Panowie, wracam do wytyczania trasy przez AM z Legionowa Centrum do Pułtuska Centrum o której wcześniej pisałem, a nie dawało mi spokoju dlaczego mnie prowadzi okrężną drogą w okolicach Nasielska. Proszę sobie wyobrazić, że wcześniej jak była dostępna tylko mapa 6.9aEU pobrałem nowszą mapę 6.9bPL i była sobie obok mapy EU. Po pojawieniu się mapy AM 6.9.bEU pobrałem sobie i przez kilka dni tak się wściekałem, dlaczego tak źle wytycza trasę, pobierałem nowe dane Traffic i LD, ale nic nie pomagało. Teraz dochodzę do sedna sprawy, w dniu dzisiejszym dałem wczytaj mapę 6.9bPL i jest wspaniale, prowadzi obwodnicą Serocka, opcja optymalna, szybka. Następnie znowu daję wczytaj AM 6.9bEU i jest babol jaki wcześnie opisywałem. Za każdym razem pobierałem aktualne dane Traffic. Proszę mnie wytłumaczyć tak prostym językiem, bo nie mogę zrozumieć, dlaczego AM6.9b dla EU i PL tak się różnią. Może za dużo oczekuję, ale dla mnie coraz więcej jest głupot w AM doprowadzających zwykłego użytkownika do wściekłości. Nadmieniam, że nie korzystam i nie mam zamiaru korzystać z serwisu Miplo, aby poprawiać albo udoskonalać AM.