palm m100 i pip boy

  • 1 Odpowiedzi
  • 1921 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline juniorkm7

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II
palm m100 i pip boy
« dnia: Styczeń 10, 2009, 16:33:37 »
Witam wszystkich!
Ostatnio pomyślałem że chcę być oryginalny pod względem posiadanego palmtopa w inny sposób. Wpadł mi mianowicie do głowy pomysł żeby zrobić sobie pipboya (takie urządzenie znane wszystkim którzy grali w Fallouty) tym bardziej że znalazłem coś takiego...   http://www.fallout3.phx.pl/obrazki/rozrywka/gadzet_pipboy.jpg
O ile myślę że obudowę będę w stanie wykonać sam (mimo to wszelkie pomysły i projekty są mile widziane) to z oprogramowaniem będzie gorzej. Sprzęt jakim dysponuję do poświęcenia na ten cel jest Palm m100. I tu prośba. Czy ktoś mógłby podjąć się zrobienia jakiegoś softu/nakładki/przeróbki, tak aby system palma wyglądał tak jak ten w Pip Boyu 2000. Nie oczekuję wiele. Chodzi tylko żeby miał funkcje: zegarek (ze stoperem i minutnikiem), kalendarz, notatnik, przypomnienia, listę "to do" (tu też czekam na dalsze propozycje dotyczące tego co mogłoby znaleźć się w takim sofcie) no i oczywiście nie muszę chyba wspominać żeby pipboy obsługiwał wszystko oryginalną czcionką z fallouta.

Jakby ktoś potrzebował screenów czy czegokolwiek to piszcie. Odezwę się. Wszystkim którzy chcą zaangażować się w projekt z góry serdecznie dziękuję.

*

Offline CLAy

  • **
  • 103
  • Płeć: Mężczyzna
    • Anime Planet
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: palm m100 i pip boy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2009, 09:55:10 »
Też o tym myślałem ale na MDA I no tylko właśnie nie umiem edytować na tyle softu
HTC Wallaby -> HTC Universal -> Toshiba G900