pęknięty panel dotykowy!

  • 3 Odpowiedzi
  • 1099 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pęknięty panel dotykowy!
« dnia: Sierpień 13, 2009, 04:32:04 »
Jak w temacie, spadł mi telefon i zauważyłem małe pęknięcie na ekranie, (obecnie znacznie się powiększyło) wyświetlacz wyświetla prawidłowo niestety eten wyświetla głupoty po naciśnięciu na ekran, oczywiście kalibracja ekranu niemożliwa i tu pytanie czy wysyłać tel na serwis (gwarancja - czy uznają) czy kupić panel i zamontować samemu. pozdrawiam!

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: pęknięty panel dotykowy!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2009, 09:53:59 »
spadł mi telefon i zauważyłem małe pęknięcie na ekranie, (obecnie znacznie się powiększyło) [...] tu pytanie czy wysyłać tel na serwis (gwarancja - czy uznają) czy kupić panel i zamontować samemu.
Szanse aby serwis uznał pęknięty wyświetlacz jako naprawa gwarancyjna są praktycznie zerowe. Zatem jeżeli nie chcesz ponosić kosztów naprawy w autoryzowanym serwisie będziesz musiał ekran wymienić sam. Pamiętaj jednak, ze tracisz wtedy gwarancję na pozostałe elementy.
Zatem jeżeli masz jeszcze długi okres gwarancji, to przemyśl co lepsze :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: pęknięty panel dotykowy!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2009, 23:23:25 »
Inna sprawa to koszty i czas. U użytkownika Pajeros z tego forum będziesz miał wymianę za 150zł (taka orientacyjna cena) i w ciągu jednego dnia. W serwisie zapewne dwa razy tyle i jeśli to w Unicomie to miesiąc czekania.

Odp: pęknięty panel dotykowy!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2009, 02:54:26 »
Cytuj
U użytkownika Pajeros z tego forum będziesz miał wymianę za 150zł
Zatem nie pozostaje mi nic innego jak skorzystać z tej opcji, Dzięki wielkie za zainteresowanie tematem i info!!! Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2009, 08:19:44 wysłana przez BliSki »