Coś dla mnie

  • 6 Odpowiedzi
  • 471 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Coś dla mnie
« dnia: Wrzesień 06, 2007, 11:41:55 »
Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Potrzebuję dobrego palmtopa, który bedzie posiadal również funkcję telefonu, aparatu oraz bedzie mial wbudowany odbiornik GPS. Palmtop musi miec mapy Kanady.

Czy muszę takie mapy dokupić osobno? Czy istnieje palmtop z wbudowanymi mapami Europy oraz Ameryki Pólnocnej?

Moge wydać za wszystko do 2000 zl.

Proszę o pomoc i ewentualne sugestię co najlepeij kupić i w jakiej konfiguracji, na co zwrócić szczególna uwagę

Napisane: Wrzesień 06, 2007, 11:20:09
Czy jeśli zakupię np. Mio 501 i dokupię mapy Ameryki Polnocnej na SD firmy Tomtom to czy ten zestaw bedzie dzialal?

Proszę o konkretną odpowiedz

Odp: Coś dla mnie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:58:03 »
Tyle razy juz bylo :P. Uzyj funkcji szukaj :-?, a dopiero potem dopytaj o cos. To robi sie juz naprawde nudne :|.
Pozdrawiam cieplo w ten deszczowy dzien.

Odp: Coś dla mnie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2007, 13:21:08 »
Niestety nie trafilem na odpowiedz na tym forum.

Prosze przynajmniej o informacje gdzie moge dokupic mapy ameryki polnocnej do urządzen Mio. Jesli oczywiscie komus nie sprawi to problemu...

Odp: Coś dla mnie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2007, 14:42:38 »
Jak bedziesz na miejscu to kupisz w kazdym sklepie TomToma na karcie SD. Gdyby nie zalezalo Ci na telefonie, aparacie i ekranie VGA to masz za 1350zl HP rx5940 z wgranymi juz mapami Ameryki Polnocnej i Europy Zachodniej. Za dodatkowa doplata mozesz dociagnac do tego to ci ci potrzeba.

Odp: Coś dla mnie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2007, 17:45:31 »
Czyli mam rozumieć, że do każdego modelu Mio mogę spokojnie dokupić mapę Ameryki Pln. na karcie SD i ten bezie to dzialalo bez problemu?
Napisane: Wrzesień 06, 2007, 17:40:29
Jeszcze pomarudze : HP rx5940 nie posiada wbudowanych moich upragnionych map Ameryki Pln.  :wink: Przynajmniej nie znalazlem nigdzie w siecie takiego modelu, moze wiesz gdzie go znaleźć w tej cenie?

Odp: Coś dla mnie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2007, 18:25:51 »
Mape TomToma na USA i Canade mozesz dokupic potem, przysluguje Ci rozszerzenie nawigacji za uiszczeniem dodatkowej oplaty. Wejdz na glowna strone HP i tam poszukaj w zakladce opcjonalnie. A test urzadzenia masz tu http://pdaclub.pl/view.php?news_id=12489

Odp: Coś dla mnie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2007, 09:18:35 »
alibabka bardzo dziękuję Ci za zwrócenie uwagi na HP rx5940. Po przeczytaniu dużej ilości opisów, testu i opini użytkowników będę decydowal sie wlasnie na ten sprzecik. Mam nadzieje, że będzie dobrze sie sprawowal. Raz jeszcze dzięki   :)