x650 problem z włączeniem (rozwiązany) problem z baterią (rozwiązany)

  • 1 Odpowiedzi
  • 929 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam wszystkich ,
jestem nowym członkiem :) tego forum i zaznaczam że nie doświadczonym użytkownikiem etena x650 , posiadam go około 1,5 miesiąca i nie zrobiłem z nim nic opisywanego na forum. Standardowy rom i soft etena + spb 2.0. To moje pierwsze pda dlatego nie mogę porównac prędkości pracy z innymi ale jak dla mnie troche zamulał ,  po przeczytaniu paru postów wszystko stało sie jesne , mam zamiar zmienic rom itd , i tu pojawił sie problem ,

zostawiłem na noc etena podpiętego przez usb do kompa (vista) , jak wstałem wibra była włączona a na ekranie wyświetlaly sie pionowe i poziome pasy. po odłączeniu usb wszystko sie wyłączyło... , nie moge go odpalic ... po nacisnięciu klawisza power (prawa strona góra) świecie sie czerwona dioda z prawej strony eten nie reaguje , zimny reset czyli klawisz power + rysiekiem przycisk reset (lewa strona) puścic naraz i wcisnac przycisk zakończ (prawa strona lewy funkcyjny u dołu) też nic nie daje.
Noobowskie pytanko , czy robie coś źle czy już tylko serwis mi zostaje? , jak inaczej mogę próbowac włączyc pda?
Naiwnie czekam i łudze sie iż nie jest zepsuty :) BTW bardzo dziwne z tą wibrą i ekranem...
Pozdrawiam serdecznie
BANK
Napisane: Maj 11, 2008, 15:43:29
uaktualnienie , podłączenie go pod ładowarkę i zimny restart zaowocował włączeniem pda ...
acz kolwiek odłączenie go od ładowarki lub od pc owocuje komunikatem o 0% poj. baterii i wyłączeniem x650-tki
BTW. czy bateria mogła sie uszkodzic od długo działającej vibry podczas nocnej zwiechy? a może to kwestia softu?
POMOCY!!!!
pozdrawiam
BANK

DZIEKI ZA POMOC :) Uaktualniam wątek by nie wprowadzać innych w błąd , złote rady pomogły :P
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2008, 22:00:42 wysłana przez Bank Robber »

*

Offline pawgaw

  • **
  • 158
  • Płeć: Mężczyzna
    • coś o sobie
  • Sprzęt: HTC Diamond 2.03.540.0 Billyj80
Zrób tak:
1. wyjmij baterię i zaraz ja włóż (chodzi o całkowite wyłączenie urządzenia)
2. trzymając wciśnięte do oporu klawisze włączenia i aparatu - naciśnij wysikiem reset i trzymaj tak przez 2-5 sekund. NIE PUSZCZEJ PRZYCISKU załączania i aparatu!!!!
3. po ok 5-7 sekundach wejdziesz do menu testowego systemu.

możesz posprawdzać różnego rodzaju elementy składowe.
Wyjście z menu testowego - naciśnięcie krzyżyka:)
pozdrawiam
PawGaw