Jaki ROM polecacie || uchwyt rowerowy dla etena

  • 2 Odpowiedzi
  • 1162 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Axles

  • 40
  • Sprzęt: Eten x800 WM6 by Kielich
Jaki ROM polecacie || uchwyt rowerowy dla etena
« dnia: Maj 16, 2009, 13:28:23 »
Witam, tyle tych romow, wersji i rodzaji ze zgupialem, obecnie mam najnowsza (chyba) wersje ROMu Panot'a nie jest zle ale czy moze byc lepiej?
Jaki polecicie ROM ze stabilnych nowych lub takich ktore w krotce sie maja okazac.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Czy spotkał sie ktoś z was z uchwytem rowerowym dla x800 lub ma pomysl jak zrobic jakis solidny?


PS. Podepne od razu pytanie o program do ogladania i/lub edycji zdjec polecicie.


EDIT: Znalazlzem w sumie cos takiego: http://smartart.istore.pl/pl,product,359076,uchwyt,pda,kom,mp3,rowerowy,10,cm.html
Lecz zastanawia mnie czy aby mocno trzyma urzadzenie, zeby nie okazalo sie ze jazda po gorkach i sprzet wypada :]
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 17:20:37 wysłana przez Axles »

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Jaki ROM polecacie || uchwyt rowerowy dla etena
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2009, 17:35:24 »
Romów Panota było kilka i ciężko mi ocenić który był najlepszy. Coś mi się kojarzy, że jak dla mnie to najlepiej było na panocie od 1.7 do 1.9. Natomiast bardziej do gustu przypadł mi Adonix 3.0. Działa stabilnie, z ramem też nie najgorzej. Gdyby nie testowanie romów od Kielicha, to pewnie od grudnia tylko na tym romie bym działał.

Aplikacji do grafiki znajdziesz kilka, np tutaj http://www.maxprograms.pl/kategoria,83.html
Przetestowałem kilka i pod względem rysowania najlepszy jak dla mnie jest Pocket Artist, niestety płatny. Do szybkiej edycji zdjęć spodobał mi się SPB Imageer, też niestety płatny (ale ma 30 triala, a ja romy zmieniam nawet częściej niż 30 dni  :ok: ).

*

Offline Axles

  • 40
  • Sprzęt: Eten x800 WM6 by Kielich
Odp: Jaki ROM polecacie || uchwyt rowerowy dla etena
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2009, 13:41:09 »
Kupiłem sobie ten uchwyt jakiś czas temu i jestem zadowolony więc każdemu polecam, 20 zł to niewiele.
Nazywa się eXtreme i jest to uniwersalny uchwyt rowerowy, obracany w każdym kierunku.
www.extremestyle.pl - typ: R