MDA V2 ze smokiem

  • 7 Odpowiedzi
  • 316 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA V2 ze smokiem
« dnia: Październik 23, 2008, 09:08:49 »
Szukam M3100 do kupienia, ale jak to bywa albo cena zaporowa albo stan bardzo kiepski. Mam na oku MDA V2 w idealnym stanie, ale ma smoka. Moje pytanie brzmi - czy trudno jest zdjąć smoka z tego PPC. Przeszukałem już forum i mam małe pojęcie co mogę a co nie... jednak wolałbym jeszcze poradzić się specjalistów ;) Jeszcze jedno pytanie: 550 za idealnego MDA Vario II to duzo czy w sam raz ? Bo mało to nie jest ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 09:29:06 wysłana przez Tauosu »

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2008, 09:42:48 »
Skoro szukałeś, to powinieneś wiedzieć, że nie jest to skomplikowane  :mad:


Poza tym wątek bardziej pasuje do działu Zakupy

Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2008, 10:51:02 »
Cytuj
jednak wolałbym jeszcze poradzić się specjalistów

Kiedyś szukałem informacji o jednym cesarzu rosyjskim na wykłady, znalazłem i po przeczytaniu tekstu okazało się że dotyczy ona zupełnie kogoś innego niż było napisane, dlatego wolę się upewnić. Rozumiem, że można być źle nastawionym na takie posty bo wchodzi taki i odrazu pada pytanie które było wałkowane 10000 razy - znam ten problem osobiście ;) - Jednak prosiłem tylko o mała poradę, maksymalnie 4 słowa...

*

Offline Hergar

  • 12
  • Sprzęt: Asus P750 + Mio A701
Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2008, 10:55:17 »
Max 4 słowa? Odpowiem w dwóch HERMES FAQ.
Były: Wizard, Hermes
Jest: Mio A701, Asus P750, Nokia E51

Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2008, 14:15:51 »
Dzieki za odpowiedz, faq narazie na duzo się nie zdało ;) -> nie mniej jednak zainteresował mnie jeden problem z tym modelem PPC. Mianowicie ekran i jego ciekawa przypadłość "niepoprawnego działania". Z tego co wyczytałem na forum to bardzo dużo modeli ma taką wadę fabryczną. Niestety ale taki bug wpłyną bardzo niekorzystnie na moją ocenę tego sprzętu. Wiadomo może jakie nr. seryjne są bardziej narażone, a które mniej ? Podoba mi się ten PPC i niechciał bym szukać innego (a tak naprawdę pozostaje mi poza hermesem Tośka). Proszę o poradę, bo nie wiem czy moje "urojenia" są tylko urojeniami czy naprawdę jest się czego obawiać. Bo jednak nie uśmiecha mi się wydawać sporo kasy na coś co stanie się jakąś bomba "wyświetlaczową" :D

*

Offline mikolaj91

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Poszukiwania w trakcie
Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2008, 17:09:17 »
lepiej poszukaj czegos innego. ja mam htc tytn(a to jest to samo co spv m3100) i ekran jest naprawde do d***. jak chodzi ok 2 tyg to sie wiesza, wylacza i przestaje dzialac. dopiero po jakims czasie znowu dziala. ja sie na to nacialem i teraz wszystkim odradzam.
HTC TyTn -> HTC M650 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> ??

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2008, 17:12:57 »
lepiej poszukaj czegos innego. ja mam htc tytn(a to jest to samo co spv m3100) i ekran jest naprawde do d***. jak chodzi ok 2 tyg to sie wiesza, wylacza i przestaje dzialac. dopiero po jakims czasie znowu dziala. ja sie na to nacialem i teraz wszystkim odradzam.

to, ze ty sie naciales bo pewno ktos ci bubel wcisnal nie znaczy, ze to zly sprzet.

Odp: MDA V2 ze smokiem
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2008, 21:38:21 »
dokładnie j.w.  :ok:

Używałem pół roku i nie miałem żadnych problemów, jak wielu zadowolonych user'ów  :P
mpx200 > a925 > Hermes > G900 > p552 > Kaiser > Universal > Flame > Omnia > G1 > i8510.......> Galaxy S III