Resco Audio recorder - Brak dzwonków Mp3 ETEN

  • 2 Odpowiedzi
  • 862 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Fadroma

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • ReturnOfHtc
  • Sprzęt: HTC P3700 Diamond
Resco Audio recorder - Brak dzwonków Mp3 ETEN
« dnia: Maj 16, 2009, 13:49:37 »
Witam Wszystkich

Wgrałem ten program(Resco Audio recorder) i działa bez zarzutu( w tym programie te dźwięki są bezproblemowo obslugiwane wygląda to tak jakby ten program przejął odtwarzanie tych właśnie formatów), natomiast problem pojawił sie przy wybieraniu dźwięku z katalogu RINGS, mam tam wrzucone MP3'ki i po ustawieniu w Etenku tych dźwięków, jest grobowa cisza, po odinstalowaniu tego programu wszystko wraca do normy(wiem ze ten program powoduje tego typu zachowanie), ale pytanie moje jest takie: dlaczego ? ewentualnie jak sobie z tym poradzić?, gdzie trzeba zrobić(mam na myśli Eten'a) jakieś zmiany w ustawieniach systemu żeby ów program nie kolidował z dźwiekami w Etenie(ustawionymi w tel), dodam że dźwieki MIDI działają bez najmniejszego problemu. Dziekuje za jakiekolwiek sugestie związane z tematem.
Kto pyta nie błądzi.  .  .

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Resco Audio recorder - Brak dzwonków Mp3 ETEN
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2009, 09:08:55 »
Ponieważ problem dotyczy konfiguracji Etena, nie przenoszę go do forum dotyczącego oprogramowania. Ale tam też sugeruję zadanie pytania.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Fadroma

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • ReturnOfHtc
  • Sprzęt: HTC P3700 Diamond
Odp: Resco Audio recorder - Brak dzwonków Mp3 ETEN
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2009, 08:38:12 »
Ponieważ problem dotyczy konfiguracji Etena, nie przenoszę go do forum dotyczącego oprogramowania. Ale tam też sugeruję zadanie pytania.

Dziękuje za sugestie, jeszcze nad to biegły po tym forum nie jestem. Pozdrawiam
Kto pyta nie błądzi.  .  .