Problem z Siecią Play w X650

  • 4 Odpowiedzi
  • 936 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z Siecią Play w X650
« dnia: Czerwiec 10, 2009, 23:54:12 »
Mam problem z karta z Play po włażeniu  w miejscu loga operatora wyświetla się Plus GSM  Przed  E  z lewej strony zasięgu



mam ETENA X650

Odp: Problem z Siecią Play w X650
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:12:28 »
I w czym problem?

Odp: Problem z Siecią Play w X650
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:25:57 »
czy jest mozliwosc zmiany tego loga na Play

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Problem z Siecią Play w X650
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:37:55 »
Mam problem z karta z Play po włażeniu  w miejscu loga operatora wyświetla się Plus GSM  Przed  E  z lewej strony zasięgu
mam ETENA X650

jeśli przy pierwszym uruchomieniu PDA po Hard resecie zainstalowałeś Etenowską aplikację GPRS Wizard, to tak będzie się wyświetlać bo w tej aplikacji są tylko 3 polskie sieci: Era, Plus, Idea
(Idea = Orange) i (zawsze możesz tą aplikację usunąć ale nie będziesz miał połączenia GPRS)
Z tego co wiem, to Play, Heah, Sami swoi, Snicers Mobile, AVON Mobile i wiele innych mniejszych operatorów korzysta z nadajników tych właśnie trzech dużych sieci na zasadzie podpisanej umowy o dzierżawę)

Można spróbować z jakąś aplikacją z HTC Raphael lub innego w tej samej rozdzielczości co nasz Eten i sprawdzić czy komunikacja GPRS i nazwa operatora będzie już poprawiona...

Sam osobiście nie bardzo mam czas aby się w tym bawić i zachęcam do przetestowania już poprawionych *.cab - ów z innych urządzeń...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Problem z Siecią Play w X650
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2009, 18:35:25 »
A ja zapytam tak, czy masz na 100% zasięg Play. Play tam godzi nie ma zasięgu korzysta z roamingu w Plusie i tak to wygląda jak u Ciebie teraz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.