1500zł, dotyk, szybki WM i niezły aparat. A, żeby jeszcze GPS miał i kawę robił.

  • 10 Odpowiedzi
  • 981 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wykonalne? odnośnie innych priorytetów to:

1. wspomniany GPS
2. sprawne wifi
3. wystarczający do ewentualnych gier i wyświetlania filmów procesor (akceleracja grafiki niewymagana)
4. gniazdo SDHC
4,5. 3G
5. aparat na poziomie/niewiele gorszy od N82 (lampa niekoniecznie, chodzi o znośną jakość zdjęć)
6. wygoda pisania sms-ów (mile widziana sprzętowa klawiatura, ale bez tego jestem w stanie się obejść)


cena może ulec ewentualnym nagięciom, będę wdzięczny za każdą radę :) pozdrawiam

*

Offline gooru2

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Brzytwa
W zasadzoe zostaje Ci Omnia, I touch hd, który wkrótce nadejdzie. Podobnie Glaxy.
Jeśli oczekujesz qwerty to chyba jeszcze można dodać touch pro, ale tu nie masz co liczyć na super aparat - jest jedynie poprawny.

Inna sprawa, że dorównać aparatem do n82, to naprawdę sztuka. Nawet tańsze kompakty nie zawsze dają radę. Po prostu aparat jest już nap-rawde przyzwoity
Be happy

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
do upadlego: o dobrym aparacie raczej zapomnij :)

akurat aparat to jedno z dalszych kryteriów :) grunt, żeby dało się odróżnić krzesło od tankowca itp

*

Offline dawidiuk1

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
I touch hd,
Takie posty są głupie!! Jaki sens ma proponowanie pda, który jeszcze nie wszedł na rynek i będzie można go kupic za 2 279 zł.


Alcatel ot 320 => SE P800 => Motorolka A1000 => Tosia G900

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
A w chwili obecnej Athena np w postaco Ameo którą wystawiłem w dziale zamienię ale chętnie oddam w dobre ręce klubowicza za 1100 z przesyłką. Oczywiście o ile nie przeszkadza Ci jej wielkość.
potrzebna zgoda

*

Offline dawidiuk1

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
A w chwili obecnej Athena np w postaco Ameo którą wystawiłem w dziale zamienię ale chętnie oddam w dobre ręce klubowicza za 1100 z przesyłką. Oczywiście o ile nie przeszkadza Ci jej wielkość.
atena za 1100?? może ja się skuszę??


Alcatel ot 320 => SE P800 => Motorolka A1000 => Tosia G900

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
a może za tę cenę w idealnym stanie Polaris z dodatkami (firmowy WM 6.1, gwarancja na ponad rok, karta 6GB, kabura HTC, uchwyt HR)?
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 21:22:33 wysłana przez zygzag »

*

Offline roguckia

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc x7500
witam, faktycznie jezeli ma byc duzy ekran to pozostaje jedna z odmian HTC x7500 adventage, czyli athena itp...
zdjecia sa zblizone do minolty dimage 3.2 Mp x31, w hotelu wystarczy do sluchania muzyki, ma dzialajacy GPS i nawet roche ciagnie na baterii, sdhc w postaci mini - czyli adapter z tf,
ale filmy na 5" to tandeta...
pozdrawiam, adam

Od Atheny mnie odstrasza brak możliwości trzymania przy uchu. Osobiście nie rozmawiam na tyle, żeby mi przeszkadzały gabaryty (kilkanaście minut dziennie, czasem w ogóle), więc latanie ze słuchawką BT tylko po to, żeby mieć jak odebrać kilkusekundową rozmowę mija się z celem...


Jakieś inne ciekawe opcje? Przyznam się bez bicia, że węch mnie ku i900 skłania...

*

Offline diski

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cingular 8525
Odp: 1500zł, dotyk, szybki WM i niezły aparat. A, żeby jeszcze GPS miał i kawę robił.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2008, 19:06:46 »
Generalnie to ja polecam Ci TyTna II, Ma wszystko o czym wspomniałeś tylko nie wiem teraz czy obsługuje karty powyżej 8GB.

Radziłbym Ci też zastanowić się nad omnią, fakt, że nie ma qwerty, ale ma za to aparat 5mpx, wejście jack 3,5mm itp.

Pomyśl nad tymi dwoma sprzętami.