Błąd przy wgrywaniu romu Panota :/

  • 3 Odpowiedzi
  • 840 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Axles

  • 40
  • Sprzęt: Eten x800 WM6 by Kielich
Błąd przy wgrywaniu romu Panota :/
« dnia: Maj 12, 2009, 17:39:44 »
Witam robię wg. instrukcji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=104521.0
Mam w katalogu pliki: euss.exe, upgrade.bat, USBDLUpdate_Console.exe, Flash_rom.bat
Uruchamiam plik wsadowy Flash_ROM.bat, wszystko fajnie wg. instrukcji i nagle chyba wylacza mi się Active Sync (w tray'u nie ma go) wyskakuje komunikat na ekranie etena: i tak zostaje.
Na komputerze komunikat:
a po kliknieciu na OK taki:

Trzy razy już baterie wyciągałem bo nic sie nie dało robic, wisiało na czarnym ekranie.
Jeśli nie widać trzech fotek wstawie gdzie indziej. Prosze o pomoc.

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Błąd przy wgrywaniu romu Panota :/
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2009, 19:22:08 »
Mam w katalogu pliki: euss.exe, upgrade.bat, USBDLUpdate_Console.exe, Flash_rom.bat

No wszystko fajnie, ale jak instalujesz normalnego windowsa na komputerze to też robisz to bez płyty (obrazu systemu)?
W Twoim opisie brakuje jednego pliku, podpowiem, że najważniejszego. Nazywa się temp.dat i zawiera po prostu cały rom.


Stąd też taki komunikat:
Na komputerze komunikat:

*

Offline Axles

  • 40
  • Sprzęt: Eten x800 WM6 by Kielich
Odp: Błąd przy wgrywaniu romu Panota :/
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2009, 19:57:56 »
Hm ok mam już ten plik ale z koncowka bin wiec zmienie na dat. Ale co do pierwszego pytania dotyczacego plyty nie rozumiem, mam upgrejdowac ROM z plyta XP w napedzie komputera, bo tak zrozumialem?

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Błąd przy wgrywaniu romu Panota :/
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2009, 20:20:32 »
Nie, nie. To była tylko taka analogia do normalnych komputerów. W przypadku etena miałeś pliki nie zbędne do wgrania romu, ale nie miałeś pliku zawierającego rom.