcu obwodnica Kowala istniejąca od ponad półroku ( jakby ktoś nie wiedział to krajowa jedynka ) i wiele innych obwodnic które są nienaniesione na  AM4.5

*

Offline zibimak

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #610 dnia: Marzec 24, 2008, 15:48:50 »
Nie wiem co jest grane wszyscy testują AM 5.0 i przypuszczalny termin wprowadzenie jest przed latem, a znalazłem linki że juz w przyszłym tygodniu będzie można ją kupić o to te strony http://palmtop.pl/view.php?news_id=12076 i druga http://sklep.vobis.pl/oferta/gps_i_palmtopy/nawigacja_samochodowa_gps/889539_nokia_500.aspx
Ciekawe czy będzie w końcu obwodnica Kowala istniejąca od ponad półroku ( jakby ktoś nie wiedział to krajowa jedynka ) i wiele innych obwodnic które są nienaniesione na  AM4.5
Jest obwodnica Kowala i wspaniałe "długie" 20 km autostrady A1 pod Gdańskiem

*

Offline jachu77

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A696
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #611 dnia: Marzec 24, 2008, 17:03:39 »
Nie wiem jak często wyjeżdżasz z domu. Ja dość często i wracając z miejsca pracy do hotelu, nie zawsze mam ochotę na brnięcie przez menu i listy.
Wiesz... To zależy jak często zmieniasz hotel... Ja zasadniczo mam kilka (max kilkanaście) miejsc "preferowanych" na terenie Polski i te miejsca mam właśnie w ulubionych... :)
Napisane: Marzec 23, 2008, 20:45:47
skoro ma być trójkolorowa ikona gps koło baterii to po co ma się świecić cały czas na zielono (przy dobrej dostępności satelit). Jak będzie dużo to nie powinna się świecić, bo po co dodatkowy element na ekranie, a i tak 95% użytkowników tego nie używa tego do nawigacji podczas jazdy. Powinna być (jeżeli już musi, ale to i tak powinno być jako opcja), na żółto słaby sygnał i czerwony brak sygnału, tyle wystarczy.
Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że dla nas (zaawansowanych użytkowników) napis "Brak sygnału GPS" śmiało można zastąpić ikoną z "trzema diodkami"...
Zwykły małokumaty user może mieć problem...
Zatem sugestia...
Opcja w Menu do zaptaszkowania - pokazuj graficzny status GPS - co zaptaszkowane da obrazek, a odptaszkowane, pozostawi napis tak, jak to jest obecnie...

Wg. mnie najlepszy i najbardziej czytelny układ graficzny siły sygnału GPS to rosnący wykres słupkowy, co już jest sprawdzone np. w telefonach komórkowych jak również innych navi choćby TomTomie? Niepotrzebne byłyby wtedy diody i domyślanie się co który kolor diody oznacza. Oczywiście opcja ta powinna być do wyboru w Menu, a także przydałaby się skala mapy jak w poprzednich wersjach.  :smile:

*

Offline Wiceq

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 6S PLUS (iAM)
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #612 dnia: Marzec 24, 2008, 17:44:42 »
Wg. mnie najlepszy i najbardziej czytelny układ graficzny siły sygnału GPS to rosnący wykres słupkowy, co już jest sprawdzone np. w telefonach komórkowych jak również innych navi choćby TomTomie? Niepotrzebne byłyby wtedy diody i domyślanie się co który kolor diody oznacza. Oczywiście

Całkowicie się zgadzam. Nawet najbardziej tępy użyszkodnik wie wtedy, że jak "nie ma pola" to nie działa i trzeba wyjść na balkon.

Sprzedałem trochę nawigacji i przy AM nie raz mam teksty typu:
"Coś mi pan sprzedał. Działało tylko w samochodzie. Zaniosłem do domu i sie popsuło. Ciągle pisze, że czegoś szuka. Coś mu chyba brakuje ..."  :)

Większość ludzi nie obchodzą efemerydy, azymuty itp ale wskaźnik "pola" znają z komórek więc kojarzą, że jak pokazuje mało lub wcale kresek to niekoniecznie musi działać i trzeba np wyjechać z podziemnego parkingu żeby było OK.

IMHO taki "komórkowy" wskaźnik byłby w AM jak najbardziej na miejscu.


*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #613 dnia: Marzec 24, 2008, 18:48:51 »
Wg. mnie najlepszy i najbardziej czytelny układ graficzny siły sygnału GPS to rosnący wykres słupkowy, co już jest sprawdzone np. w telefonach komórkowych jak również innych navi choćby TomTomie? Niepotrzebne byłyby wtedy diody i domyślanie się co który kolor diody oznacza. Oczywiście opcja ta powinna być do wyboru w Menu, a także przydałaby się skala mapy jak w poprzednich wersjach.  :smile:

To też doskonały pomysł, takie rozwiązanie jest bardzo ergonomiczne, ale obarczone jest pewną wadą - otóż coraz więcej ludzi korzysta z nawigacji w smartfonach, a tam taki wskaźnik już jest i pokazuje właśnie poziom sygnału z modułu gsm. A więc zdublowanie wskaźników może być bardzo mylące.
Na dodatek niektóre modela PNA mające funkcję telefonu głośnomówiącego (łączą się po BT z telefonem użytkownika), także wyświetlają aktualny poziom sygnału gsm zdalnego telefonu.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #614 dnia: Marzec 25, 2008, 11:47:18 »
Wystarczy aby Automapa wysyłała info o prędkości jak Miploloc. Gdy prędkość średnia wynosi ok 5 km/h to oznacza korek.

Albo, że użytkownik sobie spaceruje piechotą. Dziękuję za dziesiątki zakorkowanych ulic przez spacerowiczów :)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline cichyq

  • **
  • 141
  • Sprzęt: HTC HD2; AM EU; HTC Sensation XE
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #615 dnia: Marzec 25, 2008, 12:19:18 »
Witam, nie jestem testerem, nie dostalem zaproszenia takze nie pisze do automapy.

Odnosnie wskaznika satelit(ów), to nie moze być to jakas cyferka, ktora wskazuje ilosc dostepnych satet(ów) ??
Moze ona byc kolo baterii, moze tez być odpowiedniego koloru w zaleznosci od ilosci (czerwony, zolty zielony).
Po prostu te kreski sa trudne do rozszyfrowania i chyba ciezko jest liczyc ilosc malutkich kreseczek podczas trasy na polskich dziurawych drogach ?? :)

Co do wskaznika postepu trasy, to wg mnie powinien byc jak najbardziej poziomy, zaszyty pomiedzy panelami pilota :)

Pozdrawiam,
Cichy
Nie kłóć się z głupim, bo zniży cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #616 dnia: Marzec 25, 2008, 12:58:38 »
Wystarczy aby Automapa wysyłała info o prędkości jak Miploloc. Gdy prędkość średnia wynosi ok 5 km/h to oznacza korek.
Albo, że użytkownik sobie spaceruje piechotą. Dziękuję za dziesiątki zakorkowanych ulic przez spacerowiczów :)
Tak BTW - coś mi tu nie pasuje...
Ile osób chodzi na spacer z włączonym PocketPC czy innym ustrojstwem jako urządzeniem nawigacyjnym i _oczywiście_ połączonym jakimś tam kanałem zwrotnym do internetu celem przesłania jakichś tam raportów...  :ohreally:
Stwierdzenie, że spacerowicze "zakorkują" dziesiątki ulic jest na obecne czasy _mocno_ przesadzone...
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline buran

  • 28
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #617 dnia: Marzec 25, 2008, 13:01:28 »
Moje propozycje  ikonki ststusu GPS. Oczywiście kolory czerwony>pomarańczowy lub żółty>zielony
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2008, 13:03:23 wysłana przez buran »

*

Offline gps_am

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #618 dnia: Marzec 25, 2008, 13:16:29 »
Przy okazji świąt pojeździłem trochę z nową AM, większość tras po zmroku. I tu uwaga - tekst (cyfry) są zbyt jaskrawe. O ile w mieście, gdzie sąlatarnie to nie przeszkadza, to na trasie (szczególnie pustej i przez las) ekran AM trochę daję po oczach. Grafika jest OK, chodzi tylko o cyfry. Oczywiście można sobie pokręcić ustawieniami PDA, ale wydaje mi się, że w nocnej "szacie" AM, tekst też powinien być przyciemniony i to tak o 20%. Tymczasem jest taki sam jak dla skórek dziennych.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 25, 2008, 14:06:15 »
Wcześniej chyba prozor pisał już, że dodatkowe 'stojące' strzałki kierunku jazdy są zbyt małe,
zwłaszcza w większej odległości od manewru. W pełni podzielam tę opinię.
Pomijając już fakt, że nie są mi one zbytnio do szczęścia potrzebne, to jeśli już są
to powinny spełniać swoją rolę, a tymczasem przez połowe cyklu w zasadzie tylko zaciemniaja mapę.
Początkowe stadium wygląda mniej więcej tak, jakby jakaś mucha nabżdżyła na ekran, po chwili
to nabżdżenie zaczyna się przepoczwarzać na coś na kształt strzałki, a dopiero w niedużej odległości
od manewru widać wyraźnie że to strzałka.

Poniżej screeny - pierwszy z autentyczną wielkością strzałek, kolejne dwa to symulacja z powiększonymi strzałkami.
Przyznam, że MZ dopiero takie rozmiary jak na ostatnim screenie są dla mnie satysfakcjonujące,
jeśli mają być mniejsze, to chyba lepiej by ich w ogóle nie było, bo pożytku z nich nie widzę żadnego.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #620 dnia: Marzec 25, 2008, 14:21:22 »
Przyznam, że MZ dopiero takie rozmiary jak na ostatnim screenie są dla mnie satysfakcjonujące,
jeśli mają być mniejsze, to chyba lepiej by ich w ogóle nie było, bo pożytku z nich nie widzę żadnego.
Przyznaję Ci rację i głosuję za opcją medium...
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #621 dnia: Marzec 25, 2008, 14:25:24 »
Popieram, warte poprawienia - myślę, że środkowe wystarczy ...
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #622 dnia: Marzec 25, 2008, 14:28:23 »
również jestem za!

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #623 dnia: Marzec 25, 2008, 14:43:46 »
jestem za środkową opcją - bardzo dobry pomysł  :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #624 dnia: Marzec 25, 2008, 14:53:56 »
Ja jeszcze bym postulował o rozjaśnienie tekstów w pilocie.
W nie których warunkach i małym ekranie widzę wartości, ale nie za bardzo
wiem czego dotyczą, zwłaszcza, że mozna panel dowolnie konfigurować
i czasem nie pamięta sie co gdzie się ustawiło.

Chodzi o szybkie zidentyfikowanie parametru. Przykład (poprawione i oryginalne):




Oczywiście kolor nie ma znaczenia byle było jaśniej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2008, 14:56:02 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #625 dnia: Marzec 25, 2008, 15:08:08 »
Ja jeszcze bym postulował o rozjaśnienie tekstów w pilocie.
W nie których warunkach i małym ekranie widzę wartości, ale nie za bardzo
wiem czego dotyczą, zwłaszcza, że mozna panel dowolnie konfigurować
i czasem nie pamięta sie co gdzie się ustawiło.

Chodzi o szybkie zidentyfikowanie parametru. Przykład (poprawione i oryginalne):



Oczywiście kolor nie ma znaczenia byle było jaśniej.
Bardzo słusznie - od razu czytelniejsze są opisy w Twojej wersji...
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #626 dnia: Marzec 25, 2008, 15:16:10 »
dodatkowe 'stojące' strzałki kierunku jazdy są zbyt małe
Za! Ostatnia (największa) strzałka.
Ja jeszcze bym postulował o rozjaśnienie tekstów w pilocie.
Za. Zdecydowanie.

*

Offline potas7

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #627 dnia: Marzec 25, 2008, 15:19:43 »
Ponownie jestem za!

*

Offline mabo

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note, Mio Spirit 680
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #628 dnia: Marzec 25, 2008, 15:38:24 »
Coś mi się wydaje że już za późno na "za a nawet przeciw" bo wg. informacji uzyskanej dzisiaj z centrali sieci VOBIS Nokia 500 z AM 5.0 ma się pojawić w ich  sklepach do piątku (oczywiście w tym tygodniu). Jeżeli to prawda to już chyba zbyt mało czasu na zmiany...
Pozdrawiam
BM

*

Offline WalZych

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG4 z AM SygicEurop; HD2 na WM; AM6 EU; Asus TF201
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #629 dnia: Marzec 25, 2008, 15:57:48 »
Na pewno nie za późno na jaśniejsze napisy - takie zmiany Darek Foto czy Nocny Marek robią w 5 minut. Wielkość strzałki być może wymaga posiedzenia pół godziny w kodach...