Pomóżcie w konfiguracji X800

  • 3 Odpowiedzi
  • 1204 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pomóżcie w konfiguracji X800
« dnia: Luty 23, 2010, 21:50:40 »
Witam.
Mam gorącą prośbę do kogos , kto poświęciłby mi troche czasu na gg lub skype lub tel (zadzwonie) celem ustawienia X800 tzn wgrania softu itd.
zupełnie sobie z tym nie radze.
prosze - piszcie na priv
dzięki wielkie.

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Pomóżcie w konfiguracji X800
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2010, 22:44:12 »
Z dwoma poniższymi wątkami zapewne już się zapoznałeś:
http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-dla-poczatkujacych-instalacja-romow-itp/
http://pdaclub.pl/forum/eten-i-acer-z-gsm/faq-wspolne-eten-i-acer-wszystkie-modele/

Więc jeśli masz jakieś problemy, które są tam nie wyjaśnione to lepiej tutaj o nich pisać. Przyda się może jeszcze komuś później.

Odp: Pomóżcie w konfiguracji X800
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2010, 12:08:41 »
to oże kolejno.
1. Jak zgrywa sie wszystkie dane z tel?

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Pomóżcie w konfiguracji X800
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2010, 14:27:42 »
Zgrywanie danych w postaci plików (zawartość karty i pamięci wewnętrznej) poprzez podłączenie do komputera i program Active Sync (winXP), lub jego odpowiednik dla visty i 7. Można też innymi sposobami komunikacji jak BT lub po wi-fi.

Jeśli chodzi o dane typu smsy, maile i inne, które nie są widoczne w postaci plików to polecam do tego jakiś specjalny prgram. Np. SPB Backup, tworzy obraz wszystkie, później można to wczytać. Lub PIM Backup, podobnie jak poprzedni tworzy obraz ale dodatkowo ma funkcję eksportu do pliku tekstowego.

BTW, dokładnie nie wiem co miałeś na myśli pod słowem "tel", bo tutaj moduł GSM jest tylko dodatkiem. Ale uznałem, że chodzi o etena ;)