1.Palmfon z wyswietlaczem cos ala Iphone 2. Co kupic w USA ?

  • 0 Odpowiedzi
  • 514 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MANKIN

  • *
  • 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toska G900
1.Palmfon z wyswietlaczem cos ala Iphone 2. Co kupic w USA ?
« dnia: Marzec 02, 2008, 10:41:15 »
Witam

Czy istnieje może taki palmfonik, którego można by obsługiwać bez rysika (oczywiście nie wszystkie funkcje)? Cos ala iphone, nie musi byc 3.5 cala wystarczy 2.8 :) Mialem okazje pobawić sie iphone 2 miesiące temu, coz taka zabawka i nie chciałbym jej głównie ze względu na brak Windows Mobile ale tutaj musze przyznac ze obsługa palcami - świetna.

Widziałem cos podobnego na Youtube w palfonach HTC z TouchFlo. No właśnie, czy to TouchFlo to jest po prostu oprogramowanie czy może te palmfony (Kaiser, Touch, Cruiser) maja jakieś inne technologicznie wyświetlacze ? :) Czy TouchFlo bedzie dzialac na Hermesie? (SPV 3100, TyTn 1) ?

Tak w skrócie szukam palmfona z:
- obsługa ala Iphone
- gsm
- wifi
- bluetooth
- może byc z wbudowanym gps (najlepiej SiRF) ale nie koniecznie
- klawiatura qwert - również nie konieczne jeśli na ekranowej pisało by sie fajnie sms :)

Budżet: 1500zl

Tytn 2 (Kaiser) calkiem fajny tylko ten slaby gps... :/
HTC Touch Cruise wydaje sie byc wporzadku tylko cena ok 2tys. przekracza moje max

Edit:

Drugie pytanko - jakie palmfona warto by przywieźć do polski ze Stanów ? Siostra wraca za nie cale 3 tygodnie wiec może by udalo sie coś kupić, najlepiej w sklepie. Ostatnio mi przywiozla 2 Iphone, jeden miał być dla mnie drugi na odsprzedaż ale jednak brak WM w nim zdecydował o sprzedaży 2.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2008, 11:09:00 wysłana przez MANKIN »