[16-02-10] [ROM] liX-2.5

  • 532 Odpowiedzi
  • 105165 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 18, 2010, 23:22:52 »
wielkie dzieki za pomoc

*

Offline czarcik

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung GT 9100 Galaxy S II
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 18, 2010, 23:25:11 »
Ogólnie ludziska korzystacie z Xprerii, która taka już jest, nie ważne czy na romie oryginalnym czy z kuchni, że bez usługi internetu, jak np 39,5 w orange czy czegoś analogicznego w innych sieciach możecie mieć problemy z rachunkami. Jeśli się z tym nie godzicie, proponuję uporczywą walkę z telefonem lub przesiadkę na inny model. Sam przez 2 miechy z nim walczyłem o to, aż wreszcie skapitulowałem i wykupiłem stały internet, ale jako usługę dodatkową do abonamentu, nie dajcie sobie wcisnąć 2 karty, aktywacji i modemu :p
Choć nie jestem detektywem, zawszę znajdę budkę z piwem.
SE X1 @ Valkyrie Rom 7.3 - oddany

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 18, 2010, 23:29:20 »
...Mnie się tam nic nie dzieje, chodzi jak masło  :grin: :grin: nic mi tu nie nalicza kasy itp . Telefon na kartę i wszystko jasne :ok:

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 19, 2010, 00:23:49 »
Cytuj
podpinam się pod powyższe pytanie, jaka aplikacja domyślnie może wymuszać łącznie się z internetem? wiem, że są progsy które blokują to, jednak czy jest możliwość zrobić to manualnie?
Kilka postów wstecz i jest odpowiedź...
- "transmije danych mozna wylaczyc wejdz sobie na ustawienia>system>polaczenia>polaczenia>zarzadzaj istniejacymi polaczeniami>ustawienia servera proxy i odznacz ta siec laczy sie z internetem powinno byc ok"  [...]
bądź "aplikacja no data"   :ok:   Pozdrawiam!

super, dziękuję za odpowiedź.

Jest jeszcze jedna sprawa którą zauważyłem - początkowo myślałem, że mam takie wyczucie ;) jednak szybko okazało się, że to nie to.. Otóż problem jest następujący:
W momencie, gdy klawiatura jest zablokowana, a monit wygaszony nie mam powiadomień o wysłanych do mnie smsów. Dopiero w momencie gdy nacisnę 'power' i gdy pojawia się obraz - wówczas jest dźwięk o nowym smsie. Czego to może być wina? sugestie?

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 19, 2010, 00:41:57 »
Nie mam pojęcia, ale po każdym wgraniu romu, zalecane HardReset  :grin:

*

Offline klaku007

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Swift GT540 Android 2.1 Rooted JiT app2sd etc.
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 19, 2010, 10:15:26 »
super, dziękuję za odpowiedź.

Jest jeszcze jedna sprawa którą zauważyłem - początkowo myślałem, że mam takie wyczucie ;) jednak szybko okazało się, że to nie to.. Otóż problem jest następujący:
W momencie, gdy klawiatura jest zablokowana, a monit wygaszony nie mam powiadomień o wysłanych do mnie smsów. Dopiero w momencie gdy nacisnę 'power' i gdy pojawia się obraz - wówczas jest dźwięk o nowym smsie. Czego to może być wina? sugestie?

Spodkalem sie z tym na niektorych Romach(np w Touch-IT) jest to wkurzajace bo nie wiesz czy przyszedl do ciebie SMS(a akurat pisze ich dosc duzo) jednak nie widzialem zadnego fixa na to... ja jeszcze lixa 2.5 nie wgrywalem :P bo w sumie ostatnio spodobal mi sie ChristianRom z WM 6.5.3 a pozatym czytajac komentarze wiedze ze jest jeszcze kilka błedów Ktore byly np w Touch It
- Nie dochodzenie SMS przy telefonie w standby
- Zawiezanie sie przy landskape w zakladce pogoda
- Zawieszanie sie telefonu podczas nocnego ładowania
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2010, 10:41:43 wysłana przez klaku007 »

*

Offline Lechux

  • **
  • 103
  • Płeć: Mężczyzna
  • genesis.one
    • quickweb.pl
  • Sprzęt: X1i, HTC Desire
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #396 dnia: Luty 19, 2010, 10:46:49 »
W momencie, gdy klawiatura jest zablokowana, a monit wygaszony nie mam powiadomień o wysłanych do mnie smsów. Dopiero w momencie gdy nacisnę 'power' i gdy pojawia się obraz - wówczas jest dźwięk o nowym smsie. Czego to może być wina? sugestie?

HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
[DisableSMSWakeUpEvent] zmieniamy wartość z 1 na 0
X1i, HTC Desire

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #397 dnia: Luty 19, 2010, 12:12:38 »
W momencie, gdy klawiatura jest zablokowana, a monit wygaszony nie mam powiadomień o wysłanych do mnie smsów. Dopiero w momencie gdy nacisnę 'power' i gdy pojawia się obraz - wówczas jest dźwięk o nowym smsie. Czego to może być wina? sugestie?

HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
[DisableSMSWakeUpEvent] zmieniamy wartość z 1 na 0

Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

*

Offline vegas55

  • *
  • 55
  • Sprzęt: HTC touch Diamond/ Xperia x1 (HTC Venus)
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #398 dnia: Luty 19, 2010, 13:03:29 »
Wszyscy mamy ten sam soft, a wiele różnych objawów, przypadków, np kolega wyżej problem przy smsach, ja np nie mam takiego problemu a nic nie grzebałem w systemie po zainstalowaniu softu.
Ja mianowicie mam coś takiego, jak jestem w opcji sms, po wysłaniu smsa mam problem do powrotu w główny ekran .home. naciskam czerwoną słuchawkę i takie tam ale lipa nie wychodzi, a jak wcisnę start i dam |dzisiaj| to ok ale jak już coś dam następnego to znów jest w opcji smsa....

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 19, 2010, 13:53:01 »
Cytuj
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
[DisableSMSWakeUpEvent] zmieniamy wartość z 1 na 0

Nie kminie ??? Można jaśniej :))!

*

Offline Lechux

  • **
  • 103
  • Płeć: Mężczyzna
  • genesis.one
    • quickweb.pl
  • Sprzęt: X1i, HTC Desire
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #400 dnia: Luty 19, 2010, 15:29:48 »
Cytuj
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
[DisableSMSWakeUpEvent] zmieniamy wartość z 1 na 0

Nie kminie ??? Można jaśniej :))!
- używając jakiegoś edytora rejestru np. tego z total commandera
- przechodzisz do takiej lokalizacji: HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
- tam szukasz DisableSMSWakeUpEvent
- wchodzisz i zmieniasz wartość dword z 1 na 0

 :)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2010, 15:32:06 wysłana przez Lechux »
X1i, HTC Desire

*

Offline eddi666

  • *
  • 64
  • Sprzęt: Xperia X1
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #401 dnia: Luty 20, 2010, 04:23:11 »
Modyfikacje dla liX 2.5

Ikony

http://www.4shared.com/file/223511945/47184014/ikony_liX_25.html


Czarny zegar na ekranie Today

http://www.4shared.com/file/223511938/76e8aa6e/MykCer_Sense_25_Black.html


Tło na każdej zakładce
http://www.4shared.com/file/223511940/3772b49b/BG4ALLTABS.html

Dodatki dla liX 2.5 przetestowane i w pełni kompatybilne.

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #402 dnia: Luty 20, 2010, 09:09:37 »
Witam, u mnie występuje problem wieszania się telefonu podczas nocnego ładowania. Nie wiem też jak mam zrobić tak by z trybu wyłączenia ekranu włączyć go było można nie tylko przyciskiem power. I co jest jeszcze wkurzające, to to że przy okienkach w trybie landscape przy pisaniu fizyczną klawiaturą wyłącza się ekranowa ale też wyskakuje możliwość wprowadzania tekstu. Ktoś wyżej zauważyłem, że też miał taki problem. Poza tym kilka drobnych błędów ale nic wkurzającego. W każdym razie romik naprawdę na wysokim poziomie. GOOD JOB!

*

Offline klaku007

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Swift GT540 Android 2.1 Rooted JiT app2sd etc.
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #403 dnia: Luty 20, 2010, 09:51:29 »
Witam, u mnie występuje problem wieszania się telefonu podczas nocnego ładowania. Nie wiem też jak mam zrobić tak by z trybu wyłączenia ekranu włączyć go było można nie tylko przyciskiem power. I co jest jeszcze wkurzające, to to że przy okienkach w trybie landscape przy pisaniu fizyczną klawiaturą wyłącza się ekranowa ale też wyskakuje możliwość wprowadzania tekstu. Ktoś wyżej zauważyłem, że też miał taki problem. Poza tym kilka drobnych błędów ale nic wkurzającego. W każdym razie romik naprawdę na wysokim poziomie. GOOD JOB!
Ostatnia zakładka Manili o nazwie Ustawienie klikasz na dole na Wiecej chyba nie pamietam dokładnie bo nie mam manili przed sobą i tam masz ustawienia windowsowe ;) potem w system i bedziesz miał cos w stylu blokowanie klawiszy(Key Lock) sorka ale mam angielski rom i nie wiem jak to sie po polsku nazywa i w tym masz do wyboru budz urzadzenie tylko przyciskiem power albo kazdym przyciskiem ;) A to ze wyłacza sie ekranowa to chyba dobrze :P bo wiecej widac :P

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #404 dnia: Luty 20, 2010, 13:21:13 »
Witam, u mnie występuje problem wieszania się telefonu podczas nocnego ładowania. Nie wiem też jak mam zrobić tak by z trybu wyłączenia ekranu włączyć go było można nie tylko przyciskiem power. I co jest jeszcze wkurzające, to to że przy okienkach w trybie landscape przy pisaniu fizyczną klawiaturą wyłącza się ekranowa ale też wyskakuje możliwość wprowadzania tekstu. Ktoś wyżej zauważyłem, że też miał taki problem. Poza tym kilka drobnych błędów ale nic wkurzającego. W każdym razie romik naprawdę na wysokim poziomie. GOOD JOB!
Ostatnia zakładka Manili o nazwie Ustawienie klikasz na dole na Wiecej chyba nie pamietam dokładnie bo nie mam manili przed sobą i tam masz ustawienia windowsowe ;) potem w system i bedziesz miał cos w stylu blokowanie klawiszy(Key Lock) sorka ale mam angielski rom i nie wiem jak to sie po polsku nazywa i w tym masz do wyboru budz urzadzenie tylko przyciskiem power albo kazdym przyciskiem ;) A to ze wyłacza sie ekranowa to chyba dobrze :P bo wiecej widac :P

No właśnie chodzi o to, że tam nie ma takiej opcji. Szukalem we wszystkim każda opcja po każdej i nie znalazłem. Mam jeszcze prośbę: czy ktoś mógłby przetłumaczyć programik "smart lock" w ustawieniach>system, niestety nie wiem o co dokładnie chodzi w tych opcjach. Z góry dzięki, pozdrawiam.

edit: Aha i zapomniałem sie zapytać czy idzie jakoś skonfigurować czujnik optyczny tak, by szło nim przewijać w operze. Po za tym czy idzie do takich przycisków, jak panele, czy "ok" przypozadkować jakieś funkcje?
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 13:26:27 wysłana przez kastorr »

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 20, 2010, 13:30:29 »
Cytuj
- używając jakiegoś edytora rejestru np. tego z total commandera
- przechodzisz do takiej lokalizacji: HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
- tam szukasz DisableSMSWakeUpEvent
- wchodzisz i zmieniasz wartość dword z 1 na 0
1. Nie potrafię tego znaleźć, albo jestem ślepy :E.
2. Mam problem z czyszczeniem ramu aplikacją "CleanRAM" wygląda to tak że jest problem przy uruchomieniu "HTC sense" na 3poziomie czyszczenia lub czasami na drugim poziomie... :-| :-| :-|
...Może znacie inne programy które potrafią wyczyścić ram dla lepszej wydajności ???

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 20, 2010, 14:53:54 »
Cytuj
- używając jakiegoś edytora rejestru np. tego z total commandera
- przechodzisz do takiej lokalizacji: HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL
- tam szukasz DisableSMSWakeUpEvent
- wchodzisz i zmieniasz wartość dword z 1 na 0
1. Nie potrafię tego znaleźć, albo jestem ślepy :E.
2. Mam problem z czyszczeniem ramu aplikacją "CleanRAM" wygląda to tak że jest problem przy uruchomieniu "HTC sense" na 3poziomie czyszczenia lub czasami na drugim poziomie... :-| :-| :-|
...Może znacie inne programy które potrafią wyczyścić ram dla lepszej wydajności ???

http://www.idg.pl/ftp/mobile_3018/Mobile.Registry.Editor.1.11.html

Proponuję ściągnąć sobie ten programik, prosty w obsłudze i faktycznie przypomina regedit.

*

Offline soltinio

  • ***
  • 253
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i5700
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 20, 2010, 16:36:13 »
Rajan wyklucz w CleanRam HTC Sense i po problemie;]
Kaiser - Diamond - złOmnia -SE Xperia -  N85 - Szajsung Szpica:)

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 20, 2010, 16:55:09 »
Jak edytować menu start?

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 20, 2010, 18:46:50 »
Dziękuje wam:))

*

Offline Wlladyslaw

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S4
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #410 dnia: Luty 20, 2010, 21:08:00 »
Modyfikacje dla liX 2.5

Ikony

http://www.4shared.com/file/223511945/47184014/ikony_liX_25.html


Czarny zegar na ekranie Today

http://www.4shared.com/file/223511938/76e8aa6e/MykCer_Sense_25_Black.html


Tło na każdej zakładce
http://www.4shared.com/file/223511940/3772b49b/BG4ALLTABS.html

Dodatki dla liX 2.5 przetestowane i w pełni kompatybilne.
Bardzo dobre, dzieki.
" Zanim nie skorzystalem z internetu, nie mialem pojecia, ze na swiecie jest tylu idiotow."

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #411 dnia: Luty 20, 2010, 21:21:13 »
czy moze wie ktos dlaczego podczas dłuzszym czasie wysunieciu klawiatury i po jej złożeniu telefon sie resetuje ??? :sleepy: jakies porady ?????

*

Offline klaku007

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Swift GT540 Android 2.1 Rooted JiT app2sd etc.
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #412 dnia: Luty 21, 2010, 00:14:10 »

No właśnie chodzi o to, że tam nie ma takiej opcji. Szukalem we wszystkim każda opcja po każdej i nie znalazłem. Mam jeszcze prośbę: czy ktoś mógłby przetłumaczyć programik "smart lock" w ustawieniach>system, niestety nie wiem o co dokładnie chodzi w tych opcjach. Z góry dzięki, pozdrawiam.

edit: Aha i zapomniałem sie zapytać czy idzie jakoś skonfigurować czujnik optyczny tak, by szło nim przewijać w operze. Po za tym czy idzie do takich przycisków, jak panele, czy "ok" przypozadkować jakieś funkcje?
Takie cos powinienes miec :P


a przycisk X mozesz sobie podporzadkowac jakims programem nie pamietam nazwy ale w ttym temacie juz bylo to poruszane :)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 00:21:20 wysłana przez klaku007 »

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #413 dnia: Luty 21, 2010, 00:36:59 »
Czy wam również nie odpowiada i zawiesza się na chwilę zakładka muzyki ??? w htc sense ???

*

Offline mravel

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIi
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #414 dnia: Luty 21, 2010, 09:24:34 »
Qrcze zainstalowalem romik wczoraj i w ciagu jednego dnia zawiesil mi sie htc sense chyba z 10 razy.
Zakladka od pogody padla i nie wyswietla stanu, najczesciej wieszaja sie smsy i ekran startu - po prostu ciemnosc, czasem mozna dostac sie do soft resetu w starcie a czasem tylko z guzika obok baterii. Czasem przy pisaniu z rozlozona klawiatura nie mozna jej uzywac bo po wpisaniu pierwszego znaku wyskakuje klawiatura ekranowa i tylko za jej pomoca mozna wpisywac dalej informacje.
Ogolnie fajny romik tylko to wieszanie sie jest denerwujace.
btw jak w zakladce od muzyki dodac wlasna z katalogu na karcie?
 

*

Offline soltinio

  • ***
  • 253
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i5700
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #415 dnia: Luty 21, 2010, 10:48:39 »
a przycisk X mozesz sobie podporzadkowac jakims programem nie pamietam nazwy ale w ttym temacie juz bylo to poruszane :)
program XMapper - jest na forum PL i EN

Jak edytować menu start?
Menu start edytujesz w Windows/Menu Start czy jakos tak:) poszukaj sobie, zreszta bylo milion razy na forum


czy moze wie ktos dlaczego podczas dłuzszym czasie wysunieciu klawiatury i po jej złożeniu telefon sie resetuje ??? :sleepy: jakies porady ?????
to już nie wygląda na problem softwarowy a raczej na hardwarowy - moze jakas tasiemka czy cos?
Kaiser - Diamond - złOmnia -SE Xperia -  N85 - Szajsung Szpica:)

Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #416 dnia: Luty 21, 2010, 11:27:31 »
@Klaku właśnie tutaj nie ma czegoś takiego, wiem o co Ci chodzi bo miałem to na poprzednim romie. Tutaj jakby odpowiednikiem tego "key lock" jest "smart lock", tylko motyw jest taki, że w ogóle nie wiem o co chodzi w opcjach w tym programie, a jest tam:

- wm6. new lock ( to wiem)
- boot lock
- dim lock
- suspend after lock
- suspend lock
-incall lock
- outcall lock
- outcall connected lock

czy ktoś wie o co chodzi w tych opcjach?

*

Offline klaku007

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Swift GT540 Android 2.1 Rooted JiT app2sd etc.
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #417 dnia: Luty 21, 2010, 12:02:51 »
@Klaku właśnie tutaj nie ma czegoś takiego, wiem o co Ci chodzi bo miałem to na poprzednim romie. Tutaj jakby odpowiednikiem tego "key lock" jest "smart lock", tylko motyw jest taki, że w ogóle nie wiem o co chodzi w opcjach w tym programie, a jest tam:

- wm6. new lock ( to wiem)
- boot lock
- dim lock
- suspend after lock
- suspend lock
-incall lock
- outcall lock
- outcall connected lock

czy ktoś wie o co chodzi w tych opcjach?

SmartLock nie jest odpowiednikiem :) to aplikacja sluzaca do blokowania klawiatury a raczej ekranu :) a teraz tłumaczenie

- boot lock (zablokowanie ekranu zaraz po odpaleniu telefonu)
- dim lock(hym nie wiem)
- suspend after lock(Wejdz w stan uspoienia po zablokowaniu)
- suspend lock(zablokuj kiedy wchodzi w stan uspienia czyli jak naciskasz przycisk power)
-incall lock(zablokuj podczas połaczenia przychodzacego)
- outcall lock(zablokuj podczas połaczenia wychodzacego)
- outcall connected lock(zablokuj kiedy połaczenie wychodzace jest połaczone)

*

Offline Rajan

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia x1 -8GB, genesis.one 1.2!
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #418 dnia: Luty 21, 2010, 12:47:02 »
Cytuj
moze jakas tasiemka czy cos?

Co to za tasiemka ? ? ? (o co chodzi :O)
Cytuj
Zakladka od pogody padla i nie wyswietla stanu
Mi padła zakładka "muzyki" kompletna ciemność i zwiecha... :S
Kur*a jeśli dalej tak pójdzie to rom trzeba będzie zmienić... może jakieś propozycje??? jak jest z romami od "Itje" ???

*

Offline Wlladyslaw

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S4
Odp: [16-02-10] [ROM] liX-2.5
« Odpowiedź #419 dnia: Luty 21, 2010, 13:08:55 »
Cytuj
Kur*a jeśli dalej tak pójdzie to rom trzeba będzie zmienić... może jakieś propozycje??? jak jest z romami od "Itje" ???
Powiem jedno,romy od linshi sa dobre,uzywam je dosc dlugo, sa czasami problemy ale nie takie o jakich piszesz ty. Sprawdz swoj telefon w serwisie, lub wgraj soft na nowo. Jezeli chodzi o wgranie innego romu, to jak najbardziej masz takie prawo. Powodzenia w szukaniu innych ciekawych romow :ok:
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 13:31:06 wysłana przez Wlladyslaw »
" Zanim nie skorzystalem z internetu, nie mialem pojecia, ze na swiecie jest tylu idiotow."