Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony

  • 239 Odpowiedzi
  • 27737 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 27, 2008, 03:23:09 »
no pewnie core player ma podobne, troche wyzsze ale mozna porownac

http://rapidshare.com/files/122436543/TCPMP-0.72RC1-ARM-PPC-recomp-03.CAB.zip

sproboj tego powinien dzialac

Dzieki, ta wersja faktycznie dziala. Testow jeszcze nie zrobilem, postaram sie zrobic jutro.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 02, 2008, 15:47:17 »
...do ell
                Mam do ciebie pytanie, jak wyglada sprawa z jakoscia oraz glosnoscia plikow mp3 na sluchawkach? Wyczytalem gdzies ze nie posiada eqalizera(wielki minus) i czy jest mozliwosc czegos takiego doinstalowania?


Pozdrawiam...
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 07, 2008, 21:30:10 »
Dzwoniłem dziś do call center SE (022 22 77 444) z pytaniem o Xperię. Pani powiedziała, że oficjalnie sprzedaż X1 zacznie się w Polsce w połowie grudnia. Aparaty mają być z polskim SO. Zapytana o datę premiery podaną na www.sonyericsson-sklep.pl (13.11.) odpowiedziała, że nic jej na ten temat nie wiadomo. :-?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 07, 2008, 22:08:50 »
dziwi mnie ale zawsze tak jest w uk sprzdają a w polsce za dwa miechy widac tyle trwa wgranie smierdzacej polskiej nakladki ktorą potem nazywają polskim softem
a jak tam w poznaniu sprzedawali juz nie ma ?
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 07, 2008, 22:38:30 »
Cytuj
a jak tam w poznaniu sprzedawali juz nie ma ?
Kurczę, na początku skreśliłem ich za przesadzoną cenę (2690 PLN) i w końcu o nich zapomniałem... Cena się co prawda nie zmieniła (za srebrny, bo za czarny nawet wzrosła - 2790!!!), ale informują, że: "Już dostępna, tylko u nas !", więc muszę się do nich wybrać przynajmniej obejrzeć to cudo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2008, 22:46:35 wysłana przez arturpoz »

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 07, 2008, 23:48:37 »
powiem szczerze ze touch pro jest 600zl tanszy i nie warto przeplacac, za 600 jest mda pro ktory smiga lepiej od obydwu tyle ze ceglowka 100zl gps rozszerzenie pamieci pewnie z 200zl i touch pro z xperia nie mają polotu
oczywiscie jestem szczesliwy ze sprzeciku mam w koncu godnego nastepce mda pro,tego poszukiwalem mniejszego z wieksza rozdzielczoscia wiekszym ramem i gps, nawet przyprawiający mnie o dreszcze qualcomm smiga tu jak szalony no poza avi ale widze ze qualcomm ma potencjał i core player zalatwi sprawe w wersji 1.3 a jak nie to juz mam sofcik ktory pieknie kompresuje do h.264 z napisami do 800x480 i wszystko chodzi plynnie
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 08, 2008, 01:06:25 »
Touch Pro miałem przez 4 dni, ale mnie trochę rozczarował, więc czekam na Xperię. A że aż tak bardzo mi się nie spieszy, to czekam na polską wersję, bo jestem staroświecki i lubię używać ą, ę, ł itp. :) Chyba, że się okaże, że SE też zastosuje jakąś idiotyczną nakładkę typu InterWrite, to wtedy sprawię sobie wersję WWE i będę kombinował.

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 08, 2008, 12:46:13 »
No ja też czekam na polską wersję mam nadzieję z pełnym słownikiem. Tylko liczyłem, że pojawi się w połowie listopada, a nie w połowie grudnia. :-| Myślę, że sony zrobi wszystko by zdążyć przed Świętami, bo pewnie wielu z nas planuje dla siebie taki prezent pd choinkę :proud:

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 08, 2008, 13:49:18 »
klawiatukę ąę czy slownik t9 zawsze mozna dograc i to bez zmiany romu, watpie zeby byl polski rom choć lepiej zeby był tez sobie wgram, jednak gdzies widzialem liste romow w roznych jezykach i polskiego nie było wiec watpie zeby ktos tlumaczyl po drodze jeszcze, np na diamonda polski rom z orange byl dostepny zanim diamond sie w orange pokazal
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Alwarez

  • **
  • 239
  • iPhone 4S

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 08, 2008, 18:31:18 »
No właśnie - co to i skąd to polskie menu?
Wczoraj wysłałem do sprzedającego maila z pytaniami, mam nadzieję, że odpowie...
ell, slawrumia, czy Wy macie jakąś opcję do ustawienia jakiegokolwiek polskiego menu?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 08, 2008, 21:14:43 »
nie ma nic takiego to jest wm6.1 albo nakladka albo caly rom
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Alwarez

  • **
  • 239
  • iPhone 4S
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 08, 2008, 21:25:20 »
Ameryki nie odkryłeś. Pytanie czy SE daje już taki ROM ?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 08, 2008, 21:55:58 »
w UK sprzedają wyłącznie z romami UK, jesli bedzie to moze w jakies sieci w polsce orange lub era, jesli bedzie w polskiej dystrubucji to bedzie super, ale jesli bedzie to tylko w polskiej dystrybucji albo polskiej sieci nigdzie indziej, chyba ze sam rom na forum xda
Napisane: Listopad 08, 2008, 21:47:56
zawsze sa jacys naciagacze wiec nie podniecajcie sie allegro albo ebay nawet w tym watku sa aukcje co juz sprzedawali i nawet kupili jak jeszcze nikt nie mial ani nawet nie bylo
Dalem to w komentarzach do newsa
http://www.allegro.pl/item420407307_sony_ericsson_xperia_x1_nowosc_f_vat_i_gw.html


Napisane: Listopad 08, 2008, 21:55:11
Tak jak mówiłem kupiłem dzisiaj ten telefonu. Wszystko jest ok. Jest to już wersja z 256MB Ramem. Wszystko na razie chodzi dobrze tylko nie stety w języku angielskim. Dostałem od sklepu 2 letnią gwarancje.
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 08, 2008, 22:09:51 »
Cytuj
...nie podniecajcie sie...
Łatwo Ci mówić, Ty już masz swoją zabawkę :D

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 09, 2008, 00:08:46 »
kumam sprawe tez sie nie moglem doczekac wiec nie rozumiem waszego czekania na niewiadomo na co, na expansys.pl sa dostepne, wysylają z francji odbior na drugi dzien chyba ze polskie wsioki z tnt auta nie mają
strona po polsku, mila pani tez rozmowia po polsku,
nawet oddzwaniala telefonicznie na moje meile jak gitare zawracałem
chcialem nagrac filmik jak dziala touch flo3d i emulatory mame stare dobre gierki jeszcze z automatow nie ma to jak klawiatura mozna wszystko przypisac ale nie wiem jak z legalnoscią tego
no i dzwiek ze sluchawek niestety to jest nie do przekazania tak samo jak kolory na wyswietlaczu

Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 11, 2008, 12:05:21 »
Na Allegro xperia PL  http://www.allegro.pl/item473332522_nowe_se_xperia_x1_bez_blokady_sim_polskie_menu.html
Sprzedawca jak widać dodał dopisek:
"uwaga!telefon nie posiada polskiego menu!zrobilem błąd w opisie za co bardzo przepraszam.
telefon ma angielskie menu"

;)

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 11, 2008, 22:26:00 »
Na Allegro xperia PL  http://www.allegro.pl/item473332522_nowe_se_xperia_x1_bez_blokady_sim_polskie_menu.html
Sprzedawca jak widać dodał dopisek:
"uwaga!telefon nie posiada polskiego menu!zrobilem błąd w opisie za co bardzo przepraszam.
telefon ma angielskie menu"

;)



...wlasnie widze Twoj nakrecony filmik na temat opery w Xperii :ok: Chcialem sie Ciebie zapytac jednej rzeczy, a mianowicie czy mozliwosc obrocenia ekranu bez wysuwania klawiatury wlasnie w operze (to przez wymuszenie-zelona sluchawka przynajmniej na diamondzie w operze nie dziala)?


Edit

Aha i druga sprawa, jak Ci sie udalo uruchomic film z youtube na stronce internetowej? Rozumiem ze masz opere ze wsparciem flash ale jak tobie udalo sie to dokonac? Chyba ze xperia w tej kwestii wyroznia sie i to jest zainstalowane domyslnie?


Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 22:31:26 wysłana przez rafikkkk »
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 11, 2008, 23:21:46 »
nie kombinuje z przyciskami w pionie korzystam jedną ręką w poziomie jak chce uzyc klawiatury, nie ma nic prostszego i szybszego jak obracanie przez klawiature

w operze dinstalowalem te 3 pliki http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=423860&highlight=flashlite
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 11, 2008, 23:37:42 »
nie kombinuje z przyciskami w pionie korzystam jedną ręką w poziomie jak chce uzyc klawiatury, nie ma nic prostszego i szybszego jak obracanie przez klawiature

w operze dinstalowalem te 3 pliki http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=423860&highlight=flashlite



Mam rozumiem ze tylko instaluje te pliki i ciesze sie flashem w operze?  Przypomnialo mi sie ze na niektorych stronkach pojawia sie czarne tlo(dziwn sprawa) z kazda sekuna zajmuje wiekszy obszar i w koncu po czasie praktycznie nie da sie kozystac z neta(reset opery pomaga) wlasnie moja ostatnio wchodzila na nasza-klasa.pl a tu ZOK :O 
       Dlatego jeszcze moje pytanie, da sie cos z tym mankamentem zrobic?


pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz! :)
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 12, 2008, 00:58:13 »
tak  wystarczy wgrac te pliki, niestetty www.youtube.pl wykrywa przegladarke jako mobilna i wlacza strone z malymi  filmikami
czarne strony na xperi sa, ale mam nadzieje ze niedugo wyjdzie poprawka tak jak poprawili w diamondzie
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 12, 2008, 01:04:08 »
tak  wystarczy wgrac te pliki, niestetty www.youtube.pl wykrywa przegladarke jako mobilna i wlacza strone z malymi  filmikami
czarne strony na xperi sa, ale mam nadzieje ze niedugo wyjdzie poprawka tak jak poprawili w diamondzie


...poprostu Ci wykrywa ze uzywasz mobilnej przegladarki. Z tego co pamietam na samym dole mozesz wlaczyc normalny widok :ok: (tak mialem przynajmniej w n95 8gb)

Co do mojego problemu, domyslal sie ze nie znasz rozwiazania odnosnie czarnego ekranu nazwalbym to "czarnych dziur" beznadziejna sprawa :-?



Pozdrawiam...
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

*

Offline Alwarez

  • **
  • 239
  • iPhone 4S
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 12, 2008, 07:04:42 »
Może na takie dywagacje należy umieścic w nowym wątku ?. Tu umieszczamy informacje na temat dostępności Xperii.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 12, 2008, 09:44:28 »
Co do mojego problemu, domyslal sie ze nie znasz rozwiazania odnosnie czarnego ekranu nazwalbym to "czarnych dziur" beznadziejna sprawa :-?

w xperi jeszcze nie znam rozwiązania na szczeście z tych stron co wchodzę nie mają tego problemu, zajrzalem specjalnie na nasza-klase czy problem jest na dal no i jest, co do diamonda to w jego dziale jest odpowiedni wątem podmiana trzech plików, watku nie znalazlem ale mam te 3 pliki wiec moge podeslac na meila albo wrzucic na http://rapidshare.com/


Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 12, 2008, 13:37:09 »
Co do mojego problemu, domyslal sie ze nie znasz rozwiazania odnosnie czarnego ekranu nazwalbym to "czarnych dziur" beznadziejna sprawa :-?

w xperi jeszcze nie znam rozwiązania na szczeście z tych stron co wchodzę nie mają tego problemu, zajrzalem specjalnie na nasza-klase czy problem jest na dal no i jest, co do diamonda to w jego dziale jest odpowiedni wątem podmiana trzech plików, watku nie znalazlem ale mam te 3 pliki wiec moge podeslac na meila albo wrzucic na http://rapidshare.com/





ooo...i te pliczki moglbyby pomoc? Oczywiscie jakbys mogl je wrzucic na rapida z malutka instrukcja jak to zrobic, :wink: bylbym ogromnie wdzieczny! :)


Pozdrawiam...
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 12, 2008, 13:52:21 »
Zawsze można ściągnąć to (na razie beta): http://www.skyfire.com/ - jest wersja na symbiana, WM 5 i 6...
Można wyciąć tą dyskusję gdzieś indziej bo ja tu siedzę jak na szpilkach i czekam na kolejne newsy o wejściu X1 do PL... ;)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 12, 2008, 13:58:08 »
Co do mojego problemu, domyslal sie ze nie znasz rozwiazania odnosnie czarnego ekranu nazwalbym to "czarnych dziur" beznadziejna sprawa :-?

w xperi jeszcze nie znam rozwiązania na szczeście z tych stron co wchodzę nie mają tego problemu, zajrzalem specjalnie na nasza-klase czy problem jest na dal no i jest, co do diamonda to w jego dziale jest odpowiedni wątem podmiana trzech plików, watku nie znalazlem ale mam te 3 pliki wiec moge podeslac na meila albo wrzucic na http://rapidshare.com/





ooo...i te pliczki moglbyby pomoc? Oczywiscie jakbys mogl je wrzucic na rapida z malutka instrukcja jak to zrobic, :wink: bylbym ogromnie wdzieczny! :)


Pozdrawiam...

http://rapidshare.com/files/163043329/opera.zip.html

total comanderem zmieniasz w katalogu \windows  nazwy poprzedniej wersji np dodajesz bac bo ni mozna ich skasowac
kopiujesz pliki te z zipa do katalogu windows robisz reset i gotowe
pliki tylko do diamonda nie dzialaja na xperi
Napisane: Listopad 12, 2008, 13:52:52
Można wyciąć tą dyskusję gdzieś indziej bo ja tu siedzę jak na szpilkach i czekam na kolejne newsy o wejściu X1 do PL... ;)
to musisz sie uzbroic w cierpliwosc przy dobrych wiatrach powinien byc na poczatku nowego roku
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 12, 2008, 14:06:49 »
Co do mojego problemu, domyslal sie ze nie znasz rozwiazania odnosnie czarnego ekranu nazwalbym to "czarnych dziur" beznadziejna sprawa :-?

w xperi jeszcze nie znam rozwiązania na szczeście z tych stron co wchodzę nie mają tego problemu, zajrzalem specjalnie na nasza-klase czy problem jest na dal no i jest, co do diamonda to w jego dziale jest odpowiedni wątem podmiana trzech plików, watku nie znalazlem ale mam te 3 pliki wiec moge podeslac na meila albo wrzucic na http://rapidshare.com/





ooo...i te pliczki moglbyby pomoc? Oczywiscie jakbys mogl je wrzucic na rapida z malutka instrukcja jak to zrobic, :wink: bylbym ogromnie wdzieczny! :)


Pozdrawiam...

http://rapidshare.com/files/163043329/opera.zip.html

total comanderem zmieniasz w katalogu \windows  nazwy poprzedniej wersji np dodajesz bac bo ni mozna ich skasowac
kopiujesz pliki te z zipa do katalogu windows robisz reset i gotowe
pliki tylko do diamonda nie dzialaja na xperi


OK! Super! Dziekuje Ci bardzo, no szkoda ze w xperii nie kopie, kurcze zrobilem drugie podejscie w tym samym sklepie(cema mnie skusila sprobowac jeszcze raz) no i nie udalo sie kupic HD-ka ;/ Powoli zaczynam decydowac sie na SE X1 ...kologo @slawrumia juz widzialem kilka twoich filmikow naprawde dobre ;) ale jakbys do swojej kolekcji dorzucil film o TF3D w xperii i pokazal jak nawiecej na ten temat, szybkosc dzialania, czy w zakladce neta uruchomie normalnie opere, dzialanie odtwarzacza mp3 jest stabilne (mozna robic okladki albumow?) ogolnie czy wszystko dziala tak jak powinno ;) ;) ;) Blagam pomoz mi sie zdecydowac! :|


Pozdrawiam...
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 12, 2008, 14:26:59 »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=442154
tu masz caly watek o tym
co do wyboru to indywidualna sprawa wedlug potrzeb ja lubie wszystko mające wiec nie moglbym sie obyc bez klawiatury czy porządnego pada tu są dwa optyczny i zykły, czy nawet flesha jesli nie masz takich potrzeb to na pewno warto wziasc z wiekszym ekranem
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB