*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??

  • 29 Odpowiedzi
  • 1019 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« dnia: Listopad 21, 2006, 15:17:40 »
Witam wszystkich. Mam zamiar kupić SPV C550 . Mam związanych z nim kilka pytań :

- (najważniejsze) Jak chodzą na nim mp3 , czy w głośniku dobrze i głośno je słychać ??
-czy dużo jest grzebana z programami i kodekami aby ogl. filmy DVIX ??
- ile wytrzymuje obudowa , gdy telefon nosi się w spodniach bez pokrowca ??
- jak z baterią?? Mialem juz ok. 10 telefonów i sądze ,że 3 dni przy srednim użutkowaniu mi wystaczą...

CZY JEST JAKIS TELEFON ,KTÓRY MOŻE KONKUROWAĆ Z TYM MODELEM (SPV C550) ?? Aby mógł w ogóle stawac do walki musi posiadać :
- duży wyświetlacz
- system operacyjny
- dobre mp3 ( Żadnych Mono )
- kamere
- aparat min. 1 MPX
-KARTY PAMIĘCI !!
-BT
-ROZSĄDNĄ CENE => MAX 700 ZŁ <=

____________________Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI_________________


*

Offline Reptil3

  • ****
  • 695
  • Dell x50v, HTC Wizard
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2006, 15:59:02 »
- mp3 chodzą. Ale puszczanie ich na głośniczku to pomyłka. I to nie tylko w c550, wszędzie.
- filmy też chodzą. Przynajmniej te które sprawdzałem. Babrania jest praktycznie tyle samo co na innych sprzętach.
- hmm no to już problem. U mnie po jakimś czasie "odpadł" przedni panel. Chociaż raz czy dwa zaliczył lekki upadek.
- żaden smartfon/palmofon nie da ci 3 dni średniego użytkowania (oczywiście ciężko stwierdzić co dla każdego znaczy średnie użytkowanie). O tym od razu możesz zapomnieć.

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2006, 16:27:38 »
Wiec TAK :

-DO davgoniu - wszysto z dotykowym ekranem bez klawiatury ODPADA. Pisze duuzo esków , wiec latanie długopisem lub paluchem po ekranie nie bedzie najlepszym rozwiazaniem. Myślałem jeszcze o MDA II Music - ale jest tego za mało i w ogóle... :)

-Do Reptil3 - Nie rozumiem do końca tej czesci txt "....puszczanie na głośniczku to pomyłka,....i to nie tylko w spv c550 , WSZEDZIE "
Słyszalem muze z SE w550  , Sagema My 6-2 , NOKII 6230i , N-gage itd ; i jakość oraz głośność BARDZO MI ODPOWIADAŁA ! Każdy mówi ze  motka e398 to ma extra głosniki...a to nieprawda !! Bass jest i owszem , ale głośność mp3-ki JEST TRAGICZNA !! Baterię jakos przeżyje , dla mnie bardzo ważne są klawisze nawigacyjne WMP i Muza przez głośniczek !! Jak możesz to spróbój mi porównac jakość mp3 z SPC C550 do jakiegos innego phona :)

=> DZIEKI ZA ODPOWIEDZI <=

*

Offline Reptil3

  • ****
  • 695
  • Dell x50v, HTC Wizard
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2006, 16:36:20 »
Wiesz, teraz ciężko mi porównać bo telefon straciłem w nieprzyjemnych okolicznościach w maju, a więc już jakiś czas temu. Jednak jakość mp3ek mi się nie podobała. Tzn, jasne, jako dzwonek wystarcza. Głośniczek w Ngage QD też mi się nie podobał, ale gdzie było lepiej, a gdzie gorzej to ci nie powiem.

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2006, 16:48:44 »
jeśli chcesz mieć klawiaturę i troche byś dołożył to polecam
http://allegro.pl/item143530936_era_mda_iii_malo_uzywany_100_sprawny.html
a jeśli ma być smartphone to c600 lub c550

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2006, 17:13:30 »
Cytuj
Pisze duuzo esków , wiec latanie długopisem lub paluchem po ekranie nie bedzie najlepszym rozwiazaniem. Myślałem jeszcze o MDA II Music - ale jest tego za mało i w ogóle...

Tu się mylisz i to bardzo. Nawet T9 nie da Ci tak szybkiego wklepywania tekstów.

Co do DivX to daj sobie spokój na smartfonie, mało jaki PDA odtwarza takie filmy dobrej jakości, a Ty chcesz je oglądać na marnym smartfonie z mikroskopijnym wyświetlaczem? :)

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2006, 17:33:48 »
HellO :))  . Z czego słyszałem to ponoć np. poranek kojota po przekonwertowaniu prawidłowym na c500 fajnie wyszedł :D Wiadomo- żadnej rewelki nie bedzie,spodziewam sie tego, ale jak podobaly mi sie filmiki na 7610 , jakims Sharpie czy K750 to sadze ,że w Tym modelu bedzie jeszcze lepiej...Jeśli chodzi o MDA 3 to niebardzo...sam na poczatku wywalilem za duza sume ...max 550 ;] ZŁ , jeszcze nie moj czas na takie cacka  :D  pozatym jakby mi ktos go skrobnął , to bym miał wyżuty sumienia ,że wywaliłem w błoto tysiaka ;] o C600 słyszalem kilka złych rzeczy , a pozatym sadze ,że nie jest wart swojej wygórowanej ceny ! Natomiast C500 ma kijowy aparat i jest poprostu...brzydki ;] Lecz to tylko moja opinia :) Gdzieś czytałem ,że w porównaniu do innych telefonów c550 ma fajny dzwiek z glosniczka (lecz nie wiem jakie to są TE INNE MODELE) Długo jush szukam telefonu w sam raz dla siebie . I ten najbardzej mi odpowiada . Jedyne czego sie troche obawiam to ponoć jakiś wirusów , czestych zwiech Windy oraz ...braku czesci zamiennych na naszym rynku !!  Dzieki za szybkie odpowiedzi.

Samsung i300 jest BAJERANCKI ale jego cena jest TROCHE za duża , oraz ten wyświetlacz nijaki : niby duży a wymiary jego sa takie same jak np. w SE K310i ;>

Mam jeszcze 1 pytanie . Jak jest z tym GPS ?? Mape pewnie jakos znajdę , ale to chyba  nie wszystko aby GPS działał....ponoc istnieje jakas podstawka (250 na allegrosie) ??

Jak ktos posiada jeszcze jakieś INFORMACJE NA TEMAT SPV C550 - prosze o podzielenie sie nimi na forum ;]

_______________________POZDRAWIAM !_______________________[/b]

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2006, 17:47:47 »
Cytuj
Jedyne czego sie troche obawiam to ponoć jakiś wirusów , czestych zwiech Windy

 :terrified:  :terrified:  :terrified:

Może poczytaj co to jest Windows Mobile for Smartphones. Zaskoczę Cię czymś - tam nie ma Windowsa XP/2000/98/95/NT/CE itd. Tak czy siak nawet jeśli być mówił o zwiechach windy w przypadku dużego Windowsa lub Windows CE to niestety nie uwierzę, a już dużo razy mówiłem dlaczego. Ale i tak najlepszy jest ten tekst z wirusami :D

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2006, 18:07:30 »
Cytuj
Słyszalem muze z SE w550 , Sagema My 6-2 , NOKII 6230i , N-gage itd ; i jakość oraz głośność BARDZO MI ODPOWIADAŁA !

Żyjemy praktycznie w świecie 5.1, bo stereo tu już powoli przeszłość, a ty piszesz o super dzwięku z małego głośniczka !!?
Od słuchania muzyki są słuchawki,  do robienia zdjęć aparat cyfrowy, a do dzwonienia telefon. Kup sobie na allegro jakiś kombajn multimedialny a nie smartfona dla szpanu o których w dodatku nie masz większego pojęcia.
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2006, 18:18:38 »
hehehe słuchaj :) Troche zle to okresliłem ... Nie to ,że peniam przed gównem z sieci,które mi zwiesi sprzet  :) :D Ja nie wiem co i jak z Winda w fonach  :huh:  Na kilku juz stronach "ktoś" pisał ,że wirki wpadaja z neta na telefon tak samo jak z neta na kompa. Mi tez jakos to nie pasowalo , poniewaz mialem 2 fony z symbianem i nigdy nie mialem wirusa z powodu połączenia z internetem . Ten telefon to inna baja wiec nie wiem dokladnie CO I JAK ...Mowie to co przeczytam na innym forum :> :O~


No jesli chodzi o wypowiedz "forestowego" :) wiec tak : kombajnem jest ta spv-ka :D I masz racje kupuje go dla szpanu !! Niestety chodze jeszcze do szkoly .. i nie ma to jak po wkorwiac nauczyciela glosna muzyka :D albo gdy jest nudna lekcja ogladnac z kumplami jakis fiilmik :) Z tym swiatem 5.1 to bym sie klucil :)) mam mp3 i mp4 i twierdze ,że sluchanie samemu muzy przez sluchawy to lichota !!! CHCE MIEC WSZYSTKO W 1 :D Niestety kase i klucze JESZCZE trzeba nosic osobno ;/

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2006, 18:46:27 »
Cytuj
Ja nie wiem co i jak z Winda w fonach że co? Na kilku juz stronach "ktoś" pisał ,że wirki wpadaja z neta na telefon tak samo jak z neta na kompa. Mi tez jakos to nie pasowalo , poniewaz mialem 2 fony z symbianem i nigdy nie mialem wirusa z powodu połączenia z internetem . Ten telefon to inna baja wiec nie wiem dokladnie CO I JAK ...Mowie to co przeczytam na innym forum :>

Nie ma szans na wirusa na smartfony. Nawet jeśli by był to taki jak na Symbiany - tj. np. podmiana czcionek na puste i takie inne cyrki. I nie wiem na jakie strony musiałbyś wejść, żeby zassać wirusy skompilowane pod smartfony :terrified:

Cytuj
No jesli chodzi o wypowiedz "forestowego" wesoły wiec tak : kombajnem jest ta spv-ka uśmiech I masz racje kupuje go dla szpanu !! Niestety chodze jeszcze do szkoly .. i nie ma to jak po wkorwiac nauczyciela glosna muzyka uśmiech albo gdy jest nudna lekcja ogladnac z kumplami jakis fiilmik wesoły Z tym swiatem 5.1 to bym sie klucil szczerzy się mam mp3 i mp4 i twierdze ,że sluchanie samemu muzy przez sluchawy to lichota !!! CHCE MIEC WSZYSTKO W 1 uśmiech Niestety kase i klucze JESZCZE trzeba nosic osobno ;/

O ludzie, no comments :terrified:

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2006, 18:58:22 »
Jak chcesz już dziecko przeklinać to naucz się to robić bez błędów. Typowe dziecko neostrady... Zrób sobie jeszcze dziare, kolczyka w ..... i wtedy dopiero będziesz trendy. Uśpić gada żeby się nie męczył   :wkurzony:
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2006, 20:10:40 »
Danielloo17
na forum nie używamy wulgarnych słów
stosuj się do regulaminu!

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 21, 2006, 20:34:44 »
Wy się czepiacie przekleństwa jak tu mamy całą komedię, poezja normalnie :D Nie wiem jak mu się to udało, ale przebił posty naszego l0o0o0o0o  ]:>

*

Offline m-one

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2006, 21:08:46 »
Danielloo17

 :huh:

Kurcze, juSH dawno takich glupot nie czytalem...

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2006, 21:48:59 »
Aż mi sie śmiać chce <lol2> HAHA . Nie wiem czy wy nie kumacie :] czy jaki wałek...?? :)) Ja NIE MÓWIE ,ŻE TAK JEST - Mówie tylko ,że  TAK słyszałem lub gdzies przeczytałem  :P Jakbym wiedzial to bym raczej takich glupot nie pisał .  :) HAHAH JAK WIDZICIE POPRAWIŁEM WAM HUMOR. :D  :D  W wolnej chwili spróbuje znalezc te stronki gdzie tak pisza ;]  :D  ;) PRAWDOPODOBNIE było to na mobile.inspiracja.pl w motoroli mpx200 lub 220 :D polecam wam ten "humor" !  :))  :O~

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2006, 21:55:40 »
Danielloo17
przypomnij sobie regulamin i nie krzycz
(netykieta - pisanie wielkimi literami)

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2006, 21:57:07 »
a TERAZ COŚ NIE W TEMAT ...to ile wy macie lat :D Ja nie wiem  ]:>  co to zebranie sztywnych , czy luzne forum :) HAHAHA MY TU Z ZIOMKAMI MAMY DOPIERO POLEFFFKE  :))  :))  :)) ***MAM NOWINKE***  Chciałem sie zapytac specjalisty(komisowiec naprawiajacy tele.)Jestem z Jeleniej i koleś z komisu , powiedzial mi ,że  jest możliwe złapanie wira na Smartphona :D Ja sie na tym za dobrze nie znam - ale koles który pogania kilka sztuk mobilnych spraw dziennie.........powinien wiedziec CO I JAK .  :huh: No wiec zachecam do lekturki na mobile inspiracja w komentarzach POZDRO !! :terrified: <hahaha> :terrified:

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 21, 2006, 21:58:13 »
ahh nie wiedzialem wlasnie o co teges z ta NETYKIETA :) SORRY :)

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2006, 21:59:04 »
Danielloo17
powiem tak nie chcesz stosować regulaminu? nie podoba Ci się forum - to bye
nie będziemy za Tobą tęsknić

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2006, 22:18:57 »
Troche to dziwne wszystko :] Chce tylko wiedziec wszystko o tym juz przeżytku SPV C550 , przezytku - dlatego , bo przecież kto teraz słucha muze z głośnika telefonu jak mamy 5.1  :)) MarcinL mam respekt do Ciebie bo brałeś głos w wielu postach...Nie rozumiem tu kilku osób :] To ,że sie nie znam na smartphonach to nie grzech :) Moją dotychczasową wiedze zawdzieczam innym tematom oraz ostatnymi informacjami od ziomka , który sprzedaje u mnie telefony  :huh:  

 :terrified:  :terrified:  Już sie nie musicie bać :pp Koncze temat związany z WIRUSAMI ;)  Natomiast teraz pragnę wiedzieć "COŚ" o obudowie od "espeffałki" i jakies porównania jakości i głośności dzwieku z innymi telefonami na podobnym poziomie !  :)  :)  :)

 :O~ => DLA MNIE TELEFON JEST DO PSTRYKANIA FOTEK, SŁUCHANIA MUZY PRZEZ GŁOŚNIK , OGLĄDANIA FILMÓW , SIEDZENIA W NECIE I DUZEJ ILOŚCI PISANIA ESKÓW <=  :O~

___gorące pozdrowienia z równie gorącej Jelonki_____

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2006, 22:33:43 »
Ziomuś, my się nie lejemy z wirusów tylko z drugiego akapitu, który jakbyś nie zauważył zacytowałem ;) Aż żal komentować ]:>

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2006, 22:34:59 »
:)) ja proponuje bana temu pokemonowi, tak dla jaj i poprawienia humoru  ]:>
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 21, 2006, 22:44:49 »
Dalczego my sie nie rozumiemy :D a Wy dalej swoje .....  bana ......bez komenta :p to zostawie ! :mrgreen:

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2006, 22:50:07 »
No przeczytałem ten 2 akapit ;] i co tu smiesznego ?? Nie kazdy uzywa telefonu w celach sluzbowych , tylko do dzwonienia , do jakis notatek . nio nie...:) majac 18 lat raczej nie jestem zainteresowany telefonem do takich głupot ...wole na przyklad popykac w gierki 3d czy cus tam innego :D Pewnie
 zaraz ktos napisze znowu żebym sobie walną kolczyka czy tatuaż :D

*

Offline m-one

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2006, 23:03:51 »
Walną, nie walną - Jak juz bardzo chcesz wiedziec co i jak to poczytaj np. recki c550...

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2006, 18:53:04 »
ja wielkim znawcą nie jestem ale zanim się ośmiesze na jakimś forum przed innymi użytkownikami to najpierw się zastanowię nad swoją wypowiedzią
Danielloo17 pamiętaj wbrew temu co sądzą niektórzy ludzie na tym świecie (dzieci neo, i tym podobne istoty) to myślenie wbrew pozorom nie boli i czasem można wysilić swój często mały muzg i ruszyć nim zanim się coś napisze lub powie

*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2006, 22:01:11 »
=>ornitolog<= Rozumiem Ciebie w 100%  ;) . Posiadam troche inny tok myslenia :) Ja i moi znajomi nie sadza ,że sie osmieszylem ;] Napisałem tylko prawde . Po co mam udawac wielkiego znawce oraz sprawiac wrazenie "biznesmena" . Smieszy mnie to ,że ktos podnieca sie jakims BanowanieM  :)) "Telefon nie sluży w moim przypadku do dzwonienia i odczytywania dokumetów" Jest mi potrzebny aby poszpanowac  w szkole I TYLE !!  :)

To co myśle - to wyrażam i leje na to co inni o tym sadzą :D
W koncu to nikt sie nie zna i nie trzeba w cale wyrabiac sobie dobrej opinii.
W necie jest dużo osób które udają (przyklad.Pedofile :kill: )..Ja jestem sobą i juSH !  :O~

__________________________POZDRO___________________________

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
*** SPV C550 *** BRAĆ CZY NIE BRAĆ ??
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2006, 22:07:16 »
Cytat: "Danielloo17"

To co myśle - to wyrażam i leje na to co inni o tym sadzą :D


skoro lejesz na innych to w jakim celu pytasz ich o zdanie?
ten post zakończy tą dyskusję