0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mili Państwo,Od kiedy używam Automapy- około 1 rok to jadąc płatnym odcinkiem autostrady A4 Kraków-Katowice pomylona jest numeracja słupków (pikietaż) - występuje przesunięcie (zaniżenie) o 10 km. Kiedy minę bramki w Katowicach numeracja jest prawidłowa. Używam obecnie wersji 6.7.To jest jednak jeszcze pikuś. Najbardziej denerwuje mnie w Automapie nazwy fikcyjnych małych miejcowości. Jadąc przez znane mi małe miejscowości, wsie automapa wskazuje mi zupełnie inne nazwy o których nigdy nie słyszałem, nie ma takich miejscowości. Czy zaobserwowaliście takie przypadki?
zgłoś to do supportu...
... lub dodaj odpowiednie poi w kategorii służącej do tego
Najwyraźniej support to traktuje jako pierdółkę najniższej wagi i nie ma czasu bądź ochotyby sie tym zająć.
zapraszam do zapoznania się z drzewem POI tak w AM jak i Miplo a na pewno będziesz wiedział.Nie podaje konkretnie bo jako moderator wiem z doświadczenia że znaczna większość użytkowników nie zna drzewa i dodaje punkty wg upodobania
Normalnie nie chiałem zakłądać nowego tematu. W Warszawie jest punkt który blokuje główną ulicę zamiast obiecanego łacznika. Na mapie to kilka milimetrów i może jakoś da się to tak przestawić żeby faktycznie spełniał wymagania. http://www.miplo.pl/point.php?p=9l73R2fM
Dokładnie tak. Przed remontem tam ludzie zakręcali a teraz nie ma przejazdu. No chyba, że od rana coś się zmieniło